Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (107) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!

  1. #11
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez utóbbi sajnos egy elég "láthatatlan" tevékenység, hiszen ha valaki megelégedve "távozik", nem jön fel a fórumra, hogy ezt közölje, amit természetesen megértünk (bár jól esne látni :
    Régen voltak páran, akik megelégedve "távoztak" fórumon és blog formájában
    Őszintén úgy gondolom, erről nem az Akadémia "tehet".
    Nekem is úgy tűnik nagyon nem úgy állnak jelenleg a termek az affilokhoz és játékosokhoz, mint annak idején.

    Csak egy legutóbbi példa: simán kikötöttek PA affilról Party Pokeren, mert nem játszottam 1 éven belül ott, miután kértem kössenek ide be és benyeltek egy hónapnyi általam termelt PA-nak járó affil pénzt.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 27. 17:27
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #12
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Profi sportfogadás... JA.... ( van olyan.. csak kell hozzá pár dolog...)
    #1 egy olyan országban kell élni, ahol minden egyes sportfogadó irodához lehet legális számlát nyitni ( szóval alap ~ egy málta vagy UK)
    #2 kell egy külföldi számla amit nem, piszkál senki.. onnan megy a lé azokhoz az irodákhoz ahol a vesztő tippek lesznek, és oda megy onnan, ahol a profitrealizálás zajlik
    #2.1 Itt jön a képbe az, hogy számolni kell a bankok utalgatási költségeivel..
    #3 ha megvan az "offshore országban lévő lakcím, és a ~ 65 reg az irodákhoz... akkor már is ellehet kezdeni "surebetelni".. pl ez az oldal kínál "sure" beteket.. de csak párat hetente és a profit kisebb, mint annak az összegnek a kezelésie, amit akkor kellene kivenned, ha nem rendelkezel ~ 300 bi/fogadóiroda..(mert ahol bukó lesz.. oda kell majd megint tőke, ha azt dobja a "gép" hogy ott kell feltenned bizonyos összeget.. a másikat meg a másodikban, a harmadikat meg aharmadikban.. és ezt a surebet oddsok határozzák meg hogy pontosan hol , mikor és mennyit... szóval minda a ~ 64 irodában lennie kell sok Bi-nek) szóval olyan ~18.000 Bi ( https://www.oddsportal.com/sure-bets/ ) de van olyan program is, ahová beirkálod az összes regedet, és amint van surebet, magától megteszi... így nem manuálba kell kattingatnod,, mint pl mondok már a hétre egy tutit...

    fogsz hlnap €100 -t felpűgetsz .. ja itt a link.. nem kell írkálnom €100-ból mindenképen €103.. https://www.oddsportal.com/sure-bets...rom/sure-bets/ -de ám itt két helyen fejes lesz.. és csak a harmadikon jön a €103... ( a két vesztő helyre meg kell vissza a tőke.. mert ilyen surebetek nem ám csak heti ketten vannak.. hanem... : https://en.surebet.com/surebets ...

    bármire lehet surebetet kötni, ahol az algoritmus talal "leak"-et a fogadóirodák oddsai között.. ( több iroda.. több lehetőség...) .. lehet papíron is számolgatni.. de mire észreveszed már változik az odds.. és ha egy századdal is eltér .. már egyből bukó!!!

    Nem a csapatokat/ sportolókat kell itt eltalálgatni, hanem ki kell játszani egymás ellen a sportfogadó irodák oddsait.. csakhogy egy ilyen program havi sok € + az alaptőke + kiköltözni valamelyik említett offshore országba.. stb..

    de a "profi sportfogadás az ez!!! ( https://www.rebelbetting.com/?x=oddsportal) .. Nem az , hogy felteszem a kajapézt salakon spanyolban Rafira.. az a buti Thiem meg elveri... 2:0-ra hahaha
    Utoljára módosítva: bfkerek által: 2019. 04. 27. 22:54
    rutraidevlo likes this.

  3. #13
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet bfkerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Profi sportfogadás... Nem az , hogy felteszem a kajapézt salakon spanyolban Rafira.. az a buti Thiem meg elveri... 2:0-ra hahaha
    Az elmult negy evben a Garros elott Thiem mindig megverte Nadalt.
    2016 Buenos aires
    2017 Róma
    2018 Madrid

    Ezek utan szerintem igenis arrol szol a profi sportfogadas, hogy ma nagyon komoly ertek volt a thiem gyozelemben 3.35-os oddson.
    djeleven likes this.

  4. #14
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nem értek a sportfogadáshoz, csak beszélgettem róla profikkal, hobbiból csináltam egy 100-as mintát ami hot run plusszolt, de csak a szerencsémnek köszönhetően. (stratégia, hogy sosem fogadtam papírformára, csak fekete lovakra a nagyobb oddsokra)
    Biztos vagyok benne, hogy a tippmesterek jobbak, mintha én adnék tanácsot.

    Szerintem a 10%-os ROI itt óriási szám, nem reális elvárás senkitől. Simán benne van 1 éves meg ezres break even a legjobbaknál is.
    Olyan apró 1-2%-os nüanszokon múlik, hogy tényleg elcsípd a piacon fellelhető legjobb oddsot, és legyen hozzá minél nagyobb bonusz/rb, amihez sok affil és teremajánlatot kell folyamatosan figyelemmel követni, sok helyen tartani nagy összegeket. Rocket blogja jó példa rá, ő szerintem nagyon jól csinálja.
    Hogy tényleg komoly pénzeket lehessen keresni vele nagyon nagy tétekben kell játszani, óriási hullámzással és ott már a termekkel is küzdened kell, mert simán lekorlátoznak meg kitiltanak ha túl jól csinálod.
    Az eldugott, kis meccsek oddsai torzak leginkább, amiket jól el lehet(ne) csípni, nem amire a legtöbben fogadnak és jól beárazzák. Csak pont ezekre nem engednek a termek fogadni nagyobb összegekben.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 29. 14:05
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #15
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ahogyan írtam is, szerintem is az a baj ezekkel a "surebetekkel" hoyg hoznak +3%-8% néha 12%-ot.. de mivel ahol meg ott van a kötelező bukó.. oda vissza kell töltögetni a "központi" skrill/ netellerről... ( mikor ezt 5 éve láttam, akkor ébredtem rá hogy miért vannak az ilyen online "bankoknál" is rakeback szrűségek... napi 50-60 surebet.. 50-60 utalgatás.. a lényeg, hogy a lóvét mindenhol a profitrealizálás előtt, fel kell tornászni addig, hogy fedezze az összes utalgatási költséget is.. ( és az adót..hahaha)

    na megnézem már mi lett azzal a "surebettel amit ide beírtam.. ja semmi a sure bet az sure bet.. €100 lett volna €103.90 profit abban a két irodában ahol meg kötelező fejes lett.. mehet be a "reload" .. de ahol meg a nyere volt.. onnan nem éri meg kivenni mert a +3% még nem fedezi a ~ 8%-os utalásit...

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Most komolyan bonyolítjátok a semmit...
    A világ sportfogadoinak 98%-a nem azért bukó, mert nem találja meg amit rakni lehet hanem mert 5-6-7 stb kötéseket játszik.
    10% Roi világklasszis ja mert minden nap ki van baszva 15 tipp amiből ránézésre 7 kuka 3 perc elemzéssel...
    Nem fogok a logibet ellen beszélni mert nem ártanak senkinek de ami tippek kinn vannak azokat bárki megtalalhatja ha utananez de ugye a lustaságra épít az egész plusz sehol nincs ugye penzvisszafizetesi garancia. Majd akkor hiszek egx magát profinak mondó tippsternek ha vállalja hogy befizetek neki x összeget és betartom a stratégiaijat egy évig és ha nem plusszos akkor visszafizeti a befizetést
    Így ez szerencsejáték nem több mert a tippster semmiért nem vállal felelősséget
    Mondom a fentieket úgy hogy kb 5 éve foglalkozom viszonylag komolyabban sportfogadással ebből 1 buko évem volt amikor követtem egy tippster tippjeit
    Plusz van időszak amikor nem kell egyszerűen fogadni mert keveset hibázik az iroda de rengeteg clv fogadás van most is kinn csak jól kell megválasztani a sportot

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok a logibet ellen beszélni mert nem ártanak senkinek de ami tippek kinn vannak azokat bárki megtalalhatja ha utananez de ugye a lustaságra épít az egész plusz sehol nincs ugye penzvisszafizetesi garancia. Majd akkor hiszek egx magát profinak mondó tippsternek ha vállalja hogy befizetek neki x összeget és betartom a stratégiaijat egy évig és ha nem plusszos akkor visszafizeti a befizetést
    A Logibeten van profitgarancia a legjobb tippekre

    ÍME
    R1per2 likes this.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ez nagyon szep de én arra gondoltam hogy a megrakott teteid is vállalja a tippster vmilyen összegig, ha az ő rendszerét alkalmazod.... az hogy visszaadnak pl 3000 Ft előfizetési díjat a profit meg 600 Ft egy hónap alatt az nulla...

  9. #19
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Esetleg ebédet ne főzzön vagy kurvákat ne intézzen még a tippmester?

    A tippmesternek kizárólag az a dolga, hogy jó, felelősségteljes, megjátszható tippeket adjon, normális adatokkal (odds, iroda, nbu, stb.)...

    Hogy onnantól kezdve mit talál ki a felület (profitgarancia, pénzvisszafizetés, akármi), ahhoz semmi köze. Ahhoz se, hogy a játékos mit kezd a tippekkel, hogyan, mennyivel fogadja meg.

    Számomra nagyon életidegen, amit írsz.
    R1per2 likes this.

  10. #20
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Isti80:

    Kérdezz rá, szerintem létrehozható olyan pénzügyi konstrukció, hogy az általad írt biztosítást is kötsz, csak annak lesz extra külön havi díja.

    De utánakérdezhetsz stake-elésről is nála, ahol ha nyersz, felezed a hasznod.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 30. 00:25
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •