Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree5Likes
  • 1 Post By ewoksamurai
  • 1 Post By sendyouhome
  • 1 Post By ewoksamurai
  • 2 Post By Admin

Téma: Extra rakeback - piacvezető ajánlat a partypokeren kizárólag Akadémiásoknak!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Extra rakeback - piacvezető ajánlat a partypokeren kizárólag Akadémiásoknak!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    "jelenleg 20-23%-os visszatérítés elérhető, ami piacvezető ajánlat!"

    És itt a valós megtermelt rake-et számoljátok, vagy csak a valós rake felét, mint GG pokernél? Csak mert ha a második verzió az igaz, akkor korrektebb lenne 10-12%-ot írni.
    CsabiST likes this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    A valósat
    banoster likes this.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Én a jelenlegi 4. helyemmel 28%-os rb-t kapok. Go Party, go Akadémia!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet sendyouhome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a jelenlegi 4. helyemmel 28%-os rb-t kapok. Go Party, go Akadémia!
    Biztos vagy benne? Csak mert én még az áprilisi rakerace pénzt sem kaptam meg, ráadásul a rake-em felével nem is számoltak. Szóval csak akkor örülj, ha már megkaptad a pénzt, és nem árt kiszámolnod, hogy valójában mennyit rake-eltél, hátha mégsem 28 lesz az a 28...
    Jymaster111 likes this.

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagy benne? Csak mert én még az áprilisi rakerace pénzt sem kaptam meg, ráadásul a rake-em felével nem is számoltak. Szóval csak akkor örülj, ha már megkaptad a pénzt, és nem árt kiszámolnod, hogy valójában mennyit rake-eltél, hátha mégsem 28 lesz az a 28...
    Az áprilisi rake race pénzek meg kellett hogy érkezzenek, amennyiben nem kaptad meg, akkor az ügyfélszolgálatot érdemes keresni, mert akkor valami speciális issue lehet.

    A szarkazmust értékeljük és szeretjük, de a tisztánlátás kedvéért azért leírnánk, hogy a rakeback százalékot minden terem és hálózat esetén úgy tudjuk elszámolni, ahogy a terem azt kalkulálja. Arra sajnos semmilyen ráhatásunk nincs, hogy egy terem vagy egy hálózat miért kezd bele őrült matekozásba a rake kapcsán.

    A partypokerrel kapcsolatban szerencsére nincs semmilyen félreértés, a weighted contributed rake szerepel a táblázatban, ez alapján jár a díjazás. A GGNetwork egy nem nyilvános, zavaros formulát használ, kénytelenek vagyunk ez alapján elszámolni, akkor is, ha nem szeretnénk. Más sem tudná máshogy megoldani. Az iPoker kapcsán ezek a körök már kb. 5 éve le lettek futva az SBR kapcsán, akkor is a játékosok szenvedték kárát, miután a VIP rendszer + 20% gross visszatérítést adó race-ek helyett sikerült elcsavarni a játékosok fejét a botrányos 60% SBR rakeback-ekkel.

    Szerencsére az iPokernél megoldódott a helyzet, miután ők is belátták, hogy egyszerűbb mindenkinek a tudtára adni, hogy mennyi is a valós rake, és meghagyni az SBR-t a saját belső elszámolásuknak. Csak reménykedni tudunk, hogy a GGNetwork is jobb belátásra tér ezen a téren, és nem leszünk kénytelenek ilyen, rajtunk kívül álló tényezőnek kitenni magunkat.
    banoster and sendyouhome like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az áprilisi rake race pénzek meg kellett hogy érkezzenek, amennyiben nem kaptad meg, akkor az ügyfélszolgálatot érdemes keresni, mert akkor valami speciális issue lehet.

    ...

    A partypokerrel kapcsolatban szerencsére nincs semmilyen félreértés, a weighted contributed rake szerepel a táblázatban, ez alapján jár a díjazás. A GGNetwork egy nem nyilvános, zavaros formulát használ, kénytelenek vagyunk ez alapján elszámolni, akkor is, ha nem szeretnénk. Más sem tudná máshogy megoldani. Az iPoker kapcsán ezek a körök már kb. 5 éve le lettek futva az SBR kapcsán, akkor is a játékosok szenvedték kárát, miután a VIP rendszer + 20% gross visszatérítést adó race-ek helyett sikerült elcsavarni a játékosok fejét a botrányos 60% SBR rakeback-ekkel.
    Igen, elnézést kérek, valóban megkaptam a rakerace pénzt, csak nem a póker számlára.

    Ugyanakkor továbbra is jelzem: leírnotok, hogy x% visszatérítés, és aztán a rake felét nem veszitek figyelembe (értem, hogy azért, mert a terem sem veszi) nem korrekt. És oké, tök jó, hogy a PartyPokert nem érinti, melyik termeket érinti? Mert azt ugye már leszögezhetjük, hogy a GG rakechase az nem 10-23% rbacknek felel meg, hanem 5-12%-nak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •