Oldal: 1616 / 1746 ElsőElső ... 616111615161566160616141615161616171618162616661716 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.151 - 16.160 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16151
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nézd, ez egy általános emberi hiba, hogy azt hiszik hogy fontosak. Lehet hogy a családodnak meg a barátaidnak számítasz a pokerstarsnak pont nem. Őket egy dolog érdekli, hogy mekkora a profit. Az hogy a versenyt te nyered vagy a probirs pont telejesen mindegy. Remélem nem vagy informatikus, szóval nem kell tudnod hogy mennyire drága sok ember által használt szoftvert fejleszteni. El tudod képzelni mennyibe kerülne az a mesterséges inteligencia ami először észleli hogy téged meg kell büntentni (gondolom azt nem feltételezed, hogy emberek foglalkoznak ezzel, mert az már nagyon súlyos tünet lenne) majd észlelni a kritikus pillanatot és szimulálni a net leszakadást. Ja mindezt úgy hogy sem az auditon ne bukjon le, se ne legyen nagyon nyilvánvaló és bukjanak le. Van fogalmad arról hányan írnak és tesztelnek egy ilyen programot...

  2. #16152
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    [QUOTE=rolhun88;737875]Miért van az hogy ...


    Engedd el és egyszerűen csak:

    https://www.youtube.com/watch?v=UrGS9EARHRc

  3. #16153
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Hopel3ss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia rockett! Kb 500 euros budgetbol milyen first deposit bonusos kaszinok erik meg?
    Szia! Valami teljesen véletlen, hogy én láttam ezt a kommentet. Remélem azért látod majd a választ. Otthonról játszol? Ha igen, akkor a lehetőségek elég korlátozottak és keveset is tudok róluk, inkább az angol opciók terén vagyok tájékozott.

    Pokerstarst érdemes gyakran nézni, sokszor van +EV promó. Most csak a spin of the dayről tudok. Elég napi 1 centet pörgetni ha találsz olyan slotot ahol van min stakes/min lines pl. Book of Dead, Lady of Fortune.

    Sokkal jobb ajánlat amiről épp ma kaptam infót, a Sportingbull.
    https://hu.sportingbull.com/t/offers...nkChallenge/34
    Erre a promóra 12117Ft profitot számoltam EVben, 35 nap alatt kell 105k forintot megforgatni 15k Ft-nyi free spinért. 11,59% EVROI nehezen ignorálható manapság.
    Az offer kombinálható ezzel:
    https://hu.sportingbull.com/t/offers...freespins.aspx
    Így a várható érték is több lesz. Javasolt slot Bloodsuckers (98% RTP)

    Tudok segíteni még kaszinós visszatérítésekben ami megfelelő stratégiával szintén profitábilis. Ha ez érdekel írj nekem skypeon rockett után négy darab 1-essel megtalálsz.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #16154
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Valami teljesen véletlen, hogy én láttam ezt a kommentet. Remélem azért látod majd a választ. Otthonról játszol? Ha igen, akkor a lehetőségek elég korlátozottak és keveset is tudok róluk, inkább az angol opciók terén vagyok tájékozott.


    Lehet érdemes lenne külön threadot a kérdésnek, úgy fest most ezeken a kaszinópromókon lehet a legjobban keresni, viszont annyi sok terem van, potenciálisan mindenhol előfordulhatnak. Nehezebb kérdés hogy hova lehetne tenni, valahogy nagyon pókerspecifikus ez a site. Admin, valami ötlet?

    Pokerstarson van még a hétvégi ötszörpörgetős promó, valamely live casinón fel kell tenni 5x 1 dollárt, cserébe ad egy allin freeroll tiketet ami 1-2$-t ér, péntek-szombat-vasárnap
    Utoljára módosítva: sztalin által: 2019. 06. 11. 15:45

  5. #16155
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Van ez az UFC roulette hustle is, fel kell tenni 5-5 dollárt amíg kijön 3 fekete, 3 piros zsinóran és 1-4 közötti szám, mindegy mire teszek; kb 0 ev lehet, viszont nyertem vagy 200 dollárt úgy hogy arra tettem amivel nem jön ki a challenge Elég bizarr, amikor zsinórban nyerem a 10 dollárokat és folyton piros

  6. #16156
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet érdemes lenne külön threadot a kérdésnek, úgy fest most ezeken a kaszinópromókon lehet a legjobban keresni, viszont annyi sok terem van, potenciálisan mindenhol előfordulhatnak. Nehezebb kérdés hogy hova lehetne tenni, valahogy nagyon pókerspecifikus ez a site. Admin, valami ötlet?

    Pokerstarson van még a hétvégi ötszörpörgetős promó, valamely live casinón fel kell tenni 5x 1 dollárt, cserébe ad egy allin freeroll tiketet ami 1-2$-t ér, péntek-szombat-vasárnap
    1. Nyiss neki egy topikot ha gondolod.
    2. Igen, van az is, viszont nem minden játéknál van sajnos 1$-os minimumtét. Rulett, baccarat játékok jók. Néha megcsinálom, de nekem ez eléggé aprópénzes dolognak tűnik, a kicsapós miatt brutál varianciával
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #16157
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Nyitottam egy topikot,

    +EV kaszinópromók

    Az aprópénz dologban van némi igazság, pl. ez a napi 1x pörgetéses ajándék kb. napi 10-20 centet jelent, ez kb. évi 20000 forintra rúg, viszont ingyen pénz. Az 5x 1 $ pöretős biznic kb 5$-t hoz egy hétvégén, jó nagy varianciával, éves szinten így a kettő együtt közel 100.000, három számlával 300.000, abból azért már el lehet menni nyaralni.

  8. #16158
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    03:50-kor meghalt teljesen, de automatikusan jóváírták helyezés arányosan a buy in-eket.

  9. #16159
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 27.
    Hozzászólások
    6

    Üzenet PS 11$ bounty ko zoom tournament

    Sziasztok Akadémiások!

    Minden nap 16:10 cet időben van a PS-n a 11$-os bounty ko zoom verseny 3000$ garantált nyereményalapért.
    Tegnapi nap folyamán indultam ezen a tournamenten és a véleményetekre, jó tanácsotokra lenne szükségem Különösen örülnék, ha profi játékos (Bélabácsi és Probirs is akár) tudna segítséget nyújtani.
    Középső pozícióban 75/150 vaknál; 13512 stackből JJ-t kaptam, amit 450-ig raiseltem, közvetlen mellettem 15452 stackből, egy ismeretlen orosz játékos megadott. A floppra 1044 érkezett. Folytatólagos nyitást alkalmaztam, mire az orosztól emelést kaptam...
    Az járt a fejemben, a ranget tekintve, hogy közepes párok, ill. KQ, AQ, AK, 10J, 10Q, K10, A10 lehet nála és all in tettem. KKt mutatott, kitartott és sajnos kiestem a versenyről...
    Hol hibáztam? Mit kellett volna tennem? Segítségeteket megköszönöm.

  10. #16160
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Itt a JJ-d sehogy sem ér meg kb 80Bb-t kockáztatni. Elkapkodtad.
    Jymaster111 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •