Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Új részleget indít a Team Hero - jelentkezz PLO képzésünkre!

  1. #11
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Hopel3ss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meddig lehet a jelentkezéseket beadni?
    Ha megvan a csapat, azt jelezni fogjuk, vagy külön cikkben vagy itt a fórumon. Néhány hétig mindenképp szeretnénk futtatni a toborzást, de azért nem lehet kizárni, hogy a vártnál gyorsabban elfogynak a helyek, már most vannak nagyon ígéretes jelentkezők.

    Idézet Lacika0704 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak kifejezetten főállású pókereseket kerestek? Vagy lehet játszani munka mellett is?
    A tehetséget keressük. Nem gond, ha valaki munka mellett kezd, az NLHE részelgnél is sokan így játszanak. Az viszont fontos, hogy meglegyen a játékosainkban a profivá válás iránti vágy. Olyan játékosokkal sajnos nem tudunk foglalkozni, akik hosszútávon is csak kiegészítő jövedelemként tekintenek a pókerre.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 02. 22. 15:14

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    A profivá válás iránti vágy nálam 110% jelenleg. A többi viszont nagyon hiányzik

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    https://www.youtube.com/watch?v=B5grBe6velE

    Ezek mennyire optimista/pesszimista számok? Milyen a csoport átlag nálatok ? Milyen bankroll managament javasolt különböző téteken?

    Bárki aki jártas PLO-ban - nem csak akadémiás backelt - véleményét szívesen olvasom.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Most leírt egy számot plo200ra.
    Ha tudsz hozni 5bb/100at és letolsz havi 60k-t akkor ennyit keresel és pont.
    Itt nincs olyan,hogy optimista vagy pesszimista.
    Ennyi a matek.
    Ezt levezetheted minden limitre 2-15bb/100al x handel és ki fog jönni egy szám.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ha nem kapsz rendes valaszt, akkor PSen szurj ra egy limitre, nezd meg kik jatszanak es csekkold le oket statname.neten. PS egesz pontos.
    HUNchampion likes this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Ha nem kapsz rendes választ
    Mit kéne írnom őszintén?
    Részletes HM grafot limitre lebontva meg a tavalyi bankszámlakivonatot gondolom
    Nyilván sok embernek reális 5bb,de akár 10-15is.De a legtöbb embernek álom a BE is 200on.
    Meg ez sztem nem úgy megy,hogy kezdő vagyok és akkor kiszámolom,hogy mikor lehet ezzel ennyit és ennyit keresni.
    Bankroll meg 100bi körül vagy ha kevesebb,akkor limitlépkedés vissza bukónál.
    Én buktam már 80-100bi-t is.
    Csoport meg nem rég indult és amúgy sem hiszem,hogy belsős infok ki lennének adva bármikor is.
    Swingekről meg ennyit:
    És ennél nyilván vannak még betegebbek sok embernek,de ilyen 5-10-15k handek alatt 30bi-ek simán fel le.



    Utoljára módosítva: rookie8906 által: 2019. 04. 18. 02:49

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 16.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Tessék, itt egy rendes válasz:

    5bb/100 winrate esetén (140bb/100 szórással számolva) 95% esélyed van rá, hogy 660 000 leosztás után 100 BI-nál többet és 550 BI-nál kevesebbet fogsz nyerni.

    Sajnos az összes többi szerencse alapú játékhoz hasonlóan itt sem lehet ennél jobban meghatározni, mennyit fogsz keresni.

    Ha egyéb számokat is megnéznél, itt megteheted: https://www.primedope.com/poker-variance-calculator/
    HUNchampion likes this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Köszönöm Ibiza és Citric.

    Rookie, nyilván nem bankszámlakivonatra gondoltam, illetve nem is a Te eredményeid érdkeltek volna, mivel evidens hogy ti mint eddzők kiemelkedőek vagytok, és nem mostanában kezdtétek. Nem véletlenül kérdeztem csoport átlagot. Feltételeztem hogy a vezetés tisztában van az emberek előremenetelével, átlagos BB/100-al amit különböző limiteken a nagy átlag hoz. Az érdekel hogy egy nem feltétlenül tehetséges, de annál inkkább szorgalmas hangya - ilyen vagyok például én is - mire számítson középtávon PLO-ban, ha kezdő és hozzátok csatlakozik.

    Kérdezhettem volna azt is hogy ha valakinek van bankrollja, és beszél angolul, miért lehet jobb hozzátok csatlakozni, sok évnyi elköteleződéssel mind időben, mind anyagilag ( osztás ) mint mondjuk Jnandez online sulijára előfizetni, és onnan fejlődni. Nyilván ehhez azt kell lássam hogy nálatok jobbak az átlagok, mint utóbbi csoporthoz tartozóknál.

    "Csoport meg nem rég indult és amúgy sem hiszem,hogy belsős infok ki lennének adva bármikor is." Egyet értek - belsős infók mint csartok, videók - ne legyenek kiadva, de az átlagos BB/100-ak nem gondolom hogy a titkolni való infók közé kell hogy tartozzanak. (kivéve ha anyira új a csoport hogy nincs releváns minta senkiről) Elvégre ez a tükre az eddzők munkájának - nem elvitatva a játékos saját felelősségét sem. Köszönöm a gondolataid neked is.

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    1honapja sem megy a csoport.
    0 minta van.

  10. #20
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Multkor Daniboy a bal 2, en a jobb 2 kartyat elemeztuk amolyan holdem szeruen... egesz eltalaltuk..csak ez a potlimit dolog zavart meg bennunket

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •