Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Napszemüveg és füles az élő pókerasztalnál

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet nemethmark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogyha Full Tilt logós baseball sapkánk van, az pedig esetleg olyan imidzset adhat nekünk, hogy velünk nem érdemes kikezdeni.
    pisztoly az asztalra, es garantáltan senki nem fog visszamelegetni...

  2. #32
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Bekölce
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    És te ilyen sapkában szoktál játszani? ha igen akkor joban tartanak tőled?

  3. #33
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Nálam ált van szemüveg és mp3lejátszó is, de zömében egyiket sem használom mégsem játék közben. A szemüveg általában 5 perc után zavar, az asztalnál zajló beszélgetésből meg általában nem szeretem kizárni magamat. Nem annyira a tellek miatt, hanem azért, mert az élőpóker feelinghez szerintem ez is hozzátartozik. Azért néha benyomok vmi kis zenét (pl a múltkori Akadémiás cg-n)...

  4. #34
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Ez a napszemuveg dolog nekem mar a rocker-zeneszkedeskor elojott: nagyon vagany, amikor az amugy is alulvilagitott teremben napszemuvegben zuzunk a szinpadon. Bar latni nem lehet semmit, de legalabb egy kicsit nagyobb helyre kepzeljuk magunkat.

    A poker-logos sapkat neha ceges pokerjatszmaknal szoktam felvenni, hogy mindenki tudja, kitol kell tartani, de sokszor visszajara sul el a dolog, mert epp hogy megprobaljak lefulelni a bloffoket, hogy elmondhassa, hogy egy "profi"-t ejtett ki....

  5. #35
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Egyszer játszottam élőben vmi turnin, és velem szemben egy srác ült mintás lencséjű napszemüvegben. Volt valami összecsapásunk az egyik partiban, odahajolt az asztalhoz, aztán levette a szemüvegét és azt mondta:
    "Basszus ebben a hülye szemüvegben nem látom hogy mi van az asztalon..."

    Na ennyit a szemüvegről...

  6. #36
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás Szerintem

    Csak divatoruletnek tartom eme segedeszkozok hasznalatat.
    Ha rajtam mulna, en minden versenyrol egyenesen kitiltanek minden ilyen felszerelest. Egyreszt nem fair dolog eltakarni az erzeseinket. Az igazi pokerjatekosnak kell hogy legyen igazi pokerarca. Pokerface hianyaban a pokeres amator marad vilageleteben.
    A zenehallgato "suket"+szemuvegviselo vaksi "profik" pedig egyenesen idegesitoek. Sokszor kez elott cselekszenek, mert nem halljak, nem veszik eszre az elozmenyeket. Hirtelen leveszik a fulukrol a fejhallgatot, lekapjak a szemuveget, es ertetlenkedve bamulnak, rosszabb esetben meg zavarodottan hebegnek, habognak, es kerdezgetik a dealert, hogy "na most mi van"???
    Na az ilyeneknek adnek egy sargalapot, ha a foci mintajara be lehetne vezetni...

  7. #37
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás Ne légy már olyan tökfej!

    A napszemüveg ad egy életérzést. Igazi, kemény játék érzetét keltheti a többiekben, megadva nekik azt a feelinget, amiért lejöttek játszani. Én utálok napszemüvegben pókerezni, de hálás vagyok annak, aki ezzel a viselettel tiszteli meg a játékot. Bár a sportos napszemüvegeknél, szerintem, sokkal eredetibb viselet az amcsi motoros rendőrök raybenje.

    A fülesről már egész más a véleményem. A póker társasági időtöltés. Ezért illene megtisztelni a többieket azzal, hogy nem rekesztjük ki a párbeszéd lehetőségét azt sugallva, hogy csak a pénz tart minket az asztal mellett, és a többiek társasága csak szükséges rossz. Aki fülest hord játék közben, az egyszerűen egy PARASZT. És rendkívül OSTOBA. Képtelen belátni, hogy akitől ő nyerni szokott, nem egy kapucnis, walkmanes fiatal ficsúr flegmaságára vágyik. Nem kéne úgy viselkedni mint azok az ostoba pultos csajok, akik a maguk bunkó kiszolgálási stílusuk után, tartják a markukat termetes borravalóban reménykedve. Egy igazi profi tudja, hogy kikből él, és mit kell tennie azért, hogy az amatőr játékosok veszteségeik ellenére is úgy érezzék, hogy nyertek valamit, és érdemes lejönniük következő alkalommal is elszórni egy kevéske pénzt. Ahogy Daniel Negreanu mondaná, "Ne légy már olyan tökfej!"

  8. #38
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    basszus mintha eltűnt volna szó nélkül néhány bejegyzés...
    Adminok: nem bánom ha moderáltok, de nem árt egy üzenetben két szóban leírni mi a gond, mert különben sose fogok rájönni mit hibáztam amit törölni kellett

    szóval mivel nem értem mi volt itt a probléma ráadásul az eredeti post is megmaradt és Kobak is jött és szólt, hogy paraszt vagyok és ostoba, ezért gondultam megint leírom:

    Van amikor kell a fejhallgató. Nem tudom élőztetek-e már 24 vagy több órát egyfolytában, megállás nélkül? És voltatok-e laphalott egyúttal? Meglehetősen unalmas, itt jönne be a társaság. Csak ippeg azok meg az a típus akik szívesen cseszegetik az embert. Ilyenkor nekem jobb egy kis zenét hallgatni, mint esetleg véget nem érő szócsatába bonyolódni valakivel akinek épp pont most jobb a lapjárása, és rettenetesen elemében érzi magát.

    És pontosan ugyanezért, az eszközöket nem lehet kitiltani, és az az ostoba aki ilyet akar, nem pedig az aki esetleg viseli. Ugyanis egy dolog feltenni néha a fejhallgatót, a másik pedig amikor valaki végig viseli és lassítja a játékot.

    Ha valaki paraszt azt tiltsd ki, de azokat akik esetleg nem azok, és még zenét is hallgatnának az összevissza fecsegés mellett az asztalnál, azokat miért akarod kitiltani, vagy ha nem is őket/minket, de miért akarsz engem a kelleténél kényelmetlenebb helyzetbe hozni?

    Volt olyan este, hogy olyan asztalaim voltak, hogy egyszer se hallgattam bele a zenébe, és volt, hogy nagyon kívántam bár nálam lett volna, mert amikor már huszadjára folyik le ugyanaz a duma, hogy "jó lapom volt(Ac4c), mert akármelyik 5össel sorom van (board 2s3dJsJd), és nyilván nem akarom kioktatni, hogy buta, mert ezért megyek oda, mert így gondolkozik, de kicsit megunja az embert ezt... majd ha olyan profi leszek mint Negreanu akkor nekem is elég lesz egy baseballsapka(bár rengeteg profin láttam nagy versenyeken, vagy hosszú cash sessionokön fejhallgatót, vajon nekik minek kell?).

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Egyáltalán nem szeretném, ha a walkmanezést megtiltanák. (Sőt, szerintem a legextrémebb példányok kivételével a bunkókat sem kéne kitiltani.)
    Egyrészt azért, mert nem lenne jó egy olyan világban élni és főként egy olyan pókerklubban játszani, ahol a viselkedésünket illetve lehetőségeinket ilyen szigorú szabályok korlátozzák.
    Másrészt azért, mert néha muszáj megfeledkeznünk az illemről. Én sem adom át a helyemet az öregasszonynak, ha épp cseresznyéztem, és a busz emelkedőnek tart. Hasonlót mástól se várok el.
    Harmadrészt azért nem, mert elég sok füles nagyon jól tejel (Ha tilt ellen hallgatnak zenét, akkor meg pláne.)

    ashnur, ha csak akkor hallgatsz walkmant, amikor nagyon muszáj, ne vedd magadra amit írtam. Ha rendszeresen füleselsz, akkor meg úgysem beszélgetünk.

    Egyébként elnézést a paraszt szó használatáért azoktól, akiknek ez a hivatása.
    Utoljára módosítva: Kobak által: 2009. 01. 05. 04:44

  10. #40
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Elég sokat játszottam élőben, nekem az jött le, hogy sok embert segít a füles és a napszemüveg, de még több ember divatból hordja, na azokon jót mulatok. Egy-két megjátszott parti után ki is derül, hogy kik a divatosak, és kiknek használ.
    Engem nem zavar, inkább legyen ilyen (halk), mint büdös, vagy bunkó hangos paraszt.

    Múltkor egy élő játék során egy asztalnál mindenki egy füleses srácot cikizett (nem hallotta az emelést), mellesleg pedig egy nőtől tiltra került 3 (!) asztal, mert olyan hangosan mondta az égbekiáltó hülyeségeit. Mondtam is, hogy hálistennek mint ex sakkozó megedzőttem, tahát nekem ez EV+-os momentum volt, de azért nem jó ilyenkor.

    Mondanom sem kell, hogy a srác nyerte a versenyt - ő kizárta a negatív környezeti hatásokat.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •