Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Road from Nl10 to Nl50

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "ezért kérnék véleményeket tapasztalt játékosoktól"
    Gondolom majd írnak ők is
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 05. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Ezt lehet félreérthetően írtam, javítottam is

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Szerintem halgass kacsára. Tök fölösleges még NL25-ön GTO-t játszani, úgy értve hogy drága is. Leak keresésre a példád alapján meg nem igazán jó, mert nem látod az ő lapját, szóval nem tudod megmondani, hogy jogosan dobott-e.
    Nem tudom, hogy hány regulár lesz NL25-ön de gondolj bele, hogy ha 1 órát rászánsz valaki részletes kielemzésére, és ezzel a winrated ellene növeled mondjuk 0.2BB/100-al hány évig kell játszanod ellene (úgy hogy ő nem változik) hogy órabérben megérje.

  4. #34
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Amit érdemes tisztázni azért, hogy a GTO nem azt jelenti, hogy van egy tökéletes mindenekfelett létező line, ami A JÓ LINE!!! Hanem ha megnézel egy solvert az azt mutatja meg, hogy két tökéletesen játszó játékos egymás elleni rangei hogy néznek ki. Na már most mivel a fejlesztők is tudták, hogy azért a játékosok el fognak térni, ezért betettek nodelocking funkciót, ami azt jelenti, hogy te be tudsz állítani egy általad feltételezett ranget, amivel az ellenfél játszhat és így a solver arra a rangre fogja meg adni a GTO játékot. Tehát ez már effektive egy explózás. Szerintem elsőre videókat lenne érdemes nézned, amin akár solverrel elemzik a játékot. RIO videók pl. Aztán majd érdemes beruházni egyre.
    R1per2 and kacsa1st like this.

  5. #35
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na már most mivel a fejlesztők is tudták, hogy azért a játékosok el fognak térni, ezért betettek nodelocking funkciót, ami azt jelenti, hogy te be tudsz állítani egy általad feltételezett ranget, amivel az ellenfél játszhat és így a solver arra a rangre fogja meg adni a GTO játékot. Tehát ez már effektive egy explózás. Szerintem elsőre videókat lenne érdemes nézned, amin akár solverrel elemzik a játékot. RIO videók pl. Aztán majd érdemes beruházni egyre.
    Kérdezem inkább, mert nem ismerem a PIOt. Ami nincs benne az gondolom az ún bounded rationality player modellezés, pl. hogy egy CS akkor sem fogja eldobni (sőt pont akkor nem) ha amúgy egy ideálisan játszó játékos dobná. Tehát ami egy vicces funkció lenne, hogy a range-k mellett player profile-t is be tudnál állítani. Szóval ezért gondolom, hogy a solver nem ideális Sagitarius A méretű lukakkal rendelkező ellenfelek elleni játék megtervezésére.

  6. #36
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdezem inkább, mert nem ismerem a PIOt. Ami nincs benne az gondolom az ún bounded rationality player modellezés, pl. hogy egy CS akkor sem fogja eldobni (sőt pont akkor nem) ha amúgy egy ideálisan játszó játékos dobná. Tehát ami egy vicces funkció lenne, hogy a range-k mellett player profile-t is be tudnál állítani. Szóval ezért gondolom, hogy a solver nem ideális Sagitarius A méretű lukakkal rendelkező ellenfelek elleni játék megtervezésére.

    de! előbb pont ezt írtam, hogy úgy módosítod az ellenfél rangeit, ahogy akarod... ha CS, akkor beállítod, hogy szted mivel calloznak pl AKQ motonon boardon tudod, hogy végig calloz egy 44gyel, akkor ezt beállítod és kész és erre kialakítja a megfelelő stratégiát

  7. #37
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ez a legnehezebb része, mikor látsz egy ilyet, hogy 44 el is végigcalloz pl, de hogy súlyozod, mikor lehet épp rossz kedve volt? Valszeg nem lesz 100% az a 44, lehet 55 már dobná.

    Úgyhogy csak óvatosan.

    A gto v gto persze nem reális, de ott nehezebben rontasz, illetve az alap kiinduláshoz ad jó támpontot, mitől kell elkezdeni eltérni.
    Jó ötleteket ad mely kombók alkalmasabbak inkább raiselni vagy callolni a rangeből, mik a legjobb blöffogók stb.
    Én egyedül tartok is a használatától, inkább nézek pro elemzéseket, akik sokkal jobban tudják használni a megfelelő beállításokat.

    Másrészt ingame nincs előtted, kénytelen vagy emberibbé, logikussá tenni, "pixelezni" a kapott eredményeket.
    kacsa1st likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #38
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a legnehezebb része, mikor látsz egy ilyet, hogy 44 el is végigcalloz pl, de hogy súlyozod, mikor lehet épp rossz kedve volt? Valszeg nem lesz 100% az a 44, lehet 55 már dobná.
    Én általában mindig úgy indítom az asztalt, hogy "How are you today?" és akkor kb belövöm, hogy súlyoz..

  9. #39
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Egyetértek, hogy ha nem tudod jól kezelni a progit akkor félre fog vinni. Ha igen, akkor sokkal inkább a saját rangeim alakítására használnám a helyedben, mint az ellenfelek feltérképezésére. Értem ez alatt, hogy ha a segítségével tudsz fejleszteni a rangeid felépítésén akkor már megéri. Ahogy többen is írták korábban, ha nem jól értelmezed az ellenfél statjait és eltéréseit akkor el lehet tévedni. Arra mindenképp jó, hogy megtanuld mi lenne a gto játék, mert ad egy viszonyítási alapot. Ebből valamicskét nl25-n is lehet profitálni, de ha jól értem azért lépsz fel, mert úgy "érzed" vered az nl10-t. Szóval ezek kérdésessé tesznek egy ilyen befektetést, de ha rám hallgatsz nem hallgatsz senkire Nehéz kiigazodni, egyrészt a tapasztaltabbak tanácsait jó megfogadni, de ha mindent vakon követsz akkor nem alakul ki benned a kritikus szemlélet mód és egy idő után leragadsz egy ponton.
    kacsa1st likes this.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Vegyel olcsobb solvert es megoldottad a problemat. Pl. GTOplus.
    Nodelockkal meg ovatosan, mert sokan nem teljesen latjak at, hogy milyen eredmenyt is kapnak ami a teljes game treet illeti es mit is jelent ez pontosan.
    R1per2 likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •