Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (107) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ezt a profi tippmester dolgot hagyjuk. Akik ilyen roi-val dolgoznak nem lehetnek profik mivel olyan magas alaptet kell hogy megérje ebből élni ami itthon kb senkinek nincs
    10% hozam meg azért ****sag mert nem tokegarantalt a befektetés vagyis lo**** mikor az állampapír tokegarantaltan se kamatozik olyan rosszul (bár 10-t nem éri el)
    Abban egyet értünk hogy az elemzések nagyon sokszor humbukok, nem elemzések hanem érvelések a tipp mellett
    A belsos infok meg sorry de kamuk mert hál Isten van olyan bajnoksag ahonnan rendelkezem tenyleg ilyen infokkal és finoman fogalmazva a tuti infok nagyon sokszor közelében nincsenek ahhoz amit lehoz a rendszer
    A sportfogadás azoknak profitábilis sztem akik valaha sportoltak mert élőben nagyon sok olyan infot le tudsz szurni amit más nem vesz eszre
    Fogadásokat meg le kell védeni és pont.
    Aki nem védi le hülye és mohó aztán sirhat hogy elment a 90. Percben

  2. #32
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem szoktam fogadni, de azt azért tudom, hogy egy fogadásból ki is lehet szállni, szóval nagyon nem mindegy, hogy egy tipp a 12. vagy a 80. percben vérzik el. Utóbbi már szép profitot hozhat azoknak, akik élőben figyelik a játék alakulását. Sok tippből érdemes kiszállni a vége előtt. A 12. percben viszont soha nem éri meg.
    Elárulnád ez, hogy jön ide? Vesztes fogadásról beszélünk... Nem arról, hogy x-edik percben kiszállt a fogadásból és nyert. Vagy ezek szerint 1 profi sportfogadónak az is bevételt hoz ha kiszállhatott volna profittal, de nem tette meg? Érdekes. De tovább megyek... a vásárolható tippben sem hinném, hogy az volt benne, hogy ha nyertes a fogadás a 80. percben, szállj ki...

    Értem én, hogy védened kell az akadémiát, de ez hasonlóan szánalmas magyarázkodás volt mint a "80. perc után sült be". Természetesen ha kiszáll és ezáltal profitot ér el meghajolok előtte, de amíg 1 vesztes fogadásról beszélünk addig tökmindegy, hogy kiszállhatott-e volna, vagy, hogy hanyadik percben ment el a szelvény..

    Megint csak mtt-s példa, ezek szerint ha 1 profi pókeres (a sportfogadó is állítólag profi) egy mtt döntő asztalán ha elfogadná a dealt 22 dollárt kereshetne... Viszont ő úgy dönt, hogy nem köt dealt, majd kiesik kapásból a következő kézben a nyereménye így csak 17 dollár lett. Akkor 1 profi pókeres mondhatja azt, hogy ő majdnem 22 dollárt nyert? Csak mert ugye lehetősége lett volna dealt kötni (kiszállni).

    Ugye a "profi" sportfogadó részéről azt az érvet hoztad fel, hogy kiszállhatott volna.. Az mtt-s is....

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Abban igaza van hogy aki “profi” minden necces helyzetben kiszáll... én speciel minden olyan meccset aminél 1 gol a különbség és nyerő te all a tipp, a vége előtt 5-6 perccel kiveszek ha nem látom a meccset

  4. #34
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10% hozam meg azért ****sag mert nem tokegarantalt a befektetés vagyis lo**** mikor az állampapír tokegarantaltan se kamatozik olyan rosszul (bár 10-t nem éri el)
    Az állampapír tőke és hozam garanciáját az adja, hogy bukáskor szépen elverik mindenki máson adók és infláció formájában a "váratlan" elmaradást.

    Itt ha buksz, nem bérelhetsz fel "törvényesen" embereket, hogy hajtsák be a veszteséged.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 29. 12:16
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #35
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Az általam ismert, szerintem legkomolyabb profi sportfogadó kb. sosem nézte meg a meccseket, amikre fogadott.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #36
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az általam ismert, szerintem legkomolyabb profi sportfogadó kb. sosem nézte meg a meccseket, amikre fogadott.
    Ki volt az, csak nem a ló öreg darklal, vagy esetleg MaszterZoli?

  7. #37
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elárulnád ez, hogy jön ide? Vesztes fogadásról beszélünk... Nem arról, hogy x-edik percben kiszállt a fogadásból és nyert. Vagy ezek szerint 1 profi sportfogadónak az is bevételt hoz ha kiszállhatott volna profittal, de nem tette meg? Érdekes. De tovább megyek... a vásárolható tippben sem hinném, hogy az volt benne, hogy ha nyertes a fogadás a 80. percben, szállj ki...

    Értem én, hogy védened kell az akadémiát, de ez hasonlóan szánalmas magyarázkodás volt mint a "80. perc után sült be". Természetesen ha kiszáll és ezáltal profitot ér el meghajolok előtte, de amíg 1 vesztes fogadásról beszélünk addig tökmindegy, hogy kiszállhatott-e volna, vagy, hogy hanyadik percben ment el a szelvény..

    Megint csak mtt-s példa, ezek szerint ha 1 profi pókeres (a sportfogadó is állítólag profi) egy mtt döntő asztalán ha elfogadná a dealt 22 dollárt kereshetne... Viszont ő úgy dönt, hogy nem köt dealt, majd kiesik kapásból a következő kézben a nyereménye így csak 17 dollár lett. Akkor 1 profi pókeres mondhatja azt, hogy ő majdnem 22 dollárt nyert? Csak mert ugye lehetősége lett volna dealt kötni (kiszállni).

    Ugye a "profi" sportfogadó részéről azt az érvet hoztad fel, hogy kiszállhatott volna.. Az mtt-s is....
    Nyilván alapvetően mindegy, hogy egy tipp a 12. vagy a 82. percben bukik, ezekből kizárólag arra lehet következtetni HOSSZÚTÁVON, hogy a tippmester gondolatai és elképzelése a meccset illetően mennyire valósultak meg. Ha egy tipp a 12. percben megy el, akkor valószínűleg messze volt az elképzeléstől a valóság, ha pedig a 82. percben, akkor az azt jelenti, a gondolatmenet helyes volt. Természetesen ebből csak hosszútávon van értelme következtetéseket levonni...

    Amit banoster ír, az teljesen valid, hiszen a fogadóirodák fontos eleme lett már a cashout. Én gondolkodás nélkül cashoutoluk pl. minden teniszből 95%-on. Ezzel szerintem semmi probléma nincs, a játékosok habitusától függ, hogy mennyire akarják elkerülni az esetleges bad beateket cserébe azért a 4-5%-os profitvesztésért. Én úgy érzem, ez kell, így én így teszek.

    De ez a két kiragadott példa amúgy is annyira faramuci volt (azt hiszem, a Wolves-meccsre a tipp még csak nem is volt fent a Logibeten...), hogy nem is értem, miért hozzuk fel egyáltalán. Kiragadhattunk volna két olyan elképzelést is, amely meg zöldült...

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Pont olyan butaság/felesleges 2 random példát kiragadni mint elkezdeni azt magyarázni, hogy csak a 80. percben bukott el az egyik és utána erről "vitázni" két oldalon keresztül.

    Ez mostanában amúgy is jellemző itt, hogy félrekommunikálnak/elb*sznak valamit és egy "oké ezt nem így kellett volna" helyett jön az összevissza magyarázkodás.

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Szerintem meg fogadni csak is élőben éri meg mert ott már annyira eltud mozdulni az odsz ami megéri, és szép profitot lehet vele szerezni. Viszont nekem egyáltalán nem tűnik egy profi fogadónak az a tippmester aki kitesz nem egy olyan fogadást ami 34x-es odsz és majd ír egy olyan indoklást hozzá, hogy annak semmi értelme

  10. #40
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így nem teljesen igaz. Az előfizető valóban részben azt az információt fizeti meg, amelyet ő lusta megkeresni, de nyilván egyrészt a tippmester idejét meg kell fizetni, másrészt ezzel nem csak információt, de egy "profitábilis élményt" is vesz, harmadrészt pedig rengeteg olyan infó van, amelyet az előfizető nem találna meg, mert zárt fórumokban, zárt csoportokban, olyan helyeken van, ami nem nyilvános vagy esetleg a tippmester le sem nagyon írhat.
    Milyen időt kell megfizetni? Azt, hogy kitetszel nem egy 30x feletti tippet aminek semmi értelme sincs, csak tiszta szerencsejáték.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2019. 04. 29. 13:03

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •