Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Ideális esetben egy profi pókerjátékosnál az arány a játék és az elemzés között szerintem...

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ideális esetben egy profi pókerjátékosnál az arány a játék és az elemzés között szerintem...


  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Új szavazás indult, kíváncsiak vagyunk a véleményetekre. Direkt nem raktuk bele az 50-50-et, valamerre dőljön a mérleg nyelve...

    A mentális részt is berakhattuk volna, de az nagyon megbonyolította volna a szavazást, így azt most kihagytuk, de kommentben lehet róla beszélni.

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    70-30 miért nincs, arra szavaztam volna?
    kanrich_ and banoster like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Azért ez jóval összetettebb. Szerintem az optimális elemzés/játékidő arány teljesen más játékfajtánként. Ugyanúgy, mint mást jelent a hosszú táv spin és pl MTT esetében. Lehet érdemes lett volna legalább az alap játékfajtákra szétbontani a kérdést.

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    70-30 miért nincs, arra szavaztam volna?
    Igen, én a 68-32-t hiányoltam!

    Így amúgy a 60-40-re szavaztam a játék javára (valóban kéne több mindent tudni hogy pontosabban lehetessen válaszolni).
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én a 99% játék, és 1% elemzést hiányoltam, mert hülye azért nem vagyok, hogy 100% játékra szavazzak.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez jóval összetettebb. Szerintem az optimális elemzés/játékidő arány teljesen más játékfajtánként. Ugyanúgy, mint mást jelent a hosszú táv spin és pl MTT esetében. Lehet érdemes lett volna legalább az alap játékfajtákra szétbontani a kérdést.
    Miert? Mi a kulonbseg MTT/CG/spin/PLO tanulasban ami az idot illeti? (tenyleg erdekel, ezen meg sose gondolkoztam)

    Amugy szerintem a kerdes inkabb azert nehez, mert mit ertunk profi alatt?
    Egy NL100asnak sokkal tobbet kell aranyaiban tanulnia szerintem, mint pl. egy NL1k regnek. Sokkal "olcsobb" is.
    banoster likes this.

  8. #8
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miert? Mi a kulonbseg MTT/CG/spin/PLO tanulasban ami az idot illeti? (tenyleg erdekel, ezen meg sose gondolkoztam)

    Amugy szerintem a kerdes inkabb azert nehez, mert mit ertunk profi alatt?
    Egy NL100asnak sokkal tobbet kell aranyaiban tanulnia szerintem, mint pl. egy NL1k regnek. Sokkal "olcsobb" is.
    Pusztán csak arra gondoltam, hogy aki pl nagyobb mezőnyű MTT-ken grindel, annak több időt igényel a játék. A nagy variancia miatt pedig eleve a több játék indokolt. Igazából talán csak az MTT lóg ki ilyen szempontból a sorból.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Szerintem muszaj ott is megtalalni az idot a tanulasra, max. az idobeosztas nez ki mashogy - X nap grind, Y nap tanulas. Mig a tobbi jatektipusnal lehet naponta X ora grind Y ora tanulas.

    De az nem indok szvsz, hogy tobb idot igenyel az MTT, mert a nagy variancia miatt tobb jatek kell. EV az EV max lassan realizalod, vagy ha ez gond, akkor szimplan nem kell kizarolag nagy mezonyu MTTket grindolni

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Látom a 80% játék vezet. Én azt gondoltam hogy ennél nagyobb hangsúlyt kell fektetni a tanulásra. Furcsa.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •