Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 39 (39) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Egy átlagos nap az irodában - Danfiu 357 ezer dollárt nyert egyetlen sessionön!

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 09.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    "No money in online poker" ) Hatalmas grat

  2. #32
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Békés
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Gratulálok!

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Naggeri…..
    Ignorálod a privátomat vagy nem vetted még észre?

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiszed vagy nem, en sosem a penzert jatszottam es mai napig sem az az elso prioritas es ez nem azert van mert gazdag csaladba szulettem. Nyilvan,ha jol csinalod,akkor sokat tudsz vele keresni.

    Nekem a legfontosabb h oriasi szabadsagot ad a poker,nem kell senkihez es semmihez igazodni,te osztod be az idodet. A masik resze a strategia.Elvezem h nincs hatara a fejlodesnek,mindig uj dolgokat tanulok es az en strategiam legyozi a masik strategiajat.Azt mar megfigyeltem h aki gorcsosen a penzert jatszik az egy ido utan ki fog egni.

    Ha megnezem a top magyar,illetve kulfoldi cg profikat *****ra nem az jon le h a penzert jatszanak,hanem mert *****ra szeretik.Ez a nyero hozzaallas imo es az a legjobb, ha ez osztonosen jon.

    A korforgas sztem

    Ha valamit szeretsz—>energiat fektetsz—->jonnek a sikerek—>meg tobb energiat fektetsz bele—-> meg tobb siker + anyagi vegtermek= Teljes szabadsag az eletben


    Fiatalon dolgoztam 1 evet kemenyen heti 40-60 orat gyarban +takarito cegben es akkor dontottem el h nem ezt az utat akarom valasztani.Tisztelem a kemeny munkasokat,csak sztem a szabadsag es fuggetlenseg mindennek a lenyege
    Egyetértek. Nekem már csak 10 év gyakorlat hiányzik a plo10 hez. Na meg 5 milla euróban a k....a licencre az sk kormánynak

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyetértek danfiuval, csak így lehet és ezért is igazán sikeres ő is Bélabácsi is.

    Ami amúgy furcsa nekem hogy sok embernél látom azt, hogy bizonyos dolgokról szívvel-lélekkel állítják hogy nagyon szeretik és ez az amit teljes meggyőződéssel tudnak csinálni. Aztán amikor egyre több és több energiát fektetnek bele és kezdenek arra az adott dologra koncentrálni akár mint megélhetés, az eredmény az lesz hogy kezdenek belefáradni és kis idő múlva már azt mondják: rájöttem hogy nem is ezt akarom csinálni igazán. Aztán a folyamat utána újraindul egy másik dologgal amiről azt gondolják hogy majd szeretik csinálni. Sok-sok esetben láttam ezt már az életben, ezért különösen jó látni azokat, akik tényleg megtalálják az "igazi dolgot".
    Itt a hírszerkesztő, meg az adminok lájkolják egymást? Hát srácok veletek sem cserélnék. Téma már alig van, olvasóból is egyre kevesebb, de ez kit érdekel. Lényeg, hogy meglegyen a haverok upvote-ja...

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora baromság? Azt hittem a pókert a pénz miatt játsza mindenki, ha csak a játékélmény a lényeg, arra ott a play money.
    Játékpénzes póker a legnagyobb baromság a világon, nincs tét, senki se veszi komolyan... aztán nl2-n meg vannak halva, olyan feszesen játszanak

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Kalapot kell emelnem egy ilyen teljesítmény előtt! Gratulálok! :-)

  8. #38
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora baromság? Azt hittem a pókert a pénz miatt játsza mindenki, ha csak a játékélmény a lényeg, arra ott a play money.

    Ez is egy meglátás. Részben igazad van. De mind a kettő együtt szükséges, hogy sikeres legyen. sőt az még messze nem elég.

    Ha nem szereted amit csinálsz, akkor nem fogsz messze jutni a pókerben, de ez igaz minden másra is szvsz.

    Több motiváló dolgot kell össze szedned, mert egy dolog nem fog végig vezetni ezen a hosszú, és kemény úton.

    Amit Danfiu elért, azt kb. senkinek nincs joga megkérdőjelezni.

    Van akinek a play money elég, és van akik nem elégszenek meg ezzel.
    banoster and HeroCallNogood like this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora baromság? Azt hittem a pókert a pénz miatt játsza mindenki, ha csak a játékélmény a lényeg, arra ott a play money.
    Meglepődnél mennyi olyan művészlélek van a pókeres közösségben akik alig játszanak és csak elemeznek a háttérben.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •