Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (107) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!


  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nem leszek népszerű, de nem unjátok még ezt a bullshitet? Tudom, nem kötelező, de sajnos olvasom a hathármat is, ahol nap mint nap ez megy, de nem kicsit már unalmas folyamatosan ez az erőszakos marketing duma meg az óriás szavakkal dobálózás, mint profi sportfogadók, világklasszis, frenetikus stb. Van ott akárcsak egyetlen inas is, aki tényleg "profi" és ebből él? Számomra az is érdekes, hogy itt valaki 10%-os ROI-val már világklasszisnak számít. Ez olyan, mintha megtennék egy frenetikus 1,10-es oddsot és mindig jönne? Meghiszem, hogy más, mint a póker, de 10%-os ROI-t egy probirs, omaha meg még sok valóban világklasszis pókeres kiröhögne, de annyit még én is tudnék hozni 25 centes spinen, de lehet még Lapos is a beteg 80-szoros szorzójú tippjeivel. Na jöhet a megoltás és kioktatás a sok professzionális tippmestertől.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem leszek népszerű, de nem unjátok még ezt a bullshitet? Tudom, nem kötelező, de sajnos olvasom a hathármat is, ahol nap mint nap ez megy, de nem kicsit már unalmas folyamatosan ez az erőszakos marketing duma meg az óriás szavakkal dobálózás, mint profi sportfogadók, világklasszis, frenetikus stb. Van ott akárcsak egyetlen inas is, aki tényleg "profi" és ebből él? Számomra az is érdekes, hogy itt valaki 10%-os ROI-val már világklasszisnak számít. Ez olyan, mintha megtennék egy frenetikus 1,10-es oddsot és mindig jönne? Meghiszem, hogy más, mint a póker, de 10%-os ROI-t egy probirs, omaha meg még sok valóban világklasszis pókeres kiröhögne, de annyit még én is tudnék hozni 25 centes spinen, de lehet még Lapos is a beteg 80-szoros szorzójú tippjeivel. Na jöhet a megoltás és kioktatás a sok professzionális tippmestertől.
    Én a magam részéről nem vagyok igazán otthon a profi póker világában, így nehezen tudom összehasonlítani mind a számokat, mind pedig az iparágak élvezeti faktorát. Lehet, hogy egy profi pókeresnél a 10% ROI nem túlságosan erős, amennyiben ez tényleg így van, lehet, hogy elkezdem én is kitanulni a szakmát, mert akkor lehet, hogy könnyebb nyerni, mint gondoltam

    A 10%-os ROI hosszútávon a sportfogadásban tényleg világklasszisnak számít, legalábbis azok körében mindenképpen, akik hosszú múlttal a hátuk mögött fizetős szolgáltatásban adnak pénzt a tippekért. Nem titok, a sportfogadók 98%-a all time veszteséges.

    "Ez olyan, mintha megtennék egy frenetikus 1,10-es oddsot és mindig jönne?"

    Ezt tökéletesen jól látod, de ha ne adj Isten, a 6. 1.10-es oddsod elbukik, máris igencsak hosszú nyertes szériát kell produkálnod, hogy újra megközelítsd a 10%-os ROI-t

    Nem hiszem, hogy bárki ki akar majd oktatni, leoltani, mert normálisan fogalmaztad meg a kritikádat, de bullshitnek nevezni szerintem kicsit sértő a szolgáltatást. Valóban vannak jó tippmesterek (Karlsson vagy Griezmann számaira nehéz nem azt mondani, hogy szenzációsak), mindemellett igencsak alacsony áron kapod meg a tippeket, amellyel nem csak várható hozamot vásárolsz, hanem élményt is.

    A marketing része pedig olyan, amilyen. Nyilván azzal a cikkel senkinek a figyelmét nem hívod majd fel, hogy "Itt lehet, hogy nyertes tippeket kapsz nem drágán, jó tippmesterektől".

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na, ez korrekt válasz volt, bevallom, nem ilyenre számítottam. Tudom, hogy 98% veszteséges, sajnos én is jócskán közéjük tartozom, 1998 óta egy pluszos évem volt, a tavalyi, de az is csak azért, mert egy szelvényen eltaláltam három pontos végeredményt, 2-2, 2-2, 3-1.
    varin likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Ingyen tippem:

    Babos Timi megbízhatóan bukik női tenisz egyéniben, 1 éve ebből élek.
    :-)
    GL!
    DJ
    Zoleee, TominhoPA, fri and 2 others like this.
    A fish aki fejlődni akar

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem leszek népszerű, de nem unjátok még ezt a bullshitet? Tudom, nem kötelező, de sajnos olvasom a hathármat is, ahol nap mint nap ez megy, de nem kicsit már unalmas folyamatosan ez az erőszakos marketing duma meg az óriás szavakkal dobálózás, mint profi sportfogadók, világklasszis, frenetikus stb. Van ott akárcsak egyetlen inas is, aki tényleg "profi" és ebből él? Számomra az is érdekes, hogy itt valaki 10%-os ROI-val már világklasszisnak számít. Ez olyan, mintha megtennék egy frenetikus 1,10-es oddsot és mindig jönne? Meghiszem, hogy más, mint a póker, de 10%-os ROI-t egy probirs, omaha meg még sok valóban világklasszis pókeres kiröhögne, de annyit még én is tudnék hozni 25 centes spinen, de lehet még Lapos is a beteg 80-szoros szorzójú tippjeivel. Na jöhet a megoltás és kioktatás a sok professzionális tippmestertől.
    Édes istenem amikor a fogaImatIan tájékozatlan sültparaszt nekiáll okoskodni fogaIma nincs h a 10% os ROI viIágIasszis és röfög a többirőI ne is beszéIün

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Tippergreta a király! Ő az első, igaz becsúszik az a 700 buyines downswing, dehát ez benne van, simán megéri azt a havi 20ast.

    Karlsson is tényleg szenzációs, igaz ott is becsúszott egy másfél éves breakeven szakasz.

    Griezmann über kategória neki is volt másfél éves breakeven.


    Arra a felvetésemre reagáljon már valami pro, hogy ha lenne 2000 Van gerwen szintű hobbi fogadó bázisom, akik random adják le a tippeket, nem jönne ki belőle 3-4 ilyen tippergreta szerű szenzációs fogadó?


    Az akadémia is átgondolhatná ezt az egészet, toljátok a jobbnál jobb ajánlatokat, csaló termeket, szuper fogadásokat, a korszakalkotó mikront.

    Régen lehetett csak úgy regelni innen akárhova, megvolt a bizalom, most már, ha lehet inkább máshonnan regel az ember, vagy nagyon utánanéz a teremnek ahova menne.

    Én speciel elkerülöm az ajánlataitokat, pedig anno csináltam pár 10k raket akadémiás termekből.

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tippergreta a király! Ő az első, igaz becsúszik az a 700 buyines downswing, dehát ez benne van, simán megéri azt a havi 20ast.

    Karlsson is tényleg szenzációs, igaz ott is becsúszott egy másfél éves breakeven szakasz.

    Griezmann über kategória neki is volt másfél éves breakeven.


    Arra a felvetésemre reagáljon már valami pro, hogy ha lenne 2000 Van gerwen szintű hobbi fogadó bázisom, akik random adják le a tippeket, nem jönne ki belőle 3-4 ilyen tippergreta szerű szenzációs fogadó?


    Az akadémia is átgondolhatná ezt az egészet, toljátok a jobbnál jobb ajánlatokat, csaló termeket, szuper fogadásokat, a korszakalkotó mikront.

    Régen lehetett csak úgy regelni innen akárhova, megvolt a bizalom, most már, ha lehet inkább máshonnan regel az ember, vagy nagyon utánanéz a teremnek ahova menne.

    Én speciel elkerülöm az ajánlataitokat, pedig anno csináltam pár 10k raket akadémiás termekből.
    Én a magam részéről nagyon szeretem Karlsson és Griezmann tippjeit is, főleg utóbbi olyan piacokról vadászik, amik kuriózumnak számítanak. Persze nem mindig könnyű lekövetni a tippjeit, de ez csak egy megerősítő faktor, hogy jó tippmesterről van szó, kiváló forrással és kiemelten jó eredményességgel. Karlsson hasonlóan kiegyensúlyozott

    Persze mindenkiben benne van a mínusz és a break even is, de a szerencsejáték ilyen. 20€-s előfizetési díj mellett én a break evenes részeket is elfogadhatónak tartom. Ha mondjuk havi 100€-t fizetnék egy tippmesternek, már jobban fájna, de havi 20€-t bízom benne, hogy ha X break evenel, majd Y szállítja a pluszt addig is.

    Gréta olyan, amilyen. Az én tippelési stílusom is hasonló. Igen, benne van a beszakadás, velem most ez történt, történik. Ezen túl kell lendülni és pontosan ezekben a helyzetekben derül ki, hogy ki profi és ki nem. Amikor meg jó formában vagyok/vagyunk, akkor nagyon tudnak szeretni minket, mert odacsapunk havi +150-200 egységet akár

    Persze ha valaki befektetési jelleggel tekint a sportfogadásra, akkor inkább Karlsson és Griezmann a jó megoldás, míg ha valakinek inkább a szórakozás és a szerencsejáték kell, amiben benne vannak a nagy swingek, akkor Gréta vagy én vagyunk a jobb "alapanyagok".

    Szerintem azért is jó a Logibet, mert potom pénzért lehet vadászni tippeket, lehet követni eltérő stílusú és habitusú tippmestereket. Az indoklások is néha igen magas színvonalúak, persze nem minden esetben.

    De azt nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy az ár 19.99€ egy hónapra, ami OLCSÓBB, mint egy fizetős, magyar facebookos csoport, ahol ha netán közlöd, hogy az eredmények és a statisztikák egyszerű hazugságok, akkor csak kitiltanak. A Logibeten SOHA nem látsz kamu statokat, kamu dolgokat és olyan cenzúrát, mint a hányadék csaló facebookos oldalakon. Milliárdos nem leszel soha a Logibettel, de nagyon olcsón vásárolhatsz magadnak jó tippmesterektől jó tippeket és élményt.

    "Arra a felvetésemre reagáljon már valami pro, hogy ha lenne 2000 Van gerwen szintű hobbi fogadó bázisom, akik random adják le a tippeket, nem jönne ki belőle 3-4 ilyen tippergreta szerű szenzációs fogadó?"


    De. De itt jönnek az olyan tényezők, mint például:

    - releváns indoklások a tippekhez, amiből tudod, hogy nem csak random x-elgetések
    - kiforrott, logikus bankroll-menedzsment
    - működő, profi források
    - profizmus, az up- és downswingek megfelelő kezelése

    Ezek pedig eldöntik, hogy valaki csak 3-4 a 2000-ből, akinek csak beesett egy 1-2000 tippen át tartó remek szériája, vagy pedig profi. Nem tisztem bárkiről eldönteni, hogy amatőr vagy profi, de szerencsére vannak a Logibeten olyan tippmesterek, akik esetében ez talán nem is kérdés

    Az akadémiás részre nem nagyon tudok reagálni, mert annyi közöm a pókerhez, hogy a céges játékok alkalmával szar játékkal is lehúzom néha a gigaprofikat, pedig a játékom elég random

    A Mikronról is megvan a véleményem, én a szkeptikusok táborát gyarapítom és sosem voltam benne biztos, hogy valaha is lesz ebből bármi, DE mit veszíthetek? Kommentelek itt, ott, amott, amit amúgy is megtennék, kapok érte Mikront, aztán innentől már a fejlesztők felelőssége és célja, hogy én abból a Mikronból vehessek valaha valamit Én be is fektettem néhány ezrest, mert így még jobban tudok szurkolni, hogy esetleg valaha legyen belőle valami. Trendi dolog ez a kriptovaluta most és bár én is úgy gondolom, hogy ez egy múló divat, alapvetően ennyit szerintem megér.

    Aki pedig csak kommentel és kapja érte a Mikront, annak aztán végképp semmi vesztenivalója nincs azzal, hogy ha esetleg mégsem lesz belőle soha semmi

    Maradok tisztelettel

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Érdemes két független oldalt indítani, ellentétes tippeket adva. Amelyik vesztes, mehet a levesbe. Amelyik nyertes, lehet promózni.
    illese and bfkerek like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Köszönjük a visszajelzésedet, nagyra értékeljük a véleményedet szolgáltatásainkkal kapcsolatban!

    Mindig igyekszünk a legnagyobb körültekintéssel kiválasztani a partnereinket, és olyan szolgáltatásokat ajánlani a figyelmetekbe, amelyeket szívesen használunk mi is.

    Megértjük az aggályaidat, mindazonáltal folyamatosan arra törekszünk, hogy mindenki igényeinek megfelelő, megbízható szolgáltatásokat nyújtsunk, az esetleges kockázatokra pedig felhívjuk a figyelmet.

    Amennyiben kétség vagy konkrét probléma merül fel bármely partnerünkkel, annak szolgáltatásaival kapcsolatosan, állunk rendelkezésetekre (a nap 24 órájában).

    Manapság sajnos egyre gyakoribb az online pókerben, hogy termeket vélt vagy valós sérelmek alapján negatív színben tüntetnek fel játékosok, miközben azt tapasztaljuk, hogy sokan ennek ellenére is érdeklődnek az adott termek iránt.

    Számos esetben kellett visszautasítanunk már megkeresést egy-egy terem kapcsán, mivel bár nagy volt az érdeklődés irántuk játékosaink részéről, mi mégsem tudtunk volna teljes meggyőződéssel hirdetni őket.

    Nagyon sajnáljuk, hogy a bizalmad már nem a régi a PókerAkadémia iránt és reméljük, hogy a jövőben ezen pozitív irányban tudunk majd változtatni. Őszintén hisszük, hogy a dealjeink, promócióink versenyképesek, illetve, hogy az affiliatek piacán az ügyfélszolgálatunk kiemelkedő.

    Ez utóbbi sajnos egy elég "láthatatlan" tevékenység, hiszen ha valaki megelégedve "távozik", nem jön fel a fórumra, hogy ezt közölje, amit természetesen megértünk (bár jól esne látni ), viszont, sok játékos osztja meg negatív tapasztalatait a fórumon, anélkül, hogy hozzánk fordult volna először.

    A másik dolog, amit szintén nem győzünk hangsúlyozni, hogy a PókerAkadémia, csakúgy, mint az összes többi affiliate oldal, csak azon játékosok ügyeiben járhat közre, akik általa regisztráltak, így sajnos bármennyire is szeretnénk, olyan játékosoknak nem mindig tudunk érdemben segíteni, akik nem alánk tartoznak.
    R1per2 and varin like this.

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •