Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 39 (39) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Probirs összecsapott LLinusLLove-val

  1. #31
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Ha túllépnénk a vagdalkozáson, engem és talán másokat is, érdekelne a berakott partik mögötti gondolatmenet, vagy legalább némi érdemi szakmai jellegű eszmecsere, még ha nem is várhatjuk, hogy a HS nagyjai ide jöjjenek ezért, de ha Dánfiu, vagy valaki aki vágja a témát, érezne némi affinitást, hogy fényt gyújtson nekünk, szívesen olvasnám az elemzéseket 1-2 mondatban az ominózus omaha partikról, ha már ekkora vihart kavart a megjátszásuk.
    Thx!Dj
    Marczi20 likes this.
    A fish aki fejlődni akar

  2. #32
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Chaotic mar elemezte, hogy "szar es kesz", mert cashoutoltak 26mt a Dunaban gondolom a masodik resze volt a bovebb kifejtes

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    1. Nem értem nagyon, hogy evvel mit is akarsz most mondani,hogy egyszer volt 29 misi cash out ( amúgy nem nagyon tudnak ennyiről max 20-rol ) de ha volt is, akkor sem értem, hogy mi a célod,mit akarsz evvel üzenni

    2. Tehát ha jól értem akkor omaha azért szar játékos mert 2 partiban is rosszul rakta be a pénzét? Te soha nem raktad még be rosszul???? mert ha igen akkor pontosan azt jelentené,hogy te is szar játékos vagy, nem???,

    3. Azért egy 500-500 ne legyen már hs ( max a Dunában )
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2019. 04. 02. 11:09
    Lefty Gekko likes this.

  4. #34
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet djeleven eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még ha nem is várhatjuk, hogy a HS nagyjai ide jöjjenek ezért, de ha Dánfiu, vagy valaki
    ha a hs nagyjai nem is, de legalább dán szóljon már hozzá. BANG BANG
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #35
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    "Nem értem nagyon, hogy evvel mit is akarsz most mondani,hogy egyszer volt 29 misi cash out ( amúgy nem nagyon tudnak ennyiről max 20-rol ) de ha volt is, akkor sem értem, hogy mi a célod,mit akarsz evvel üzenni "

    Dán kérdezte, hogy, ha ekkora spíler, miért nem játszik HSen... és akkor ő elegánsan bemondta ezt az adatot és hozzáfűzte "The legendnek" ,hogy van-e még a sporttársnak kérdése? Tehát, ha ő azt mondja, hogy szar és kész, akkor az azért legitim, mert a dunában ott volt egy 29M HUFos cashoutnál....

    Az, hogy egy épkézláb mondatot leírjon a handről már nehezére esett.
    totya0611 likes this.

  6. #36
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Nem értem nagyon, hogy evvel mit is akarsz most mondani,hogy egyszer volt 29 misi cash out ( amúgy nem nagyon tudnak ennyiről max 20-rol ) de ha volt is, akkor sem értem, hogy mi a célod,mit akarsz evvel üzenni

    2. Tehát ha jól értem akkor omaha azért szar játékos mert 2 partiban is rosszul rakta be a pénzét? Te soha nem raktad még be rosszul???? mert ha igen akkor pontosan azt jelentené,hogy te is szar játékos vagy, nem???,

    3. Azért egy 500-500 ne legyen már hs ( max a Dunában )
    Totyika te is tudod, hogy egy 5k huf miszivel elegge HS szagu azer, nembeszelve mikor 50k a miszi.. 10-20-30k eurot eltudnak bukni egyesek egy 12-24-36 oras maratonban.
    Online midstakesen elegge nagy zongoramuvesz kell legyel, meg abszolut fogalmatlanul is, hogy elzongorazzal 50buyint mondjuk 600-on 36 ora alatt..

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Totyika te is tudod, hogy egy 5k huf miszivel elegge HS szagu azer, nembeszelve mikor 50k a miszi.. 10-20-30k eurot eltudnak bukni egyesek egy 12-24-36 oras maratonban.
    Online midstakesen elegge nagy zongoramuvesz kell legyel, meg abszolut fogalmatlanul is, hogy elzongorazzal 50buyint mondjuk 600-on 36 ora alatt..
    Nem tudom de pl nekem az a hs ahol akár egy partiba bekerül 10-20-30k és nem egy este alatt

    De mondom attól még lehet, hogy a Dunába hs sőt biztos, hogy az, mivel ha jól tudom majdnem az a legnagyobb limit,de azért nem vegyük már hs-nek a nethez képest
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2019. 04. 02. 14:04

  8. #38
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    megnézném, ahogy omaha4rollz besétál a Dunába és 10 perc alatt várólistás lenne az 500/500 PLO, mert "ingyen van a pénz". meg azt a hajnali cashoutot is, ahol mindenki nagyon boldog, csak ő szomorkodik.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #39
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a hs nagyjai nem is, de legalább dán szóljon már hozzá. BANG BANG
    Tekintve, hogy Dán az egyetlen közülük aki aktív itt, én azért reménykedem, még ha többi HS playa nem is várható.
    A fish aki fejlődni akar

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •