Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Felvételt hirdet a Team Hero NLHE részlege!

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Banoster, ha lehet egy kérésem:
    Katzor interjút a népnek!
    Szívesen meghallgatnék egy részletesebb beszámolót, meglátásokat a versenyről, a pókerről, bármiről.

    Köszönöm/köszönjük a nép nevében!

  2. #12
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet papamsjdsd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Banoster, ha lehet egy kérésem:
    Katzor interjút a népnek!
    Szívesen meghallgatnék egy részletesebb beszámolót, meglátásokat a versenyről, a pókerről, bármiről.

    Köszönöm/köszönjük a nép nevében!
    Folyamatban

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Nagyon tetszett az oktatóvideó amit legutóbb feltettetek -Zenderman vs Jimmy - és elolvastam a Team Hero felvételi felhívását,de egyvalamit nem értek.
    "Szintén megnehezíti a munka mellett játszók életét, hogy jellemzően éppen abban az idősávban tudnak pókerezni, 18:00-22:00 között, ami kevésbé profitábilis."
    Miért is?Szerintem pont ekkor játszik a legtöbb amatőr ill hobbijátékos.A "régi szép időkben",úgy 10-15 éve mikor én is komolyabban toltam akkor érdemes volt fennmaradni hajnalig és várni az amerikai játékosokat de most hogy nemigen vannak amerikaiak akkor miért jobb később játszani?Én pl. akkor ülök le játszani amikor akarok és mégis inkább a 18.00-01.00-ig tartó idősávot tartom a legjobbnak,de sok teremben éjféltől már elég gyorsan ürülnek ki az asztalok.Miért jobb máskor játszani?

  4. #14
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Ez teremfüggő is, meg az sem mindegy hogy a hét melyik napját nézzük. Egy péntek általában sokkal kedvezőbb mezőnyt hoz, mint egy kedd pl. Szóval szerintem nem szerencsés a megfogalmazás, de tény hogy nagyon sok regulár is játszik ebben az idősávban így a több játékosból kisebb arányban részesülsz. Éjjel kevesebb az asztal, de ebből kifolyólag jobb arányt is el lehet érni, igazán rossz játékosok is betévednek.

    Összességében viszont ez tényleg ilyen attól függ, szóval nem lehet kijelenteni hogy akkor ne érné meg játszani vagy ilyesmi.

  5. #15
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Az okokra nem tudok egyértelmű választ adni, személyes tapasztalat és oktatók, játékosok véleménye alapján is általánosságban ez mondható. A hajnali, sőt a reggeli, délelőtti mezőny is kellemesebb rendszerint, mint az esti, bár kevesebb az asztal. Szerintem a fő ok, hogy egyrészt sok a reg este, másrészt több az olyan hobbijátékos is, akik a leakjeik ellenére képben vannak annyira a játékkal, hogy rontsák az asztalok minőségét.

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Értem.De azért nagyon furcsa.Mert az odáig természetes hogy este,késő éjjel sok a reg is de alapvetően melyik hobbijátékos játszik hajnalban vagy délelőtt?A hobbijátékosnak az az ismérve hogy van munkája,családja és egyéb elfoglaltsága és jellemző módon normális beosztás szerint él:éjjel alszik,reggel és délelőtt munka,tanulás vagy család.Nem igazán éltszerű hogy délelőtt nekiáll szórakozásból pókerezni(hacsak a munkahelyén nem).Olyan sokan nem lehetnek.Mondjuk az igaz lehet hogy a reg talán még kevesebb délelőtt,de gyorsan felszaporodnak ha kiderül hogy érdemes délelőtt játszani.Nem lehet hogy inkább ilyenkor játszanak más időzónába tartozók (pl. délamerikaiak) akik amúgy is későnfekvők és olyankor éjjel van náluk és sok köztük a mazsola?

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Csúcsidőn kívül jobban hozzáférsz nagyobb bálnákhoz, ennyi. Meg hajnalban sanszosabb h tudatmódosító szer hatása alatt nyomják 70-80 vpippel.
    crazy3317 and van Gerwen like this.

  8. #18
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Persze hogy ez is benne van. Ha olyan oldalon játszol ami megjeleníti a tartózkodási helyet akkor láthatod, hogy rengeteg kanadai van, ázsiaik, stb. Nyilvánvalóan az időeltolódással is magyarázható

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Simán az van amit Daniboy ír, hogy ez azért nagyrészt teremfüggő. Ugye vannak termek ahol fogadnak amerikai/ausztrál játékosokat ott simán az az oka a hajnali/reggeli jó asztaloknak.
    A másik, hogy annyival kevesebb reg/forgalom van ezekben az időpontokban, hogy hiába van csak néhány hobby játékos ezek sokszor olyanok akik rendszeresen(akár napi rendszerességgel) ezekben az órákban játszanak és velük stabilan összejön szükséges mennyiségű jó asztal.
    banoster and crazy3317 like this.

  10. #20
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csúcsidőn kívül jobban hozzáférsz nagyobb bálnákhoz, ennyi. Meg hajnalban sanszosabb h tudatmódosító szer hatása alatt nyomják 70-80 vpippel.
    Jaja, vajon hány Lapos lehet szerte a világban, akik megzárólag csak tövön ülnek neki online pókerezni, aztán ha elgurul neki vagy szól az asszony, hogy alvás, akkor any2 tő 12 asztalon vagy csak simán sit aut.
    misirulez likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •