Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (116) összesen
Like Tree46Likes

Téma: PCF poker

  1. #71
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 08. 15.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet djeleven eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Donkey,

    Ha kellőképpen rámenős vagy és kéred a Pokerakadémia ráhatását, akkor - az eredeti kiírás szerint, mint minden Pokerakadémia alól regisztráló játékosként - meg kell kapjad a Platinum szintet, ergo a 30% rakebacket alapból, és nem kell elérni azt a játékkal, mert a promo szerint és Pokerakadémia szerint is ez JÁR.
    Ezt itt PA-n már többször is megerősítették, így ne hagyd magad lerázni szerintem, mert ugyan kiabálni kell érte, de megadják, ha Akadémia is rájuk szól.
    GL!
    Köszi! Hát egy próbát megér, mindenképp. De már annyi a nyűg ezzel az oldallal...

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Valaki fizetett már be Netellerről? Valamiért nem működik...
    "Jó ember vagy, szép hajjal!"

  3. #73
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hely
    Nagymaros
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni az alábbi problémá(m)ra: az akadémia invitálására beregisztráltam a terembe... böngészőn enged belépni, a letöltött klienseben viszont nem. A regisztrációt megerősítő email sem érkezett még meg. Ötlet?

  4. #74
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 08. 15.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Én nem is értem az Akadémiát... Jól tudják, hogy mennyi gond van ezzel a teremmel, és hogy mennyire nem játékos barát a terem hozzáállása. De! Mégis nyomják még ezt termet, a meglévő problémákra meg elfeljtik felhívni a figyelmet. Köszönjük Akadémia, ilyen az igazi pókeres hozzáállás! Csak a profit meg a magas +ROI! nevetséges...

  5. #75
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Idézet fradista129 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni az alábbi problémá(m)ra: az akadémia invitálására beregisztráltam a terembe... böngészőn enged belépni, a letöltött klienseben viszont nem. A regisztrációt megerősítő email sem érkezett még meg. Ötlet?
    Szintén zenész....Milyen lehet az oldal,ha már igy indul a történet???ÉN egyből hagytam is a picsába.Vicc!!

  6. #76
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Mindenki olvassa vegig ezt a topikot, aki ide akar regelni, ebben a nyolc oldalban mar sztem minden problema felmerult es par megoldas is.

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki olvassa vegig ezt a topikot, aki ide akar regelni, ebben a nyolc oldalban mar sztem minden problema felmerult es par megoldas is.
    Hát én végig olvastam részletesen,de a problémám(Problémánk.....) megoldására nem találtam választ!A honlaprol be tudok lépni,de a poker lobbyban ugyanazzal a fel.névvel,jelszóval már "invalid usename or password"....Na erről ennyit

  8. #78
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A teremmel kapcsolatban valóban merültek fel technikai jellegű problémák számos játékosunk esetében (sőt a mi tesztjeink során is), de a visszajelzések alapján a legtöbb ilyen hibát javították.

    Arra kérnénk, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot és jelezzük a PCF-nek ezt a hibát, illetve mindenki mást is arra bátorítunk, hogy így járjon el probléma esetén.

  9. #79
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 08. 15.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Csak egy rakeback problema, amit mar irtam... Megkerdeztem ismet, hogy mi lesz az akademias rakebackkel. a valaszuk:


    PCF Poker gives players the opportunity to earn up to 30% rakeback each month as they earn points through the loyalty program. Rakeback is redeemable directly into your poker account as you move through the levels.
    20:51
    Also, please know that there is an accumulation period - This is the time you have to accumulate the tier points needed to maintain your position and benefits on a particular tier,or move to the next tier. Your accumulation period is 1 month(s)

    Nem tudom mi van az adminokkal, de ez a sablon szoveg mar nagyon unalmas a reszukrol.
    Kivancsi lennek, hogy a leirt problemakkal kapcsolatosan mit sikerult inteznetek? En ertem hogy sok kedvezmenyt inteztek a jatekosoknak, de azert a jatekosok is penzt hoznak nektek, ezert nem valami barati ez a helyzet a PCF pokerrel kapcsolatosan, talan a GGNetworkos volt egyedul rosszabb, amit addig probaltak tussolni ameddig lehetett, amikor egyertelmuen koztudott volt, hogy zaroljak a szamlakat.

  10. #80
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 04. 25.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    ha jól tudom mtt-n lehet hudot használni. HM2 beállításhoz tudna valaki tanácsot adni?

Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •