Oldal: 10 / 14 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (133) összesen
Like Tree14Likes

Téma: +EV kaszinópromók

  1. #91
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    A lobbyban kedd éjfélig volt írva, de az oldalon meg pontban éjfél minden nap végén.
    Egyébként nem kaptam semmit, te?

    Más. Azt honnan lehetne tudni, hogy az ingyenes pörgetéseknek mennyi az értéke? Legtöbbször persze 10 cent, de néha 20 és mintha a sportingbullon 30 centessel is találkoztam volna a napi promójukban. Nem látok erről soha semmit, pedig nagyon nem mindegy.

  2. #92
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lobbyban kedd éjfélig volt írva, de az oldalon meg pontban éjfél minden nap végén.
    Egyébként nem kaptam semmit, te?
    Cashback frenzynel egyertelmuen a kovetkezo nap 23.59-et irja, tehat a tegnapit ma ejfel elott kene jovairjak. Holnap reggel okosabbak leszunk. Tegnap mailben is erdeklodtem rola, nem valaszoltak, pedig eddig mindig tartottak a 24 orat.

    Plusz nalam a Big Paybacket se irtak jova. Legalabbis hetfon 23.59-kor tutira nem, elotte lehet, azt nem figyeltem.

    Live chatet honnan lehet elerni? Kliensben es a weblapon sehol nem latom, google keresessel mondjuk feldob egy formot, de honnan kene odatalalni?

  3. #93
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Fonodo_villamos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cashback frenzynel egyertelmuen a kovetkezo nap 23.59-et irja, tehat a tegnapit ma ejfel elott kene jovairjak. Holnap reggel okosabbak leszunk. Tegnap mailben is erdeklodtem rola, nem valaszoltak, pedig eddig mindig tartottak a 24 orat.

    Plusz nalam a Big Paybacket se irtak jova. Legalabbis hetfon 23.59-kor tutira nem, elotte lehet, azt nem figyeltem.

    Live chatet honnan lehet elerni? Kliensben es a weblapon sehol nem latom, google keresessel mondjuk feldob egy formot, de honnan kene odatalalni?
    Ott van a by, az azt jelenti addig. Az oldalon meg azt írja minden nap után 00:00-kor.
    Nekem jóváírták délelőtt. Transaction histroyban megtudod nézni.
    Live chathez lépj be, válts angolra lent balszélen, aztán jobb felül az emberkére kattintva a Help&Contact, aztán legalul.

  4. #94
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lobbyban kedd éjfélig volt írva, de az oldalon meg pontban éjfél minden nap végén.
    Egyébként nem kaptam semmit, te?

    Más. Azt honnan lehetne tudni, hogy az ingyenes pörgetéseknek mennyi az értéke? Legtöbbször persze 10 cent, de néha 20 és mintha a sportingbullon 30 centessel is találkoztam volna a napi promójukban. Nem látok erről soha semmit, pedig nagyon nem mindegy.
    Mindig az adott slot minimuma amire adják, ha másképp nem jelzik.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #95
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugodtan használd el a kaszinóbónuszokat ha nem kell hozzá saját pénzed belerakni. Ha a számlád nem üres, akkor üritsd le, de nem cashouttal, mert az a bónuszt is törli. Ha pókeroldal, nevezz be jóval később kezdődő versenyekre, játszd le a bónuszt és nevezz ki a versenyekből. Hasonlót lehet sportfogadáson is.
    Mégegyszer köszi a tippet! Több sikertelen kísérlet után most sikerült egy 10 eurós kaszinó bónuszból 43 eurót csinálni. Nem fognak belekötni ugye ebbe a módszerbe, nincs benne semmi szabálytalan?

  6. #96
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig az adott slot minimuma amire adják, ha másképp nem jelzik.
    A Sportingbullnál a napi ingyen pörgetésnél többször is volt olyan, hogy a freespin 1 centes volt, normál játéknál meg 2 cent volt a minimum tét.
    Megnéztem most a challenge-nél, amit te ajánlottál, olyan slotra jár majd a freespins, ahol 2cent a minimum és 10 vonalra lehet tenni.

  7. #97
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, de megkérdem, mert vhogy a 30 payline-os slotok nagyon szarul teljesítenek nálam.

    Tehát EV szempontjából mindegy, hogy

    1. 1 coin, 30 payline, x gurítás
    2. 3 coin, 10 payline, x gurítás
    3. 1 coin, 10 payline, 3x gurítás ?

    A felrakott tét nyilván mindhárom esetben ugyanannyi, utolsó nyilván sokkal tovább tart, cserébe kisebb a szórása.

  8. #98
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mégegyszer köszi a tippet! Több sikertelen kísérlet után most sikerült egy 10 eurós kaszinó bónuszból 43 eurót csinálni. Nem fognak belekötni ugye ebbe a módszerbe, nincs benne semmi szabálytalan?
    Nem Én legalábbis rendszeresen csinálok ilyet.

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Sportingbullnál a napi ingyen pörgetésnél többször is volt olyan, hogy a freespin 1 centes volt, normál játéknál meg 2 cent volt a minimum tét.
    Megnéztem most a challenge-nél, amit te ajánlottál, olyan slotra jár majd a freespins, ahol 2cent a minimum és 10 vonalra lehet tenni.
    Előfordulhat ilyen de sztem ez elég kivételes eset, meg hát nem is túl gerinces, de az esetek nagy részében jelzik, ha nem a minimumot kapod.

    Idézet Fonodo_villamos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, de megkérdem, mert vhogy a 30 payline-os slotok nagyon szarul teljesítenek nálam.

    Tehát EV szempontjából mindegy, hogy

    1. 1 coin, 30 payline, x gurítás
    2. 3 coin, 10 payline, x gurítás
    3. 1 coin, 10 payline, 3x gurítás ?

    A felrakott tét nyilván mindhárom esetben ugyanannyi, utolsó nyilván sokkal tovább tart, cserébe kisebb a szórása.
    Hát igen, alapvetően tényleg hülye kérdésnek tűnik. Teljesen mindegy, csak a szórás változik, de vannak kivételek, ahol nagyobb az rtp, ha nagyobb a tét. Az RTP a lényeg. Az való igaz, hogy van pár 30 payline slot, aminek jó nagy szórása van akár magas rtp ellenére is (pl. Immortal Romance).
    kamon likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #99
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Slotoknál volt egy kísérletem, van a pokerstarson az egyszerpörgetős spin of the day, minden nap csak egyszer pörgettem hónapok óta olyan sloton ahol van bonus game. Két számlám van, szóval többszáz pörgetés. Egyszer se jött ki a bónusz kör, sőt! nagyobb nyeremény se jött ki egyszer sem. Gyanítom ez nem lehet véletlen. Más is próbálta?

  10. #100
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Slotoknál volt egy kísérletem, van a pokerstarson az egyszerpörgetős spin of the day, minden nap csak egyszer pörgettem hónapok óta olyan sloton ahol van bonus game. Két számlám van, szóval többszáz pörgetés. Egyszer se jött ki a bónusz kör, sőt! nagyobb nyeremény se jött ki egyszer sem. Gyanítom ez nem lehet véletlen. Más is próbálta?
    Egy payline-t fizetsz ki a sotd miatt vagy 10/20/30-at?

Oldal: 10 / 14 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •