Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (107) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!

  1. #61
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nana ezeket a kamukat hagyjuk már... a mostani felh nevemen január óta fogadok a bet365-on, már most nem tudok olyan téttel fogadni eseményre többször amivel szeretnék és nem milliós tetrol beszelunk sőt nem is 6 számjegyű az alaptet...
    Szóval elég valós problem a dolog

    Ismerős Behúzol 2-3 nagyobb tétet és utána lekorlátoznak . Pl a mai atalanta meccsre nem tudsz 10k-t felrakni ,mert elbírálják és max 100eu mehet rá .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #62
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Jó mert a 3.ik oldalon már krypto tréderektől is lehet venni 20 euért tuti tippeket .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #63
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okés, akkor már adtál is egy cikkötletet!
    Nanana! Nehogy már itt "puszipajtások" legyetek a végére! tessék csak vitázni! Cirkuszt a népnek!
    banoster and TominhoPA like this.

  4. #64
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismerős Behúzol 2-3 nagyobb tétet és utána lekorlátoznak . Pl a mai atalanta meccsre nem tudsz 10k-t felrakni ,mert elbírálják és max 100eu mehet rá .
    Összegben mit jelent a nagyobb tét? 10.000 eurot nem engedett felrakni, egyszerre vagy részletekben sem?
    Sajnos itt még nem járok, hogy korlátozzanak, de kiváncsi vagyok.
    Illetve a bet365-öt von-e le valamilyen költséget bankszámlára kifizetésnél?
    Ps nekem 14$-t szokott..
    Shaikon likes this.

  5. #65
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet lenikrevic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összegben mit jelent a nagyobb tét? 10.000 eurot nem engedett felrakni, egyszerre vagy részletekben sem?
    Sajnos itt még nem járok, hogy korlátozzanak, de kiváncsi vagyok.
    Illetve a bet365-öt von-e le valamilyen költséget bankszámlára kifizetésnél?
    Ps nekem 14$-t szokott..
    Máshol játszok .10k-t egyben nem enged , részletben se nagyon .Sokszor nem próbáltam . Nyereménytől függően is megnéznek ha pl 5000x oddsot tolsz poénból és elérsz egy limitet van hogy 5 eurót se enged max 1et vagy néha 2öt . tudom tök értelmetlen de néha jó funból tolni Nem tudom ,hogy ember ellenőrzi vagy valami algoritmus de tök random .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  6. #66
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .A mai free : Kazahok nyrenek a hoki vb-n +Gornik Zabrze h+ 1.5 over
    Szerintem jött
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  7. #67
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én gondolkodás nélkül cashoutoluk pl. minden teniszből 95%-on. Ezzel szerintem semmi probléma nincs, a játékosok habitusától függ, hogy mennyire akarják elkerülni az esetleges bad beateket cserébe azért a 4-5%-os profitvesztésért. Én úgy érzem, ez kell, így én így teszek.
    Nem ismerem a szakzsargont. A tipp trade/ cash out milyen jutalék mellett történik (tehát az oddsok közötti gap)? Az élő, meccs közbeni fogadásokon ha jól sejtem nagyobb.
    Te ebben az esetben ezzel arra fogadsz, hogy elmegy a meccs?

    Tehát ennek ellentéte ha jól értem az, hogy 95%-on fogadok a favoritra meccs vége fele kb 1.05x?

    Kezd érdekelni a sportfogás
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #68
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    95% azt jelenti ,szerintem ha a lehetséges érték 95%át eléri a fogadás akkor megy a cashout .pl 2:0 megy a csapatod a 78.ik percben és nyernél 100 eurót ,de kiveheted a 95öt akkor kiveszed .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #69
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    95% azt jelenti ,szerintem ha a lehetséges érték 95%át eléri a fogadás akkor megy a cashout .pl 2:0 megy a csapatod a 78.ik percben és nyernél 100 eurót ,de kiveheted a 95öt akkor kiveszed .
    Erre gondoltam, igen.
    Ha a 78.ik percben 95%-on eladod nekem a fogadásod, az nekem olyan, mintha 1.05x szorzóval fogadnék a csapatodra a vásárlásom pillanatában, lévén ilyenor a bukik 1.05x körüli szorzót adnak rá a 78.ik percben.

    Ha egymás között csináljuk, akkor fizetek a 78.ik percben neked 95 euró körül a szelvényedért.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 29. 20:35
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #70
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre gondoltam, igen.
    Ha a 78.ik percben 95%-on eladod nekem a fogadásod, az nekem olyan, mintha 1.05x szorzóval fogadnék a csapatodra a vásárlásom pillanatában, lévén ilyenor a bukik 1.05x körüli szorzót adnak rá a 78.ik percben.

    Ha egymás között csináljuk, akkor fizetek a 78.ik percben neked 95 euró körül a szelvényedért.
    Ez a gyakorlatban szerintem inkább úgy néz ki Riper, hogy amikor kiveszed (ahol lehet) akkor az algoritmus adott ponton x szorzóval számol. De az nem 1,05 lesz, hanem közel a teljes nyereségedhez. Ezért írták korábban a 95%-t. Hogy azért az 5%-ért már nem éri meg kockáztatni. Tehát nem lehet egy 1,05-s szorzóhoz hasonlítani mert nem erről van szó

    De lehet hogy csak én értettem félre amit te írtál

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •