Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (107) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Próbáld ki ingyen a profi sportfogadást - ingyenes időszak a Logibeten!

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    A világ így működik. Ettől ő nem lesz gusztustalan, csúnya dolog így személyeskedni.
    Miért lenne személyeskedés az, ha egy szolgáltatást gusztustalannak nevezek?

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Ha azt mondom homeopátiás "gyógyszerért" pénzt kérni gusztustalan személyeskedek?

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Közben ezzel hány embernek és családjának adott munkát és megélhetést? A jutalék nem párolog el.
    Ugye csak ironizálsz?
    PL. a kábítószer kereskedelem is mennyi embernek nyújt megélhetést, tehát jó dolog...
    vagy lehet mondani a dohányipart, ami legális...

  4. #84
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varin, úgy látom te nagyon hiszel ebben az egészben.

    1éve voltál a csúcson, toltátok a reklámot, gondolj bele hányan lehettek, akik csak miattad kezdtek előfizetni. Legyen csak 50ember aki 1évig előfizetett, az máris 12000 euro.
    Azóta 3k tipp 0profit, te mégis a magas lóról beszélsz itt néha, úgy érzem ok nélkül.


    A durva az , hogy a logibetnél sokkal rosszabbul is lehet járni, most tippergreta van a helyeden, mi van ha valaki miatta fizet elő, és jön a 700 buyines down, ami már megtörtént?
    Tudom a választ: semmi, semmi sem történik, azt mondjátok: variancia

    Anno "gusztustalannak" neveztem ezt és nem álltál velem szóba. Szerinted minek kéne nevezni?
    Továbbra sem vagyok képes felfogni, mitől nevezed te gusztustalannak a szolgáltatást. A Logibet a piacon egyedülálló módon korrekt, mert egyetlen hamis statisztika, egyetlen törölt user, egyetlen csalás sincs. És ez igenis kuriózum a versenytársak között.

    Aligha kell bárkinek leírni, hogy te itt nem a biztos profitot és a tuti pénz veszed meg, mert sportfogadás, szerencsejáték, miegymás. A Logibet a nyilvánvalóan hangzatos marketingszövegek mellett sem mondta SOHA, hogy biztosan nyerni fogsz. A Logibet NAGYON alacsony áron kínál valóban jó tippmestereket, elemzéssel (váltakozó színvonallal), ami jó profittal kecsegtet, mindemellett élményt, szórakozást vásárolsz. És nem győzöm hangsúlyozni, 19.99€-ért egy hónapra... De azt is leírtam, hogy egy Griezmann vagy Karlsson szintű tippmester máshol nem ennyibe kerül...

    Én nyilván nem tagadom le az eredményeimet, senki sem tagadja. De csak azt tudnám leírni, amit te is: variancia, szériák, satöbbi. Amikor négy hónap öt hónap alatt jött ~960 egység, nyilván nem születtek ilyen kommentek, de most, a -250-es szériában persze sátán vagyok, akit vasvillával kell üldözni - de ezt elfogadtam, ilyen a sportfogadás, ez az én tippelési stílusommal együtt jár.

    És nem gondolom, hogy magas lóról beszélek, a szar eredményeimet egy pillanatig sem akarom védeni, de azt kikérem "magamnak", ha valaki ebben a ttbk-któl, ntt-tktől, fixed games-ektől hemzsegő piacon valaki kétségbe vonja a Logibet korrektségét.

  5. #85
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Senki nem fenyegetett meg, tartott fejedhez fegyvert, hogy dohányt vegyél, vagy Logibetes fogadásokat köss.
    Én annyit tehetek, hogy elmondom amit tudok, aztán döntesz róla hiszel e nekem, vagy másnak, vagy megéri e.

    A törvényesített kizárólagosság, jövedéki adó, áfa a dohányterméken, drogokon viszont erről szól. Aztán gondolkozz el hányan élnek meg a hatóság emberei közül annak legális ÉS illegális kereskedelmén, erőszakos fenyegetéssel monopolizálva a piacot. A gusztustalanság itt kezdődik. Kirabolni másokat, a veszteségeid fedezésére.
    Homeopátia, drogok esetén meg, hogy orvos írhatja fel legálisan, csak patikában veheted meg.

    Szerencsejáték zrt? Kaszinó licensz?

    https://www.youtube.com/watch?v=Maf8u-lJ27Q

    https://www.youtube.com/watch?v=L-7oMOxPjNE
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 30. 13:19
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #86
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Mit gondol az izraeli sztártörténész az álhírekről és a valóságról? | Urbanlegends.hu

    “Az a kitalált történet, amiben ezer ember hisz egy hónapig, álhír. Az, amelyikben milliárdok hisznek ezer évig, már vallás, és jobban tesszük, ha nem hívjuk álhírnek, ha nem akarjuk megbántani (és magunkra haragítani) a híveit”

    "ha hatalmat akarunk, egy ponton túl fikciókat kell terjesztenünk, ha viszont hagyjuk megismerni a valóságot, egy ponton túl le kell mondani a hatalomról"
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Logibet a nyilvánvalóan hangzatos marketingszövegek mellett sem mondta SOHA, hogy biztosan nyerni fogsz.
    Nyilván így nem írta le konkrétan, hogy 100% nyersz, de az oldal így fogad.

    "Szeretnél annyit nyerni, mint a legprofibb tippmesterek?

    Szerezd meg a tippjeiket és nyerj velük Te is!"

    Vagy csak nézd meg a bannert a cikknél ami alá kommentelünk.

  8. #88
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Kapcsold be a TV-t, vagy nézz youtube videót, mi megy reklám címszó alatt közben, amit nem győz az ember kikapcsolni.

    Aztán a politikai kampányokat (amit rabolt pénzből finanszíroznak)
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #89
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra sem vagyok képes felfogni, mitől nevezed te gusztustalannak a szolgáltatást. A Logibet a piacon egyedülálló módon korrekt, mert egyetlen hamis statisztika, egyetlen törölt user, egyetlen csalás sincs. És ez igenis kuriózum a versenytársak között.
    Nem, nem az. Hihetitek es mondhatjatok Ti ezt es valoban vannak csalo oldalak, de vannak olyanok is, akik nem azok.



    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Logibet NAGYON alacsony áron kínál valóban jó tippmestereket, elemzéssel (váltakozó színvonallal), ami jó profittal kecsegtet, mindemellett élményt, szórakozást vásárolsz. És nem győzöm hangsúlyozni, 19.99€-ért egy hónapra... De azt is leírtam, hogy egy Griezmann vagy Karlsson szintű tippmester máshol nem ennyibe kerül...
    Komolyan, elmenyt es szorakozast vasarol? Ember...
    Havi 20 Euro igenis magas ar a magyar piacon, a feleert lehet kapni jó/jobb minosegu szolgaltatast. Példaul nalunk ugye Persze nekunk nincs ilyen csodas weboldalunk, meg nem all mogottunk egy ilyen brand, de megsincs arra szuksegunk, hogy nyaljuk egy-egy tipsterunk segget nyilvanosan.



    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És nem gondolom, hogy magas lóról beszélek, a szar eredményeimet egy pillanatig sem akarom védeni, de azt kikérem "magamnak", ha valaki ebben a ttbk-któl, ntt-tktől, fixed games-ektől hemzsegő piacon valaki kétségbe vonja a Logibet korrektségét.
    Pedig de.
    S nem csak ttbk, ntt es Fg van a magyar piacon, hanem ha egy kicsit korulnezel/korulneztek, akkor talalhattok olyan csapatokat, akik soksoksoksok eve mukodnek, nem hajszoljak az elofizetoktol befolyo profitot, hanem tenyleg minosegi munkat adnak ki a kezukbol. S nem hangoztatjak h micsoda profi tipsterek, ok a legjobbak, az egyedulallok, a kuriozum - hanem csendben dolgoznak es boldogan szolgalnak ki naprol napra 150-1200 elofizetot. Olcsobban, mint Ti.

    Lenne egy kerdesem is: Te tulajdonos is vagy ebben a csodas Logibetben vagy csak alkalmazottkent veded a munder becsuletet?

  10. #90
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Havi 20 Euro igenis magas ar a magyar piacon, a feleert lehet kapni jó/jobb minosegu szolgaltatast. Példaul nalunk ugye Persze nekunk nincs ilyen csodas weboldalunk, meg nem all mogottunk egy ilyen brand, de megsincs arra szuksegunk, hogy nyaljuk egy-egy tipsterunk segget nyilvanosan.
    Tehát most te a konkurencia által üzemeltetett és fenntartott oldalon reklámozod magad ingyen?
    Nem nehéz így olcsóbbnak lenni.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2019. 04. 30. 13:44
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •