Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Feltörték a fiókom és elutalták a pénzem!!!

  1. #31
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    igen épp ez a bajom h be akartam állítani, de nincs ilyen érintőképernyős okostelefonom, mert nem szeretem őket, én csak telefonálásra használom a telómat és ezért mai napig nyomógombos telót használok konkrétan egy nokia rm 1037-em van. ez: https://www.google.com/search?q=noki...w=1621&bih=834
    Emiatt meg nem veszek okostelót.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet silvirenzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen épp ez a bajom h be akartam állítani, de nincs ilyen érintőképernyős okostelefonom, mert nem szeretem őket, én csak telefonálásra használom a telómat és ezért mai napig nyomógombos telót használok konkrétan egy nokia rm 1037-em van. ez: https://www.google.com/search?q=noki...w=1621&bih=834
    Emiatt meg nem veszek okostelót.
    Mindenképp kapcsold be a 2 lépcsős azonosítást (mindenhol)!!!
    Ahogy írták nem nehéz megszerezni a jelszódat vmi szoftverrel ha a gépedre kerül. Szóval ez a hiper extrém hosszú és random jelszó nem megoldás ha ellopják a gépedről.

    Mivel nem akarsz fancy telóra váltani mindennapi használathoz, szerintem kérdezz körbe az ismerőseidnél (sztem a családban is van) és bármilyen működő régi okosteló megteszi erre a célra.
    A sim kártyád nélkül is tudod használni a google authenticator progit.
    A sim addig kell amíg belépsz a store-ba és telepíted az alkalmazást.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #33
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Az itteni javaslatokra letöltöttem a google hitelesítőt. Működik is netellerrel, de nem teszi ki az alkalmazások közé az ikonját. Elsőre a letöltés után megnyitottam, azóta nem zártam be, így küldi a kódokat.

    A kérdésem, hogy másnak sem teszi be az alkalmazások közé és automatikusan elindul, ha kér kódot vmi, vagy honnan lehet indítani a hitelesítőt.
    kacsa1st likes this.

  4. #34
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet szr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem, hogy másnak sem teszi be az alkalmazások közé és automatikusan elindul, ha kér kódot vmi, vagy honnan lehet indítani a hitelesítőt.
    Nekem automatikusan tett ikont szokás szerint a menübe. Szóval ott kéne lennie valahol

  5. #35
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ha van lehetőség kétkulcsosra, állítsd be! Lehet akármennyire bonyolult a jelszavad, elég egyszer megszereznie valakinek, mondjuk keylogger, adathalászat vagy vmelyik böngésző programban található biztonsági rés segítségével.

    Bár csak példa a jelszó, amit leírtál, de nem elég bonyolult. A hossza rendben van, de nincs benne speciális karakter, nincs benne nagybetű. Néhány random jelszó minta:
    U@-Wo9tV7Q@iOq,
    4GFR#=Xuc]@lsjm
    honnan a pcsából tudtad meg a jelszavaim?!?!?!?!
    cubefishnl and Buksisak like this.

  6. #36
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszod. Fura, de nincs ikon, akárhogy is keresem. De a saját fájloknál meg tudom nyitni, egyelőre az elég lesz.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •