Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Új részleget indít a Team Hero - jelentkezz PLO képzésünkre!

  1. #21
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Ibiza és Citric.

    Rookie, nyilván nem bankszámlakivonatra gondoltam, illetve nem is a Te eredményeid érdkeltek volna, mivel evidens hogy ti mint eddzők kiemelkedőek vagytok, és nem mostanában kezdtétek. Nem véletlenül kérdeztem csoport átlagot. Feltételeztem hogy a vezetés tisztában van az emberek előremenetelével, átlagos BB/100-al amit különböző limiteken a nagy átlag hoz. Az érdekel hogy egy nem feltétlenül tehetséges, de annál inkkább szorgalmas hangya - ilyen vagyok például én is - mire számítson középtávon PLO-ban, ha kezdő és hozzátok csatlakozik.

    Kérdezhettem volna azt is hogy ha valakinek van bankrollja, és beszél angolul, miért lehet jobb hozzátok csatlakozni, sok évnyi elköteleződéssel mind időben, mind anyagilag ( osztás ) mint mondjuk Jnandez online sulijára előfizetni, és onnan fejlődni. Nyilván ehhez azt kell lássam hogy nálatok jobbak az átlagok, mint utóbbi csoporthoz tartozóknál.

    "Csoport meg nem rég indult és amúgy sem hiszem,hogy belsős infok ki lennének adva bármikor is." Egyet értek - belsős infók mint csartok, videók - ne legyenek kiadva, de az átlagos BB/100-ak nem gondolom hogy a titkolni való infók közé kell hogy tartozzanak. (kivéve ha anyira új a csoport hogy nincs releváns minta senkiről) Elvégre ez a tükre az eddzők munkájának - nem elvitatva a játékos saját felelősségét sem. Köszönöm a gondolataid neked is.
    Szia HUNChampion!

    Nem játszom PLO-t és az edzőket és a játékosokat sem ismerem, és bár a kérdés nem nekem szólt engedd meg, hogy véleményt mondjak pár dologról amit kérdeztél.

    Miért jobb a TeamHero-hoz csatlakozni mint JNandez online sulija?

    - Bár nem tudom milyen JNandez online sulija, de feltételezem nagyon hasonló a többi online sulihoz, videókon alapuló tömegképzés. Kiadják a videókat, esetleg cikkeket és azt kell megtanulni. A Hero-ban is vannak hasonló jellegű átfogó oktatóanyagok azonban a kulcsszó az, hogy személyes edződ (vagy edzőid) van(nak) aki az óráidon csak veled foglalkozik, aki elemzi a játékodat, rávilágít a hibáidra, amit egy szimpla videó megnézése legtöbbször nem fog megoldani. A saját tapasztalatom az, hogy én is megnéztem anno az összes elérhető videót és milliós nagyságrendű handet toltam le micro téten mégsem sikerült soha nl20 felé mennem önállóan. Véleményem szerint a személyes coaching sokkal többet ér bármilyen videónál vagy videószériánál.

    - A segítség a nap 24 órájában elérhető. Ha valamit nem tudsz, bizonytalan vagy berakod a közös csatornára és fogsz rá kapni választ, edzőtől vagy magasabb tétes játékostól, de ha kifejezetten egy edző véleménye érdekel akkor betageled őt és elmondja majd a tutit. Vagy eleve személyesen neki küldöd el privátban.

    - Az óráidon arra fognak koncentrálni amiben gyenge vagy. Ezt lehet hogy ők mondják meg, de szólhatsz is hogy bizonyos spotokban nem érzed biztosnak a játékod és akkor azokat a spotokat az edzővel át fogjátok beszélni. Célirányosan ott fejlesztitek a játékodat ahol kell, együtt irányítjátok a dolgot, ily módon van beleszólásod abba hogy miről szóljanak az óráid.

    - Ha belekerülsz egy bukószériába (vagy akár egy upswingbe) azt egy edző ki fogja elemezni, meg fogjátok nézni hogy mennyire vagy benne a dologban, mennyit lehetett volna megmenteni. Megint személyes tapasztalat:
    - elbuktam 30 bi-t, le lett elemezve és kijött hogy a nagy részében jól játszottam, jól esett a megerősítést, sokat ért.
    - máskor elbuktam 30 bi-t, le lett elemezve és kijött hogy az a csoda hogy nem buktam többet, visszaléptünk egy szintet és ott betömtük a lyukakat, szintén nagyon sokat ért. Nem tudom hogy JNandez sulijában van-e ilyen lehetőség hogy 40-50k handet beküldhess egy elemzésre és egy átfogó véleményezésre.

    - Itt úgy tartozol közösséghez, hogy az online neveken túl személyesen is megismerkedsz edzőkkel, játékostársakkal, hús-vér embereket ismersz meg a nickname-k mögött.

    - Ilyet, hogy átlag winrate szerintem felesleges vizsgálni. Az hogy ki, milyen ütemben fog nyerni az rengeteg dologtól függ és ott van pl a variancia ami felett nincs irányításunk. De van egy csomó más dolog is,milyen a felfogásod, mennyire tartod be az elmondottakat, mennyi időd van játszani, mikor játszol, milyen asztalon játszol, mennyi időt/munkát teszel bele. Van nálunk olyan aki nagyon jól hasznosítja az órán tanultakat ezért hamar nl25-ről mid-stakesig menetelt, van aki majdnem zöldfülűként érkezett 20k lifetime lejátszott handel de rengeteg befektetett energiával és elemzéssel szintén ott kopogtat a mid-stakes kapuján, és van olyan is aki a jó felfogás és szorgalom kombójával már önmaga is coachol. Szóval ez a dolog nagyon egyénfüggő. Ha te a szorgalmas hangya kategóriába sorolod magad akkor szerintem hosszútávon garantált a siker, tudod Hard work beats talent, when talent doesnt work hard (szlogenízű de szerintem igaz ).
    banoster, kohagyma and Jymaster111 like this.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Köszi az átfogó összegzést S0nnyB1ack.

    Mivel új belépő vagyok a PLO világában, így nehéz megítélnem a minőséget, de jól összeszedettnek tűnik, részletes segédletekkel, videókkal. Magastétes PLO reg is ajánlotta többek közt ezen a felületen is. Node nem nekik akarok reklámot csapni - privát eddzések illetve plusz odafigyelés plusz pénzért lehetséges csak, ahogy írod.

    A csoport előnyeivel tisztában vagyok, voltam több csoportban magam is. Jelenleg is pókerből élek, de a regulár formátumomban nagyon szűkek a feljebblépési lehetőségek, ráadásul nagyon nagy az egyik backercsoport befolyása az egész mezőnyre, külsősként az ember negatív edgel indul a magasabb limitekér folyó küzdelemben. ( hyperHU diviziók... volt már itt téma)

    A kérdéseimmel arra próbáltam rájönni, hogy mi az a limit ahonnan már kizárt hogy "drágább a leves mint a hús" - amikor már kizárt hogy az ember negatív EV melett adózik a csoportnak, mert külső mentor szükséges a tovább fejlődéshez. Hiszem hogy egy bizonyos limitig a nulla szintről feljutni - megfelelő materials által önállóan - sem sokkal lasabb feladat mint egy backing csoporton belül. A discord csoportjukat olvasgatva PLO25-öt saccolom jelenleg erre a szintre, amit néhány hónap alatt többen is elértek. Ezzel lett volna érdekes szembeállítanom az itteni adatokat, de új csoport lévén nyilván nincs mivel szembe állítani. Azt láttam hogy csak nemrég lett promózva itt, de úgy gondoltam régebb óta is működhetett már a csoport csak kisebb létszámmal.

    Köszönöm a gondolataid, majd még tépelődöm ezeken.

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 27.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Van jelenleg tagfelvétel? Szívesen csatlakoznék.
    banoster likes this.

  4. #24
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet polevaulter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Van jelenleg tagfelvétel? Szívesen csatlakoznék.
    Szia! Bocs a késői válaszért! Jelenleg sajnos nincs, de hamarosan (szerintem 1-2 hónap) várható toborzás.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •