Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2019. 07. 17

  1. #11
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki találja ki ezeket a leosztásokat, de NL200-on kb. lehetetlen hogy előforduljon ilyen:
    1. Ha flopon checkelünk 2 párral gombról, akkor semmi keresnivalónk NL200-on.
    2.Ismeretlen(tehát jó eséllyel hobbista) így a nutsot játssza csak meg, tapasztalatból mondom, itt szinte mindig az van nála, leszámítva néhány random blöfföt, de ilyen nehéz boardon elképzelhetetlen.
    3. Itt a call sose jó, rengeteg rossz river érkezhet.
    Ez nem kitalált, hanem megtörtént leosztás. Egyik tagunk postolta.

    Bár ahogy az elemzésnél is kifejtettem neki, egyértelműen a betet támogatom, nem egy elveszett gondolat egy chback sem. Vannak olyan villainek, akik ellen akár nagyobb EV is lehet, mint a bet, szóval kis %ban jó is lehet.
    Amiért nem hiszem, hogy el kéne vetni egy chbacket itt, az az, hogy mind BB mind CO range tele van QT-vel, szinte az összes QT náluk lesz, ami rengeteg combo. (CO-nál kevesebb, mivel nem mindet fogja checkelni)
    Nálunk pedig szinte sosem, mert QTo sosem flatelünk, QTs néha 3beteljük, setjeink is kevesebb, tehát ekkora range hátrányban nem hiszem, hogy tragédia a check, de több érv van a bet mellett.

    Ha így alakult villaintől függően calldown. Ez a spot könnyen overblöffölhető, ahogy az indoklásban is írtuk, és természetesen még részletesebben ki lehetne combozni, hogy mivel van és mivel nincs értelme villainnek így játszania.
    Shokyu and crazy3317 like this.

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Rondo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hacsak nincs nagyon jó read-ünk az ellenjátékosról, akkor alapban én itt magasabb két párral számolok nála.
    A személyes tapasztalatom is ez hasonló helyzetekben.

    Igaz én csak szerény téten nyomom:-)
    Teljesen normális, hogy alacsony téteken ezt tapasztalod. Minél alacsonyabb téten játszol annál inkább lesznek balanszálatlanabb és valueheavybbek a raise rangek. Ennek ellenére ne tedd az ellenfelet "magasabb két párra" mert a value rangek is szélesebbek lesznek kétpároknál, lesznek benne setek, sorok is. Gyakorolj minél inkább rangek-ben gondolkodni, mint "lapra tenni" és hirtelen sokat fogsz fejlődni.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Azért egy turn checkraise után, szerintem várható az agresszió az ellenféltől. Amennyiben meg őt is megfélemlíti a river, úgy nagyon mi sem tudunk betelni. Vagy fordítsuk bluffbe a két párt?

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 07. 16.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Nem!
    Most az a stratégia, hogy behúzzuk fülünk-farkunk, de ha emelnek magadunk!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •