Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (77) összesen
Like Tree114Likes

Téma: Betiltja a segédszoftvereket a partypoker - hivatalos

  1. #61
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet Zolispin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ha Mo.-n lemegyek előben látom azt,hogy ki az akit tanítanak,és nem a tipikus kezdő,hanem azért csinálja azt amit,mert online is így kell,csak így nem látja a számokat....
    Én erről beszélnék...nem másról....
    Én nem tudok kártyázni, és az ötvezer is az nagyon sok pénz.

    A fenti jelentet úgy képzelem el, hogy mész be a helyre, mint a terminátor a lokálba ruhát lopni. Méregeted az embereket, és így kiíródik mellettük, hogy számosgyerek, nemszámosgyerek, kispuzi, nagypuzi, pontmegfelelőpuzi...

    ... és igen. A terem koordinátááit is valószínűleg úgy közelíted meg, ahogy tehetségedhez mérten illik. Gömbvillámból kiegyenesedve csonkítasz csehóközeli ifaplatót.
    kiscash and sakkos000 like this.

  2. #62
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy 50k-s beülővel ha FT-n vagy simán hozol minimum fél milliót. CG-ben ennek a többszörösét. Szerintem az nem olyan rossz, bár lehet hogy a teniszpálya aszisztensi állásért (valami ilyesmit csinálsz, ha jól emléxem?) jobban fizetnek, ezt nem tudhatjuk.
    Ezt úgy adod elő, mintha egy pro MINDEN 50k-s versenyen FT-re kerülne. Persze el tudom képzelni, ha csempészi be a zsetont, ő oszt alulról a pakliból, esetleg 1 asztalból áll mindig az az 50k-s MTT. Én eddig azt hittem ROI-t meg bb/100-at számolunk, lol. Nem hiszem, hogy létezik teniszpálya asszisztensi szakma egyébként, már jó két éve annak, hogy dolgoztam a nemzeti teniszcentrumban. Ha veszem simán a havi fizumat meg mellé amit szerencsejátékból kihozok, az bőven havi félmillió HUF felett van, de semmi értelme összehasonlítani egy angliai alkalmazott fizetését, egy magyar pókeres keresetével.

    Azt se hiszem, hogy sokan élnek otthon az 50k-s versenyek grindolásából, jól tudom, hogy Budapesten 1 db legális pókerterem működik jelenleg? Sok sikert ez ebből való megéléshez otthon.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #63
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Kiderült már 100%-os biztonsággal, hogy az élő cápáknak, vagy a netes számos arcoknak nagyobb a pélója? Vagy még egy darabig megy a méregetés? És azt már észrevettétek, hogy mindig az szeretné hozzámérni a sajátját a többiekéhez, akinek kisebb van?
    ewoksamurai likes this.

  4. #64
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiderült már 100%-os biztonsággal, hogy az élő cápáknak, vagy a netes számos arcoknak nagyobb a pélója? Vagy még egy darabig megy a méregetés? És azt már észrevettétek, hogy mindig az szeretné hozzámérni a sajátját a többiekéhez, akinek kisebb van?
    100 százalékos biztonsággal csak az derült ki hogy az élő cápák és a netes számos fiúk pélója is nagyobb mint a cinikus kérdésekkel okoskodóké.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2019. 04. 17. 05:28

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 28.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    blikk.hu

  6. #66
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 22.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Én csak azt nem értem ha olyan jó HUD nélkül pokerozni miért nem az Unibet a vezető poker site
    Utoljára módosítva: viktor80 által: 2019. 04. 17. 18:37
    kacsa1st likes this.

  7. #67
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Végigolvasva ezt a nagyon érdekes kis viták kezdem úgy érezni h a segédszofverek inkább hátráltatják a jó játékosokat Az a k*rva sok szám tényleg zavarhatja is az embert....

  8. #68
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Megpróbálom a lehetetlennek tünőt.
    Zolispin és MrChaotic, szerencsés esetben ilyen dolgokat figyel élőben egy játékos: mennyit emel valaki, mennyit limpel, mennyit 3betel, milyen gyakran dob 3betre, milyen gyakran dob isora, milyen gyakran dob sqz-re, postflop milyen gyakran cbetel oop és ip, milyen gyakran xfoldol oop, mennyit dob probera turn ip, stb, stb, stb. Leegyszerűsítve: milyen szokásai vannak pre és postflop. És itt jön a nektek ( az eddigiek szerint ) újdonság: online ezeket a megfigyeléseket számszerűsítve látjuk. Azért van erre szükség, mert sok asztalon és gyorsabban megy a játék, így emberi aggyal nehéz ennyi infót minden ellenfelünkről eltárolni, de attól ezek még ugyanazok, amiket élőben is érdemes figyelni.
    A ‘live tellek’, mint testbeszéd elenyésző számban számítanak, akkor is csak akkor, ha rengeteg órát játszol ugyanazok ellen, és még akkor sem mehetsz biztosra.
    A másik viszont az, hogy mindenkit nem lehet megmenteni a saját butaságától, szóval, ha erre még mindig egy borzasztó komoly, egészen 100k hufra rúgó, idemondogatós vagdalkozás a válasz, akkor pl. benneteket sem.
    GL az asztaloknàl!
    fejes1988, gzp74, kiscash and 3 others like this.

  9. #69
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Teljes mértékben egyetértek azzal, h betiltják a HUD-ot és a többi segédszoftvert. Ezzel nem lesz előnyben a naponta qrva sokat játszó reg az amatörtől.

    Nem értem mit nem lehet érteni, én 1 percet sem engedtem volna. Mondjuk a regulárok nem értem miért lázadnak, hiszen jobbak mint a kezdők.

    Mennyire idegesítő már, látják a statból h ez a gyerek ritkán 3betel akkor jó lapja van (és tényleg), aztán megint várhatok 1 órát AA-ra.

    Remélem a PS is betíltja hamarosan (csak ott játszok szökőévente), aztán majd megnézhetjük az új nyerő játékosokat. Maradnak ugyanazok szerintem de legalább nem lesznek előnyben mert kívülről fújják a különböző HUD-ok alapján a teendőket.
    van Gerwen and HeroCallNogood like this.

  10. #70
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljes mértékben egyetértek azzal, h betiltják a HUD-ot és a többi segédszoftvert. Ezzel nem lesz előnyben a naponta qrva sokat játszó reg az amatörtől.

    Nem értem mit nem lehet érteni, én 1 percet sem engedtem volna. Mondjuk a regulárok nem értem miért lázadnak, hiszen jobbak mint a kezdők.

    Mennyire idegesítő már, látják a statból h ez a gyerek ritkán 3betel akkor jó lapja van (és tényleg), aztán megint várhatok 1 órát AA-ra.

    Remélem a PS is betíltja hamarosan (csak ott játszok szökőévente), aztán majd megnézhetjük az új nyerő játékosokat. Maradnak ugyanazok szerintem de legalább nem lesznek előnyben mert kívülről fújják a különböző HUD-ok alapján a teendőket.
    Azért lázadoznak, mert ez a lehetőség mindenki számára adott. Ne a reg legyen már a hibás, hogy ő használ hud-t a fish meg nem. Egy futóversenyen is elindulhatsz egy tescos cipőben. Valószínűleg aki jó futó, az egy ilyen cipőben is megver, de aki komolyan csinálja, annak valószínűleg komolyabb felszerelése van. Persze sarkalatos példa volt, de a lényeg, hogy ezek a lehetőségek a fish számára is adottak. Arról nem beszélve, hogy a reg valószínűleg azért lett jobb, mert baromi sok időt, munkát beletett a tanulásba, a saját statok készítésébe. Abba, hogy elemezze ezeket a statokat, filtereket készítsen, megnézze az adott mezőnynek, játékosoknak hol vannak a gyenge pontja, amiket kihasználhat. A másik oldala meg amit írtak is korábban előttem, hogy nem az 1-2 asztalon pötyögő fishből lesz a termeknek pénz. Márpedig, ha egy jó "pecás" rossz helyen horgászik, akkor elmegy máshova

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •