Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree2Likes

Téma: A nagy Spin & Go tájoló

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A nagy Spin & Go tájoló


  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2019. 05. 08.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Unibeten nagyon jó a spin muzsikája tiszta Stranger Things nagyon ajánlom!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Kis "hiba" van az alsó táblázatban, bár ez talán túl sok embert nem érint, de PS.eu-n alkalmanként ( nme tudom pontosan, hogy mi alapján ) de 1K $-os spin is szokott indulni.

  4. #4
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    A partypokeres oszlop egész biztosan hibázik: A legnagyobb lehetséges nyeremény "csak" $1M, a teljes PP ilyenkor $1,2M.
    https://www.partypoker.com/en/spins
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    az feltünt bárkinek, h míg a bevezetés időszakában azért potyogtak a jackpotok addig mostanában ezeket már jóval kevesebbszer látni-hallani ? az összes téten nem tudom mennyi spin megy le naponta .. de alsó hangon negyed évente látni kéne vkit aki jackpotot húz .. miért nincs neki a szolgáltatónál oldala, h mennyi ideje nem pörgött ki, mennyi darab ment le stb stb .. teljesen átláthatatlan és szerintem nem véletlenül
    kohagyma likes this.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Szerintem csak rosszul fogalmazták meg. A teljes nyereményalapra gondolhattak, és az mindenhol annyi amit a táblázat ír.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az feltünt bárkinek, h míg a bevezetés időszakában azért potyogtak a jackpotok addig mostanában ezeket már jóval kevesebbszer látni-hallani ? az összes téten nem tudom mennyi spin megy le naponta .. de alsó hangon negyed évente látni kéne vkit aki jackpotot húz .. miért nincs neki a szolgáltatónál oldala, h mennyi ideje nem pörgött ki, mennyi darab ment le stb stb .. teljesen átláthatatlan és szerintem nem véletlenül
    Hát, mondjuk pont tegnap volt éppen egy, egy uru srác húzta be, szóval az időzítés nem a legjobb, ezzel együtt nem mondom, hogy nincs igazad

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 03. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Erős cím, a tartalom sajnos nagyon vékonyka mögötte. A legfontosabb tényt, hogy a Winamax bevezette az Expresso Nitrot, és ezzel megbolygatta (szerintem elég jó eséllyel kinyírta) az egész ökoszisztémát meg sem említi. Esetleg érdemes lett volna kitérni (szakértő segítségével, ha kell) a nemtriviális kérdésekre. pld: hogyan befolyásolja a várható profitrátát a közepes (10x leginkább) erősebb súlya, és ennek milyen hatása lehet a formátum jövőjére.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az feltünt bárkinek, h míg a bevezetés időszakában azért potyogtak a jackpotok addig mostanában ezeket már jóval kevesebbszer látni-hallani ? az összes téten nem tudom mennyi spin megy le naponta .. de alsó hangon negyed évente látni kéne vkit aki jackpotot húz .. miért nincs neki a szolgáltatónál oldala, h mennyi ideje nem pörgött ki, mennyi darab ment le stb stb .. teljesen átláthatatlan és szerintem nem véletlenül
    Régen 45k game alatt volt várhatóan 1 jp. Most meg 1 milla game alatt.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet RobThePirate eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erős cím, a tartalom sajnos nagyon vékonyka mögötte. A legfontosabb tényt, hogy a Winamax bevezette az Expresso Nitrot, és ezzel megbolygatta (szerintem elég jó eséllyel kinyírta) az egész ökoszisztémát meg sem említi. Esetleg érdemes lett volna kitérni (szakértő segítségével, ha kell) a nemtriviális kérdésekre. pld: hogyan befolyásolja a várható profitrátát a közepes (10x leginkább) erősebb súlya, és ennek milyen hatása lehet a formátum jövőjére.
    A Winamax kicsi terem, hogyan nyírhatja ki az egész ökoszisztémát?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •