Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Felvételt hirdet a Team Hero NLHE részlege!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Felvételt hirdet a Team Hero NLHE részlege!


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Lehetne kérni esetleg telefon számot privátba személyes egyeztetésre egy pár mondat erejéig? Köszönöm szépen.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Én jelentkezem majd később, ha lesz még lehetőség, amikor majd már NL50-en pluszos vagyok :-)

    Addig is érdekelne, hogy melyik az a napszak, amikor a legjövedelmezőbb a póker?

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    MTT oktatást nem terveztek a Team Herohoz?
    Greyboy likes this.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet PókerSztár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jelentkezem majd később, ha lesz még lehetőség, amikor majd már NL50-en pluszos vagyok :-)

    Addig is érdekelne, hogy melyik az a napszak, amikor a legjövedelmezőbb a póker?
    Jelentkezhetsz most is, a HH-jaidat átdobhatod skypeon.
    Egyértelmű hajnal.
    banoster likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelentkezhetsz most is, a HH-jaidat átdobhatod skypeon.
    Az idei célom, hogy legalább NL25-ön pluszos legyek önerőből és erre látok is esélyt (na meg persze nem baj, ha megvan a szokásos plusz az élő játékból, de valójában az most nem cél, csak eszköz a fejlődésre, így oda sokat nem is járok idén. ). Ha ez a stabil NL25-ös plusz meglesz, jelentkezem :-)

    Azért önerőből, mert a gondolkozásmódom/hozzáállásom még nem teljesen megfelelő, addig pedig hiába a technikai oktatás, mert nem hull termékeny talajra. Ezt abból is gondolom, mert régen is néztem bizonyos cikkeket, hand elemzéseket és hiába néztem, nem jött át, hogy miről szól a dolog (vagy amit itt a hand elemzéses topikokban kaptam tanácsot...), most meg azért már másképp látom a dolgot, pedig a cikkek, vélemények ugyanazok, az én szemléletmódom változott.

    Lehet, hogy tévedek persze, de az biztos, hogy bár pár dologban sokat fejlődtem (és itt nem a technikai dolgokra gondolok), azonban most is tudok olyan dolgot, amiben még hiányosságaim vannak. Ez pedig a figyelem és a koncentráció. Élőben ez nem okoz gondot, (ott ráadásul flow állapotba is szoktam kerülni), de online játékban ez még csak ritkán működik (és inkább csak az utóbbi időben)

    Azért remélem, még találkozunk. :-)
    Utoljára módosítva: PókerSztár által: 2019. 05. 07. 22:48

  7. #7
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet rolandinnyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MTT oktatást nem terveztek a Team Herohoz?
    De, szinte biztosan lesz MTT részlegünk is, már tárgyalunk játékosokkal. Az indulása viszont inkább az év második felében, esetleg a jövő év elején várható. Ha érdekel a csatlakozás, vegyél fel nyugodtan skype-on - banoster néven megtalálsz -, és akkor tudok majd azonnali infókat adni.
    Greyboy and Marczi20 like this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    18-22 kevésbé profitábilis? Azt hittem akkor vannak inkább a hobbi játékosok. Hobbi szinten én is inkább este érek rá mint hajnalba.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    18-22 kevésbé profitábilis? Azt hittem akkor vannak inkább a hobbi játékosok. Hobbi szinten én is inkább este érek rá mint hajnalba.
    Ez azért eléggé terem függő, hol milyen ország, földrész játekossai dominálnak létszám tekintetében... szóval itt senkinek nem lesz igaza

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért eléggé terem függő, hol milyen ország, földrész játekossai dominálnak létszám tekintetében... szóval itt senkinek nem lesz igaza
    Teljesen igazad van!
    Jymaster111 and Buksisak like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •