Oldal: 1615 / 1746 ElsőElső ... 615111515151565160516131614161516161617162516651715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.141 - 16.150 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16141
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Nekem adott StarsCointot.
    Mellette pedig igen a freeroll beülőket.

  2. #16142
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 06. 23.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Szia rockett! Kb 500 euros budgetbol milyen first deposit bonusos kaszinok erik meg?

  3. #16143
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Be tudtok most lépni? Egyszer csak kidobott, kb 15 perce, azóta a loginablak lefagy, telefonon is

    .eu és .es is

  4. #16144
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be tudtok most lépni? Egyszer csak kidobott, kb 15 perce, azóta a loginablak lefagy, telefonon is

    .eu és .es is
    a csapatban nálunk is többen tapasztaltak kapcsolódási problémákat

  5. #16145
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Miért van az hogy amikor végre mélyebben pénzbe érnék akkor egyszer csak lekapcsolódik ez a fos-star a netemről és ezt megcsinálja többször is és nem tudom normálisan lejátszani a partikat mert mindig megszakad persze netem van azzal nincs gond.
    Ja és azt is valaki kifejthetné hogy akárhányszor pénzt utalok ki a rákövetkező befizetésemre mindegy melyik és mennyi versenyre nevezek valahogy folyton kiejt 80-20as lapokkal.
    Ami a legnagyobb vicc volt a minap hogy letiltattam a cash gamet kb fél éve amit most feloldottam majd az elsö verseny amire beneveztem életem 3. legnagyobb nyereményét hozta de olyat még senki nem látott hogy milyen potokat vittem ki.Gyakorlatilag mindegy volt hogy mivel megyek vagy kerülök all-in egyszerüen mindent nekem dobott mint amikor elmegy az ember játékgépezni és beadja a szabad játékot vagy nem tudom és csak úgy adja a nyereményeket érzékeltetve azt hogy te vagy a szerencsés akinek most ad
    Én imádok pókerezni és mindig is imádni fogok de azért ezek a dolgok összességében csalódást okoznak és megfordul az ember fejében az önmagam elött is mindig tagadott szó mert hogy az nem lehet persze ami a csalás.
    És még mielőtt a hülye kommentek jönnek majd hogy tanulj többet meg variancia amikkel tisztában vagyok akkor is furák nekem ezek az összefüggések.
    Love POKER

  6. #16146
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Nagyon sokszor a szerencsén múlik.

  7. #16147
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet rolhun88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És még mielőtt a hülye kommentek jönnek majd hogy tanulj többet meg variancia amikkel tisztában vagyok akkor is furák nekem ezek az összefüggések.
    Love POKER
    Akkor próbálok egy másikat, bár tudom hogy felesleges. https://s1.rationalcdn.com/vendors/s...Statements.pdf szerinted mennyire fáj nekik az a 12,38 dollár amit kiutaltál? Elképzelem a board meetinget, fiúk kéressük be a head-of-engineeringet mert az a genya már megint kivett a bankroljából. Írjunk bele valamit az RNGbe hogy megtanulja. 'cmon

  8. #16148
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ezen hülyeség agyalni, csak tiltre b.szod magad.

    Ha megnéznénk trackerben,h mennyi gusztustalan mákolásod volt amit már aznap elfelejtettél, semmivel sem lenne kevesebb, mint ezek amikor te maradtál alul.

    Egy régebbi kommentemben írtam,h rászűrtem a tipikus flip szitukra, valami 1800 darabra emlékszem, és pár százalék különbség volt csak a nyert és vesztettek között.

  9. #16149
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Sziasztok, ez az aurora graphics egy idő után kötelező lesz? Ha igen, mikor? Nagyon idegesítő
    Buksisak likes this.
    Future Ev-ben jó lesz..

  10. #16150
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Rendben van elfogadom mákoltam őket és kiutalgatom azokat a 100-400 dollár közötti összegeket és nem 12,50-et
    De arra egyikötök sem adott választ hogy a netem miért szakad meg kulcs pillanatokban.
    Na mindent tudó LECSÓ és ILLESE ezt még kifejtenétek lécci.
    Ja és még annyit hogyha még csak 12 dollár is lenne amit ha beszorzok úgy 50000 olyan balfasszal mint én vagyok azért már össze lehetne ülni nem
    A NETFLIX-nél is csak 10 dollár a havi dij.
    Amúgy nem akarok itt vitatkozni mert megvan nekem a megfelelö munka helyem és csak hobbiból játszom de ezek a dolgok furák voltak nekem de mostmár hogy a kérdésem egy részére megfelelö választ kaptam igy elégedett vagyok.
    Köszönöm a választ mégegyszer

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •