Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Pókertermet vezetni csakis úgy lehet, ha a játékosoknak adni akarsz... - interjú Gál Péterrel

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Nem vagyok egy félős gyerek, de sokszor tényleg nem volt egyszerű... - interjú Gál Péterrel


  2. #2
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Grat a könyvhöz Peti! Jó volt olvasni az interjút
    DonGal likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Tényleg jól sikerült az interjú
    banoster and DonGal like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Miskolcon, vagy Nyíregyházán mennyi lenne az a pénz amiért veztenél póker klubot? Egy pécsi sztori. Sárospataki sakkozó voltam és vissza kerestem egy Pécsi Sütő openen játszottam 2008-ban és soha nem felejtem el. 21 voltam, talán 2 éve pókereztem online, de emlékszem a Fordánban fenyegettek meg először, hogy ha kimegyek a teremből megb@sszák a kurv... Slowplayeltem 100/200-on egy T setet. Persze élve kimentem a teremből, majd rögtön két regulárnak tűnő figura cigizett kint akik épp körbetartozásokról és hitelekről beszéltek. Akkor rögtön levágtam hogy ilyenek az élő pókeres minden napok, és valamikor itt kezdtem leszokni a magyarországi live pokiról
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2019. 04. 13. 06:22
    RegGeri likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Köszi Dani! Örülök, hogy tetszett az interjú!

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grat a könyvhöz Peti! Jó volt olvasni az interjút

  6. #6
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nagyon köszi!

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg jól sikerült az interjú

  7. #7
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Számokkal nem szeretek dobálózni, mert gyorsan lesz olyan ember, aki azt mondja, hogy na meeenj mááár, mit képzel ez... Párszor előjött a Fordanban is a hajnali cash asztaloknál, hogy "te jó sokat kereshetsz itt!". Persze, megvan az ár, amiért dolgoztam, de ez a játékosoknak is jó szerintem. Ha valaki 8 évig kevés (vagy szar) pénzért dolgozik, akkor ő szerinted minőségi munkára képes?... Mind1, ebbe sokkal jobban nem akarok belemászni

    Azt azért még hozzátenném, hogy egyedül, ha engem hívnának, hogy "most akkor csináljunk egy klubot", vagy "a klubom haldoklik, gyere és mentsd meg", az nem sok segítség. Persze nagyon sok, jól működő ötletem van, és biztosan tudnék klubokhoz hozzátenni! De a lényeg, hogy egy jó csapattal tudsz nagy dolgokat véghez vinni. Pókert szerető tulajdonos, marketinges... és nagyon fontos az osztó kérdés! Úgy látom, manapság már egyre kevesebb jó osztó ül az asztaloknál. Ennek egyik oka, hogy már annyira nem vonzó ez a szakma, a másik a megbecsülés, fizetéség kérdése. Mindezeknek (és megoldásukra szolgáló ötleteknek) külön fejezetet szenteltem a könyvemben!

    A pécsi sztorid sajnálattal olvastam. 2008-ban még a "szürke" korszak volt, akkor én még Szekszárdon voltam És igen, abban az időben picit más réteg (is) pókerezett - és nem csak Pécsen.

    A slowplayel semmi gond, a slow roll-lal viszont már igen. Az utóbbit ki nem állhatom én is, és szívem szerint büntetném is. (Persze nem egy jó nagy veréssel ).

    Egyébként hidd el, nem ilyen szörnyű a live poker itthon. Saját tapasztalatom, de merem remélni, hogya többi pókerteremnek is az, hogy az éjszaka keményebb arcainak óriás visszatartó erő, hogy minden pillanatukat kamera rögzíti. Persze, sajnos akadnak kivételek, de elég ritka kivételek!

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miskolcon, vagy Nyíregyházán mennyi lenne az a pénz amiért veztenél póker klubot? Egy pécsi sztori. Sárospataki sakkozó voltam és vissza kerestem egy Pécsi Sütő openen játszottam 2008-ban és soha nem felejtem el. 21 voltam, talán 2 éve pókereztem online, de emlékszem a Fordánban fenyegettek meg először, hogy ha kimegyek a teremből megb@sszák a kurv... Slowplayeltem 100/200-on egy T setet. Persze élve kimentem a teremből, majd rögtön két regulárnak tűnő figura cigizett kint akik épp körbetartozásokról és hitelekről beszéltek. Akkor rögtön levágtam hogy ilyenek az élő pókeres minden napok, és valamikor itt kezdtem leszokni a magyarországi live pokiról

  8. #8
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Érdekel a könyv, el fogom olvasni!
    DonGal likes this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Peti Miskolc meg Nyíregyháza szerintem nem véletlenül lett példaként felhozva, legalábbis a hangulatjelből erre következtetek. Nem feltétlenül a szakmaiság az éle a kérdésnek..persze meglehet tévedek.
    banoster, daniboy, DonGal and 1 others like this.

  10. #10
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Azt akarod mondani, hogy Miskolcon meg Nyíregyházán cudarabb élet van? Jó, értem a kérdést, vagyis felfogtam ezt a részét is. Egyébként nem biztos, hogy ott lényegesen durvább helyzetek állnak elő, mint amikben én párszor benne voltam... Persze tesztelni nem megyek

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Peti Miskolc meg Nyíregyháza szerintem nem véletlenül lett példaként felhozva, legalábbis a hangulatjelből erre következtetek. Nem feltétlenül a szakmaiság az éle a kérdésnek..persze meglehet tévedek.
    banoster likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •