Oldal: 1622 / 1746 ElsőElső ... 622112215221572161216201621162216231624163216721722 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.211 - 16.220 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16211
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NEm találtam ezeket a fileokat, de közben már rémlik, hogy ezeket korábban ki kellet volna menteni.
    Kösz
    Valahogy meg is lehet mondani hova tegye, magától ilyesmi helyre rakja, ez egy titkos mappa:

    c:\Users\júzernév\AppData\Local\PokerStars.EU\

  2. #16212
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Micromillions kihívást próbálom teljesíteni, de valamiért nem sikerül. 2 feladat megvan a 3-ból, a harmadik az, hogy nyerjek egy handet QQ-val zoomon min. NL5-ön. Már kettő handet is nyertem és semmi. Nem teljesül a feladat... Vagy ha preflop viszem el, az nem érvényes? Mert sehol nincs ilyen leírva.

  3. #16213
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 28.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Stars Helper tiltott szoftver a pokerstarson vagy szabad használni?

  4. #16214
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Nincs tiltva, szabad használni.
    SzerelmemNyara likes this.

  5. #16215
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Micromillions kihívást próbálom teljesíteni, de valamiért nem sikerül. 2 feladat megvan a 3-ból, a harmadik az, hogy nyerjek egy handet QQ-val zoomon min. NL5-ön. Már kettő handet is nyertem és semmi. Nem teljesül a feladat... Vagy ha preflop viszem el, az nem érvényes? Mert sehol nincs ilyen leírva.
    Valakinek sikerült teljesíteni a küldetést? Most már nem csak preflop nyertem QQ-val, és így sem teljesül a feladat.

  6. #16216
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    tegnap nyertem 41 dollár kaszinóbónuszt a trivián, de nem kaptam meg, írtam nekik de nem válaszolnak; ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

  7. #16217
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap nyertem 41 dollár kaszinóbónuszt a trivián, de nem kaptam meg, írtam nekik de nem válaszolnak; ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
    Nem írják jóvá egyből, mintha 72 óra lenne a határidő.
    Egyébként ezt pont én is behúztam, a mait nem. Eddig sajna pénzt még nem láttam a bónuszokból. Te hogy próbálod kijátszani?
    sztalin likes this.

  8. #16218
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem írják jóvá egyből, mintha 72 óra lenne a határidő.
    Egyébként ezt pont én is behúztam, a mait nem. Eddig sajna pénzt még nem láttam a bónuszokból. Te hogy próbálod kijátszani?
    Fene egye meg a cerulean-t b.sztam el ami az utolsó volt, pedig még rémlik is így utólag hogy égszínkék, Rulettem felteszem a nullára, ha sikerül lesz vagy 1000 dollárom, azt meg apránként ruletten talán. Ha kicsinként teszed fel tuti elfogy.

  9. #16219
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Héten már elment kétszer az utolsón, de most már az első nehezebbnél, Vermeeren kiestem, pedig jó képre is gondoltam, de nem maradt meg a fülbevalója.
    Én eddig az ehhez képest ultrakonzervatív 2x duplázás, aztán apránként lepörgetni a többit próbáltam, csak még nem jött össze a két dupla.

  10. #16220
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Héten már elment kétszer az utolsón, de most már az első nehezebbnél, Vermeeren kiestem, pedig jó képre is gondoltam, de nem maradt meg a fülbevalója.
    Én eddig az ehhez képest ultrakonzervatív 2x duplázás, aztán apránként lepörgetni a többit próbáltam, csak még nem jött össze a két dupla.
    Olyasmi a matek mögötte, hogy így kevesebb mint 3% az esélye hogy ki kell játszani és a kijátszásnak van nagy negatív EV-je; sajna eddig 1 és 5 dollár jött csak ki így 35x-özve ami úgy sem volt nagy összeg, az 5$-ból is valami 80 maradt csak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •