Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Mackó avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás Pokerstars HUD eltűnés

    Sziasztok,

    évek óta használok HM2-t kisebb-nagyobb szünetekkel (értsd akár éveket is).
    Pár hónapja újra online játszogatok hobbi szinten és minden frankón működött a HM2-vel és a HUD-dal egészen tegnapig. Szombaton beléptem a Starsba és úgy fogadott, mintha teljesen új felhasználó lennék. Elfelejtette a jelszavam, eltűnt minden beállítás, újra előjöttek a hintek, az asztal témák közül maradt 4, a szokásos nem tudom mennyi helyett stb.
    És amit azóta sem tudtam megoldani, eltűnt a HUD. Egyik asztalra sem tudom előhozni.

    Ez valami generális beállítás/frissítés a Starsnál esetleg és tiltják a HUD használlatát vagy én vagyok alkalmatlan a beállításban?
    Újra be kellett állítanom a hand history mentést, manuálisan hozzáadni az adatbázist stb.

    A report működik a HM2-ben, az active session is. Hoz minden handet. A table finder ikon viszont inaktív, egészen addig, amíg le nem állítom a HUD-ot és újra nem indítom. Viszont utána is hiába állítom be, valami indiferens HUD előjön és nem frissül.

    Ötlet esetleg valakinek?

    Előre is köszönöm!

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 03.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Beállítás-Asztal kinézet-Asztal grafika, kapcsold ki az Új PokerStars grafikai motort. És a kliens újra indítása gomb. Szerintem ez lesz a gond.

  3. #3
    Fanatikus tag Mackó avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors és hasznos választ
    Tényleg az volt a gond!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •