Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree23Likes

Téma: A PokerStars betiltja a seat scripteket

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    2011 óta használtam a TST de ezexerint tiszta idióta voltam, mert én nem is tudtam, hogy ez a program képes automatikusan beültetni a fish baljára. Én mindig manuálisan iratkoztam fel a várólistákra aztán az asztalokra is manuálisan ülögettem be, általában csak annyit próbáltam elkerülni, hogy közvetlenül a balomon üljön egy fish. Ezexerint elég sok melót megspórólhattam volna magamnak.
    Egyébként a random beültetés a legferebb, szal ha csak a "Quick seat" opció létezne az lenne a legjobb szvsz.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "Egyébként a random beültetés a legferebb, szal ha csak a "Quick seat" opció létezne az lenne a legjobb"
    Ezzel akár egyet is érthetnék. Ami aggodalomra adhat okot, hogy lövésünk sincs mennyire lenne random.
    Nem olyan régen Party-n még 2 külön lobby volt elérhető attól függően, hogyan teljesítünk az asztaloknál. Nem hiszem, hogy algoritmusok alapján nehéz lenne külön válogatni a versenyzőket és úgy egy asztalhoz ültetni őket.
    Abban sem kételkedek hogy bármely szolgáltató különösebben finnyáskodna ha hasonló eszközökhöz kellene nyúlni a profit maximalizásás végett.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #23
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Illetve van az hogy beülsz, ha nem tetszik felállsz, beülsz, ha nem tetszik felállsz, beülsz, ha nem tetszik felállsz, beülsz ameddig jó asztalt nem találsz...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •