Oldal: 56 / 79 ElsőElső ... 646545556575866 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (788) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Betfair poker

  1. #551
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Játszik itt valaki? Kérdésem az lenne, hogy mi a vélemény teremről, megéri e ide regisztrálni? Kifizetés, szoftver rendben van e? Ami érdekelne hogy spin van e? Eur vagy Usd számlát kellene nyitni? Mi a fő pénznem a teremben? Paysafe megy e? Köszi előre is!

  2. #552
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Olvass vissza, ès mindenre megkapod a választ. Vagy nehèz ezt megoldani?

  3. #553
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    35% rakeback, az hogy működik? Hogy lehet a VIP pontokat cashre váltani? Tud ebbe valaki segíteni? Köszi

  4. #554
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Én játszom itt rendszeresen, semmi gondom nem volt még velük. Az utóbbi hónapokban viszont pont a spin-nel kapcsolatban be lett dobva egy gyanús kartell-tevékenység a köztudatba. Az ügy nem futott ki sehova, így nehéz állást foglalni.

    Nekem EUR-s a számla, bár nem emlékszem hogy annak idején lehetett-e választani. Ha nem, akkor tuti EUR cash-ben viszont az asztaloknál 3 féle pénznem van, EUR, USD és GBP

    Paysafe-t sajnos nem tudom, sosem használtam.

    A RB úgy működik, hogy a rake termeléséért kapod a VIP pontokat, amit 375pont/1EUR "árfolyamon" tudsz beváltani amikor neked tetszik a cashierben. Azt, hogy hány alkalommal lehet sajnos szintén nem tudom mert én csak havi egyszer szoktam. Az én számításaim szerint ez az RB inkább 30%-nak felel meg, de lehet hogy first depo-val vagy más promóval lehet még többet is kiszedni.

  5. #555
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én játszom itt rendszeresen, semmi gondom nem volt még velük. Az utóbbi hónapokban viszont pont a spin-nel kapcsolatban be lett dobva egy gyanús kartell-tevékenység a köztudatba. Az ügy nem futott ki sehova, így nehéz állást foglalni.

    Nekem EUR-s a számla, bár nem emlékszem hogy annak idején lehetett-e választani. Ha nem, akkor tuti EUR cash-ben viszont az asztaloknál 3 féle pénznem van, EUR, USD és GBP

    Paysafe-t sajnos nem tudom, sosem használtam.

    A RB úgy működik, hogy a rake termeléséért kapod a VIP pontokat, amit 375pont/1EUR "árfolyamon" tudsz beváltani amikor neked tetszik a cashierben. Azt, hogy hány alkalommal lehet sajnos szintén nem tudom mert én csak havi egyszer szoktam. Az én számításaim szerint ez az RB inkább 30%-nak felel meg, de lehet hogy first depo-val vagy más promóval lehet még többet is kiszedni.
    Köszi az infót! Cashier/My account/Vip Poker Points/ Cash out VPPs - Erre gondoltál? you need to accumulate 285.98 SPs points before the end of the month to be upgraded to Silver

    Itt egyenlőre ez a szöveg fogad...Még most kezdtem el itt játszani..

  6. #556
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "Az én számításaim szerint ez az RB inkább 30%-nak felel meg"
    +1

    "Cashier/My account/Vip Poker Points/ Cash out VPPs - Erre gondoltál?"
    Igen arra gondolt. Viszont ha neked pontokat kell gyűjtened a silver státuszhoz akkor nincs 35% flat RB-ed (gondolom nem affil-en keresztül regeltél, így a vip szinteket teljesítened kell)
    A honlapon meg tudod nézni melyik szint mennyi % RB-et ad.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #557
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Elképzelhető hogy valami nem OK?- Ugyanis az akadémián kersztül regisztráltam. Reg. után írtam is az akadémiának.Azt mondták rendben van a "bekötés".

  8. #558
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Én mindenképp azt javasolnám, hogy vedd fel az akadémiával valamilyen formában a kapcsolatot ha innen regisztráltál és írd le hogy a státuszod az nem változott meg.

    Kapcsolat | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

  9. #559
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindenképp azt javasolnám, hogy vedd fel az akadémiával valamilyen formában a kapcsolatot ha innen regisztráltál és írd le hogy a státuszod az nem változott meg.

    Kapcsolat | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    Írtam nekik...elvileg ha a cashierbe belépek, akkor mást kellene a VIP pontoknál látnom?Bár nem tudom, hogy neked akadémiás e a reged.. Köszi

  10. #560
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Nekem akadémiás és annak idején automatikusan megkaptam azt a VIP statust amiben jár a 30-35%-s RB.

    Ha neked azt írja, hogy x pont kell a következő szinthez, akkor ezt nem kaptad meg. Ez azt jelenti, mintha bármilyen regisztrációval elkezdtél volna játszani, végig kell járni a szinteket, hogy a legmagasabba érve a legoptimálisabban gyűljenek a pontok és megkapd az áhított %-t.

    https://promos.betfair.com/promotion...=BFPOVLC010219

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •