Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Probirs összecsapott LLinusLLove-val

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Még jó,hogy bujesz nem jár a dunába,hamar csóró lenne
    banoster, daniboy, Greyboy and 3 others like this.

  2. #22
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    ChaoticDDDDD lol vagy, mert pont.. en multkor lattam 20 lol embert egyszerre.. remelem a te analogiadat felismered. De segitek: azert biralsz tudasbeli HS jatekosokat, mert te ott voltal egy 29m cashoutos Duna esten....DDD na gondolkodj csak ezen, uccu neki!

  3. #23
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Valszeg Belabacsit is a Dunaban raboltak le full bustora... Nem adta a 3m huf garis verseny neki

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    29m osszesen nincs ott az asztalokon szerintem bár én kb 2 éve nem voltam. 500-500 omahanal nincs magasabb tét nem?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    29m osszesen nincs ott az asztalokon szerintem bár én kb 2 éve nem voltam. 500-500 omahanal nincs magasabb tét nem?
    Attól még beülhet valaki 30 misivel királykodni
    MrChaotic likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Én egyszer majdnem láttam Mészáros "Gázszerelő" Lőrincet közelről! Percenként keres 40 misit, csak ezért nem állt le kártyázni. Viszont a jelek szerint ebből nem következhet semmi más csak az, hogy én király játékos vagyok?!

    Mongjuk az tény, jobban szeretem betolni akkor a pénzt, ha elől vagyok, de valahogy mindig a végelszámolás számít és fene vigye, de nem kevésszer lett bukó a kezdeti előny. :-)
    +
    Ha istencsászárkirály kártyás lennék, akkor sem fikáznék mást! :-)

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Pont ezaz, inkább örülni kéne h ilyen gyenge játékos. Nem fikázni kéne, hanem játszani vele

  8. #28
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ezaz, inkább örülni kéne h ilyen gyenge játékos. Nem fikázni kéne, hanem játszani vele
    Gondolom ez tanács volt Chaoticnak, hogy kit keressen a PLO10kn
    Zoli82 and Marczi20 like this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ChaoticDDDDD lol vagy, mert pont.. en multkor lattam 20 lol embert egyszerre.. remelem a te analogiadat felismered. De segitek: azert biralsz tudasbeli HS jatekosokat, mert te ott voltal egy 29m cashoutos Duna esten....DDD na gondolkodj csak ezen, uccu neki!
    Értő olvasás látom nem az erősséged, de persze azt és úgy értelmezel, ahogy neked tetszik, ne haragudj akaratos óvodásokkal nem szoktam vitatkozni. Tipp: nézz utána a voluntarista jelentésének. ;-)

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    29m osszesen nincs ott az asztalokon szerintem bár én kb 2 éve nem voltam. 500-500 omahanal nincs magasabb tét nem?
    Menj be és érdeklődj Pápis Sanyinál, Tamásnál vagy Rajmundnál (floormanek), ha nekem nem hiszel. Szinte minden pénteken megtalálod ezt az asztalt. Szeretettel várjuk a PA valamennyi PLO 5-ös hősét. :-) (Ez természetesen rád nem vonatkozik, téged kedvellek.)

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ezaz, inkább örülni kéne h ilyen gyenge játékos. Nem fikázni kéne, hanem játszani vele
    Élőben bármikor, bárhol. Az online frontvonalat meghagyom a net huszároknak, oroszoknak, script bajnokoknak, ilyesmi.

    Nagy tisztelettel, részemről lezártam a vitát, üdv: Chaotic

  10. #30
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Fú de magasan ulsz, oreg

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •