Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Angle shooting a WSOP $50.000 NL Holdem High Roller eventen?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Angle shooting a WSOP $50.000 NL Hold\'em High Roller Event-en


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Abszolút nem tűnik szándékosnak szerintem. A vége pedig úgyis ugyanaz lett volna, ezt nem dobja el Heath.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    4 handed AQs-e van 20bb-vel, ne vicceljünk már. Ez olyan, mint amikor egy lánytól megkérdezed, hogy merre van a metró és azt mondja bocs, van barátom.

  4. #4
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Azért messze nem ilyen egyszerű ez... Tegyük fel snap fold helyett snap callon van és így is tesz. Még mindig bekerül az AQs? Na ugye hogy nem!

  5. #5
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szerintem viszont abszolút szándékosnak tűnik és teljesen mű, rosszul megrendezett fejfogás meg sajnálkozás amit bemutat.

    Az meg hogy a végkimenetel így is úgy is az lett volna, segít elbagatellizálni a történteket, de teljesen irreleváns erkölcsi szempontból, ami miatt az egész szituáció egyáltalán kérdésesként felmerült.

    Emellett az hogy meghatározó pókeresek is megszólalnak az ügyben és többször látták már Sam Soverel-t kihasználni ezeket a szitukat csak még inkább megerősíti bennem, hogy szándékos volt és szerintem ez teljesen elfogadhatatlan.
    Katzorka and kry like this.

  6. #6
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    szerintem direkt csinálta!

    dobás után egyből az orrához nyúlt:

    csalik.PNG

    aztán azonnal ez a megdöbbenek arc:

    csalik2.PNG

    persze ettől függetlenül valószínű ugyanúgy bepakolja az AQs...

    de majd probirs megmondja a tutit!
    Katzorka likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nekem nem tűnik szándékosnak. Abszolút dobó mozdulattal teszi be az időt kérő kártyát vagy gombot,vagy legyen bármi is az. Lehet szerencsésebb lenne kötelezővé tenni bemondani a time szót is hozzá,mint hanyagul odacsúsztatni.
    DonGal, MrChaotic and MDMApex like this.

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Nehezen megítélhető, hogy szándékosan tette-e, de a véletlen szabályszegésért is járt volna valamilyen büntetés.

  9. #9
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Live tellek alapján nekem is szándékosnak tűnik, valahogy túl gyors a reakciója ahhoz, hogy valódi meglepődés legyen. Utána meg mikor a fejét fogja sajnálkozás közben az meg már teljesen mű, semmi őszinte nincs benne.

    Azt is látni, hogy a szeme sarkából pontosan figyeli az ellenfél mozdulatát, és még utána is odanéz mielőtt újra megnézi. Tehát valószínű látta, hogy megvan még a lapja.

    Szerintem nem szabad elintézni annyival a dolgot, hogy így is úgy is megtörtént volna. Simán lehetett volna határeset döntés is, aztán a srác egy kis színészkedéssel min 50k-val levágja Yurasov EV-jét.
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2019. 06. 07. 16:18
    daniboy likes this.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Ki az aki ezt a kamut elhiszi,mármint,hogy ez nem tudatos volt. Ha véletlen csinálja majd pont egy tizedmásodperc múlva ilyen buta kínos fejet vág ugyan már... Meg pont eldobja és odanéz,és hirtelen leesik neki,hogy mekkora hibát követ el.... 1 tizedmásodperc alatt felismeri dobás után,hogy nem a lapját dobta el a másik,és hogy ez a játék szempontjából mennyire fontos pillanat lehet.... aki ezt komolyan gondolja,hogy nem tudatos volt az most hagyja abba az élő játékot....

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •