Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Scrillről bankszámlára, valuta átváltás

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem "Pajpal", hanem Paypal és nem "Scrill", hanem Skrill.
    Vérprofi!
    Buksisak likes this.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 20.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    A Skrill atallt arra (tegnap tapasztaltam), hogy hiaba van euroban vagy dollarban a szamlad, ha mas penznemu bankba kuldod maga a skrill valtja at kuldes elott a megcelzott bank penznemere irgalmatlan rossz arfolyamon. a taranzakcio majdnem 10% fee-t eredmenyez. mielott barki javasolna a skrill bankkartyat jelzem, ahol en vagyok, ott nem lehet hasznalni, ahogy meg sok mas orszagban sem.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Transferwise...

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Ha már előkerült a Transferwise vagy Revolut - milyen számlanemet érdemes csinálni ha usd/eur skrillről szeretnék Moon forintért vásárolni? Sima forintosat és pont az a poén benne, hogy a skilles utalást középárfolyamon átváltja és azt vásárolom le?

  5. #15
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Revoluton bármikor csinálhatsz új pénznemben alszámlákat, szóval nyugodtan csinálj minden pénznemben, amit használsz. Nekem van usd, huf, eur is, általában euróval töltöm fel az eurós számlát, azt váltom középárfolyamon forintra már a revoluton belül és forintban fizetek itthon.
    Jymaster111 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Transferwise ugyanaz, minden devizában ingyen számlát csinálhatsz. Nézd meg mindkettőt, kb-ra ugyanaz a költségszint, a különbség hogy a transferwise kártya ingyenes (de talán a konverzió egy picit drágább...)

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Transferwise ugyanaz, minden devizában ingyen számlát csinálhatsz. Nézd meg mindkettőt, kb-ra ugyanaz a költségszint, a különbség hogy a transferwise kártya ingyenes (de talán a konverzió egy picit drágább...)
    Annyit még hozzátennék, hogy TW-n csak MC kártya van. Revoluton van MC és Visa is. Legalábbis régebben tuti így volt.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Bandessz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyit még hozzátennék, hogy TW-n csak MC kártya van. Revoluton van MC és Visa is. Legalábbis régebben tuti így volt.
    Visaval ha főleg európában fizetsz vigyázni kell, mert az elszámolás USD-ben történik, tehát ha euróban fizetsz dupla a költsége. (ezeknél a kártyáknál persze ez alacsonyabb de nem zéró)

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Revolut/transferwise számlát, hogy lehet feltölteni skrill/neteller accountról? Utalás vagy a kapott prepaid kártyákkal tölthető? Nekem a skrillem usd alapú és úgy tudom onnan utalást már nem tudnak teljesíteni usd-ban és átváltják eur-ra ami nyilván bukta a rohadt nagy fx fee miatt.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nem ismerem a skrillt, szóval lehet hogy nem sokat segítek. Ahogy ezek a netes pénzintézetek működnek, hogy a számládhoz aktiválhatsz tetszés szerinti devizákat (majdnem tetszés szerinti, lehet hogy burundi uggban nincs, de minden normálban van). Ilyenkor kapsz egy számlaszámot ami egy adott országbeli hely szám, USD esetében egy korrekt amerikai bank, ABA routing numberrel tokkal vonóval. Ami arra a számlára érkezik, azt jóváírják az accountodon (praktikusan napon belül, ami amerikai átutalásnál nagy flash) és használhatod. A belső számlák között konvertálhatsz de a TFW esetében felesleges is, mert ha használod a kártyádat automatikusan vált, egy nagyon baráti ~0.2% körüli fee mellett. Nagy varázslat nézd meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •