Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Bélabácsi több mint 16 millió dollárral áll az All-time nyereménylista élén

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ők nem is youtuberek. Pl. Bazska aki nem valami bonyolult videókat csinál, neki egy egész napja elmegy 1 db 15-20 perces videóra. Felkészülés, felmondás többször, vágás, szétposztolni instára, facere, twitterre mellé még kommentek és Ő csinál hetente egyet. Pedig csak beszél a kamerába az NBA-ről és bevág pár meccs jelenetet.
    Ilyenkor van az, hogy a kevesebb néha több. Szóval nem is értem a koncepciót, hogy hárman tespednek egy kanapén, és tök lassan, komótosan, szinte altató módon elmesélnek pár handet. Eléggé élvezhetetlen.

    Nem azt mondom, hogy most kezdjenek el ballerkodni és rájuk nem illő dolgokat csinálni, de azért na, Vegasban vannak, valami érdekes csak történik velük. Vagy tényleg a pókerasztal mellett ülnek egész nap, majd hazamennek aludni, és ennyi?
    CsabiST likes this.

  2. #22
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Azta Quu, de mi lehetett ez a hirtelen előbújás, vm. fogadás miatt? Azon meg jó rég értetlenkedek, hogy miért ül mai napig Bélás az 5$-os tornákon, milyen logikus oka lehet? Ad egyáltalán pár centet hozzá az órabéréhez, miközben a highrollereket húzogatja rendre befelé?

  3. #23
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vlogjuk szerintem elég gyengusz, mármint nem tartalmilag, abban nyilván erős, de ez elvárható is, viszont minden más kvázi élvezhetetlenné teszi. Ahogy feszeng a három backelt, mikor Bélabácsi kérdezi őket, a brutál kínos, és elég egysíkú az egész. Többet vártam volna az egésztől, a vegasi élményt akartam átérezni az ilyen ufók szemszögéből, de ez egyelőre még nem jött össze nekik.
    Mindenesetre Bélabá hatalmas arc, meglepően közvetlen is, és hát egy robot, de ezt tudjuk, folyamatosan 20+ asztalozik azt hiszem, a mai napig. Szóval nem meglepő, hogy az élre ugrott azonnal, valahol sejthető is volt, hogy ebben is dominál.
    nyilván nem Casey Neistat vagy Jon Olsson minőségben tolják (sajnos), nem ez a "szakmájuk", és a magamutogatás sem az erősségük (idővel majd lelazulnak), de magyar nyelven, magyar játékosokkal, eddig ilyen sem volt...
    CsabiST likes this.

  4. #24
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azta Quu, de mi lehetett ez a hirtelen előbújás, vm. fogadás miatt? Azon meg jó rég értetlenkedek, hogy miért ül mai napig Bélás az 5$-os tornákon, milyen logikus oka lehet? Ad egyáltalán pár centet hozzá az órabéréhez, miközben a highrollereket húzogatja rendre befelé?
    nyilván elsősorban a Staking Group-jukat akarják népszerűsíteni, de remélem Bélabá ráérez/rákattan, és vloggernek áll másodállásban.

    elég komoly variancia csökkentő hatása van, ha tolod a normál MTT-k mellett az MTSNG-ket.
    nem a highrollerekre, de azt nem tol minden nap...
    CsabiST and Buksisak like this.

  5. #25
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azta Quu, de mi lehetett ez a hirtelen előbújás, vm. fogadás miatt? Azon meg jó rég értetlenkedek, hogy miért ül mai napig Bélás az 5$-os tornákon, milyen logikus oka lehet? Ad egyáltalán pár centet hozzá az órabéréhez, miközben a highrollereket húzogatja rendre befelé?
    A buy in nyilván nem kimutatható tétel, de egy 5$-os MTT-n szerintem azzal számol, hogy FT-n brutál edge lesz.
    CsabiST likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Mivel nem ismerem a srácok képességeit, ezért nekem mindig kérdéses amikor ők elemeznek. Azert respect mindennnyiuknak hogy a vegasi grind közben erre is szakitanak idot. Neztem az ominozus 800as versenyt es a kovetkezo volt beirva a nevezesekhez: Istvan Briski...Ady Eadrwe, HU. Ez mi?

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Akkor ideje belekezdenem. 10 év múlva beszámolok az eredményről.
    CsabiST likes this.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    hogy hívták bélabácsit fish korában ?
    -prédabácsi
    -bénabácsi

    lourker likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 04.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    OMG! Grat!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •