Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Pókertermet vezetni csakis úgy lehet, ha a játékosoknak adni akarsz... - interjú Gál Péterrel

  1. #21
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Hálásan köszönöm!

    Idézet zolcsi007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a könyvhöz!

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Kis infó annak aki rendelne. Reggel utaltam. Jött a mail, h aznap már fel is lett adva. Kövi munkanap már 10-kor hozta is a futár. Olvasni még nem volt időm. Remélem jó lesz.
    DonGal likes this.

  3. #23
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Köszönöm! Mindent megteszek, hogy minél előbb a kedves olvasó kezében legyen! Remélem izgalmas olvasmány lesz számodra is!

    Info az e-bookot várók számára: ma beszéltem a szakival, hogy a hiba megvan, dolgoznak rajta, tehát elvileg max péntekig kész kell, hogy legyen! Elnézést ismét a csúszásért, és köszönöm a türelmet!

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis infó annak aki rendelne. Reggel utaltam. Jött a mail, h aznap már fel is lett adva. Kövi munkanap már 10-kor hozta is a futár. Olvasni még nem volt időm. Remélem jó lesz.

  4. #24
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás 05.11. szombat - Fair Play Poker Cub Szeged

    A mai napon Szegedre látogatok a Fair Play Poker Clubba. Könyvemnek lesz egy kis promója, illetve játszom a 4.000 - 4 super rebuy, add on tornán is. Ha kiesek, valszeg a cash asztalt is megcélzom, mert a kacsa mindig jó jön az asztalra!

    Szeretettel várok, várunk mindenkit!

    Természetesen az Éjjeli pókerarcaim - 12 év a pókeres éjszakában című könyvemből is tudtok vásárolni, sőt, megnyerni is!

    Találkozzunk este a Szeged a Fair Playbe!

  5. #25
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ebookkal mizu van?
    DonGal likes this.

  6. #26
    Lelkes újonc DonGal avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sajnos elég lassan őrölnek malmaink.. már kaptam egy (szerintem) teljesen jó formátumot (interaktív tartalomjegyzék, jó tördelés, stb.). Vagyis ebből egy pár oldalnyit. Ezt készíti az a cég jelenleg, akit megbíztam. Kedden írtak, hogy szerdán már tudnak valami kézzel foghatóbbat is jelezni, de sajna még nem tették meg. Holnap keresem őket, nagyon remélem, hogy már fix választ kapok!

    Mellette a múlt héten 3 másik céget is megkerestem, hogy mit mondanak, hátha valaki gyorsabb lesz. Ebből kettő nem is jelzett vissza azóta (!), egy pedig egy csillagászati összeget küldött árajánlatba..

    Szóval rajta vagyok, vagyunk! Egy pici türelem még.

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebookkal mizu van?
    BelaKecske likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •