Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Road from Nl10 to Nl50

  1. #21
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Rangemet elég jól sikerült leszűkítenem, így már sokkal magabiztosabbnak éreztem magam az utolsó 2 sessionben. Közben sikerült találnom közelmúltban feltöltött postflop játék videókat, amikre le is csaptam, és még csak 2 videót sikerült áttekintenem, de már ezért a 2 videóért is megérte befektetni a videósorozatba! Most úgy érzem minden adva a fejlődésemhez, úgyhogy csak a munkát kell belerakni!

  2. #22
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hajrá

  3. #23
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet hszabi95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rangemet elég jól sikerült leszűkítenem, így már sokkal magabiztosabbnak éreztem magam az utolsó 2 sessionben. Közben sikerült találnom közelmúltban feltöltött postflop játék videókat, amikre le is csaptam, és még csak 2 videót sikerült áttekintenem, de már ezért a 2 videóért is megérte befektetni a videósorozatba! Most úgy érzem minden adva a fejlődésemhez, úgyhogy csak a munkát kell belerakni!
    Tipp: Deucescracked!!! 7 napig ingyenes(utána le kell mondd) és le tudod tölteni az összes videót... tehát beregelsz, letöltöd és utána lemondod, ha ilyen magyar megoldást választassz régebben legalább is így volt, remélem most is..
    RegGeri, Laci24 and hszabi95 like this.

  4. #24
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet hszabi95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Magasabb tétes nyerő játékosok statjához honnan férhetnék hozzá?
    statname.net oldalon pl
    banoster, RegGeri and hszabi95 like this.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Egy kicsit mesébe illő történettel jelentkeznék ismételten. Legutóbbi írásom óta tanulmányoztam a vásárolt tananyagokat és 15-20 ezer hand körül játszottam (tudom nem nagy mennyiség) Nl 10-en, és több mint 10 bb/100-at hoztam starson és ip játszva párhuzamosan. De a lényeg nem is ez lenne, hanem közben megjött kedvem mtt-kre ezért beregeltem pár versenyre ip-n. Itt sikerült megnyernem egy este alatt egy bounty 10-et és egy 20 euros rebuy versenyt amivel egy este alatt több mint 2500 eurot sikerült összehozni. Rá egy hétre starson is lejátszottam pár versenyt, ahol big 11-en 11-ik lettem (legjobb 18-nál még vezettem versenyt, de utána flipek nem jöttek), és sikerült megnyernem egy 5,5 deep versenyt megint 1000 $ nyerve. Ezek a versenyek jobbkor nem is jöhettek volna, mert még tavaly egy kisebb mezőgazdasági vállalkozásba belefogtam (méhészet), aminek finanszírozásához kaptam segítséget, amiket ezek a versenyeknek köszönhetően sikerült visszaszolgáltatnom.
    A továbbiakban rá szeretnék feküdni cash gamre hogy minél többet fejlődjek, mert a versenyek során észrevettem hogy postflop nagyon gyengék voltak a playerek (még nekem is feltűnt, pedig nagyon messze vagyok még középszerű játékostól is), így most Nl10-re hagytam 50 beülőt ahonnan el szeretnék jutni Nl 50-ig továbbra is, de közben be szeretnék majd iktatni hétvégi mtt-ket is, mivel mintha egy kicsit megjött volna a kedvem hozzájuk
    banoster, R1per2, Flush67 and 9 others like this.

  6. #26
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hajrá, csak így tovább!
    hszabi95 likes this.

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Az elmúlt 1,5-2 hétben elmaradtak a cg handek illetve elemzések/játékfejlesztések, mivel nem sok időm volt hétközben, hétvégén meg mtt-ket erőltettem. Mtt-ken ismét sikerült "apróbb" nyereményeket összeszednem (ismét voltak ft-k, közte egy 3. hellyel), így elhatároztam magam egy piosolverre való beruházásra. A következő időszakban célom mtt-k mellőzése, és mivel nl 25-re megvan rollom (nl 10-et már úgy "érzem" tudásban is verem) ezért ott szeretném folytatni a játékot, és nem is a játék lesz a lényeg hanem elemzésekre szeretnék ráfeküdni, valamint a piosolver programmal szeretnék ismerkedni. A kérdésem pedig az lenne hogy nl 25-ön lévő regek elleni játékom elemzésére mennyire támaszkodhatok a piosolver adataira majd?

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Hali!

    A pio jó dolog de nem hinném, hogy micron ezzel kéne foglalkoznod és "rengeteg" pénzt kiadni rá! Legfőbb érvem, hogy mindenki exploitápható és fényévekre van a játékuk a gto-tól. Szóval a leakek kihasználására kell fektetned a hangsúlyt!

    Ráadásul nem szakértő kezekben nem is biztos hogy sokat segít (és itt nem a szoftver használatára gondolok). pl egy hangszerhez tudnám hasonlítani: hiába nyomnál a kezembe egy gitárt, ugyan tudom a húrokat pengetni de az még nem lesz zene

    Ha nem tudod milyen skálákkal dolgozz akkor az egésznek nem sok értelme lesz.

    Szóval qrvajó program de sok mindennel tisztában kell lenni a pokert illetőleg miután érdemben tudod majd használni.

    Ez csak egy olyan srác véleménye akik sosem használta a progit (csak elemzéseket láttam vele)
    hszabi95 likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Az utolsó kérdésedre így a válaszom: semennyire!!!
    Mivel lesz sok olyan spot ahol egyáltalán nem balanszáltak a játékosok!
    hszabi95 likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #30
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Teljesen jogos amit írsz, és nagyrészt én is így gondolom. Én viszont azért gondoltam rá, mivel nincs aki segítene a fejlődésemben (coach, backing stb...), lehet könnyebben észrevennék spotokat hogy hol lehetne exploitívan overblöffölni (statokból kiindulva nézve piot mit kellene megadnia gto szerint, és szerintem észre lehet venni hogy mely ellenfél mely lapokat mely spotokban overfoldolja például, és így keresni hogy hol lehetne exploitálni őket), vagy mely spotok amelyek esetén overfoldolok stb.. Valóban a rosszul belőtt rangekkel már alapjaiban elronthatom az egészet, de ha próbálnám igazítani ellenfélhez talán működhet (lehet ez nem túl jó elgondolás tőlem, ezért kérek véleményeket).
    Utoljára módosítva: hszabi95 által: 2019. 05. 06. 13:43

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •