Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Admin
  • 1 Post By Admin
  • 1 Post By Admin

Téma: Augusztus legjobb exkluzív promóciói a PókerAkadémián (party, Unibet és GG)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Augusztus legjobb exkluzív promóciói a PókerAkadémián (party, Unibet és GG)


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Tetszik ez a legjobb deal garancia ötlet. :-)


    Ez hogy működik? Mert a garancia számomra azt jelenti, hogy minden esetben garantáljátok, hogy jobb dealt adtok mint más oldalak.

    Konkrét példával élve:

    Látok egy másik oldalon olyan dealt, hogy minden ami nálatok jár, csak többet adnak néhány százalékkal.

    Tehét a példánál maradva, akkor a legjobb deal garancia értelmében ti garantáljátok, hogy legalább annyit fizettek nekem ha rajtatok keresztül regisztrálok az adott hálózatba?

    Mondjuk náluk nem az adott teremben, hanem egy másikban adják azt a dealt, de nekem mint játékos nyilván mindegy a hálózat melyik termében játszom.

    Kifejtenétek részletesen mit takar a legjobb deal garancia?

    *Szerkesztett hozzászólás admin által.

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Köszönjük a kérdést, igazság szerint teljesen jogos, tervben van hogy írunk hozzá egy disclamert vagy egy külön cikket, de még nem jutottunk rá így a hónap végén.

    Először is a hozzászólásodat némileg szerkesztettük, mert egy kicsit túl konkrét volt és indirekt módon reklámozott egy versenytárs oldalt, ami sajnos nem fér bele -reméljük érthető okokból - a szabályzatunkba, ezért kérjük megértésed.

    A példádnál maradva:


    • találsz valahol egy jobb dealt, mint amit mi kínálunk
    • felveszed velünk a kapcsolatot (írsz nekünk vagy a live supporton vagy skype-on vagy e-mailben) és leírod hogy úgy gondolod hogy erre a promóra máshol regisztrálnál mivel ott jobb dealt találtál, kérjük küldd el nekünk hogy mire gondoltál
    • megnézzük a versenytárs dealt és mi is kielemezzük, megnézzük és átbeszéljük veled mit tudunk tenni




    Ezen a ponton két dolog történhet:


    1. Miután megnéztük a matekot valóban kiderül, hogy a másik deal jobb, mint amit mi kínálunk. Ilyenkor vagy az adott teremben vagy az adott hálózatban megnézzük hogy mik a lehetőségek és lehetőség szerint megadjuk legalább ugyanazt. (Egy-két kamikáze akciónál előfordulhat hogy azt mondjuk: Ezt biztosan nem tudják tartani hosszú távon mert ismerjük mi is a matekot. Rövid távon elképzelhető hogy jobban jársz vele, de hosszú távon fenntarthatatlan és valószínűleg a hosszú távú értéke kisebb - itt a döntés a tiéd hogy mit választasz.)
    2. Megnézzük a matekot és kiderül hogy a másik deal valójában nem jobb, mint amit mi kínálunk. Átszámoljuk veled együtt, rámutatunk a hibákra (aminél te azt az információt kaptad / az van kiírva hogy x% az valójában annak az ötöde vagy csak akkor elérhető ha havi $40.000-t rake-elsz, az a promóció ami ott exkluzívként van eladva az valójában akkor is elérhető ha közvetlenül a teremnél regisztrálsz stb. stb. - nagyon sok ilyen példát tudnánk mondani több versenytárssal kapcsolatban és több játékospanasz után... sok a szemfényvesztés).




    Az adott példa kapcsán pedig állunk rendelkezésedre, keress minket és kimatekozzuk a legjobb dealt neked.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a részletes választ.

    A törlést nem értem, szándékosan nem említettem affiliatet, csak azt, hogy ők mit adnak.

    A kérdésemre választ nem kaptam. Most garantáljátok vagy sem? A szövegkörnyezetből arra következtetek, hogy inkább nem.

    Én ezt vettem le a szemfényvesztő írásból: Szívesen meghallgatjátok a játékost, így ti is kellően képbe kerültök, milyen dealeket ajánlanak mások. Majd max ha tudtok, adtok jobbat.

  5. #5
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésemre választ nem kaptam. Most garantáljátok vagy sem? A szövegkörnyezetből arra következtetek, hogy inkább nem.
    Mondjuk úgy, hogy az utóbbi hónapokból nem nagyon volt olyan eset, hogy annak aki hozzánk fordult ne tudtunk volna jobbat adni A leírt példáddal kapcsolatban is tudunk adni legalább olyan dealt, amit írtál, csak keress meg minket!
    A hosszú távú jobb dealt garantálni tudjuk mindenkinek, de arra fenntartjuk a jogot hogy bárkinek bármilyen okból nemet mondjuk.


    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt vettem le a szemfényvesztő írásból: Szívesen meghallgatjátok a játékost, így ti is kellően képbe kerültök, milyen dealeket ajánlanak mások.
    Egy kis insider info: Pár naponta végigmegyünk minden jelentősebb nemzetközi konkurens ajánlatán és kielemezzük azokat, gyakorlatilag fejből tudjuk hogy kinél mi érhető el akár publikusan akár "egyéb módon", a szemfényvesztő rész leírásának nem ez volt a célja.

    Inkább azt akartuk leírni, hogy sokszor amikor hozzánk fordulnak a játékosok azt látjuk hogy megtévesztették őket, nem valós adatok alapján akarnak rossz döntést hozni (mert ők azt az infót kapták hogy még extra 20%-ot érhetnek el pluszban, holott kiderül hogy az csak 3% valójában mert a 20%-ot csak a race-t nyerő játékos tudja elérni $25k fölötti havi rake termeléssel...). A regisztráció után persze késő bánat, utána már nem könnyű változtatni. (Ilyen példa csak az utóbbi két hétben kétszer fordult elő két különböző versenytárssal kapcsolatban.)

    Szemfényvesztés alatt azt értjük amikor azzal jönnek hozzánk hogy máshol egy extra $60.000-os EXKLUZÍV race-ben is részt tudnak venni, ami kiderül hogy nem exkluzív, de még csak nem is központi race a teremnél hanem kb. az egész hálózatban elérhető, de ha nem figyelsz oda akkor pont ezzel húznak be.

    Még jó pár példát felsorolhatnánk itt, talán majd írunk egy cikket arról, hogy mire érdemes figyelni, mert könnyen be lehet vinni az embert a bozótosba ha nem figyel.

    Várunk skype-on vagy e-mail-ben és szívesen segítünk, az eddigi visszajelzéseidet pedig köszönjük!
    banoster and varin like this.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    *****atok le a 10%-os party rake chasetekkel! Múltkor még 25%-os rb-t kapott az első helyezett. Úgy látszik, hogy nektek is többet számít a saját zsebetek, minthogy motiváljátok az akadémiás játékosokat egy jó kis rb-vel. Na peace!

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet sendyouhome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    *****atok le a 10%-os party rake chasetekkel! Múltkor még 25%-os rb-t kapott az első helyezett.
    Szia, köszönjük a visszajelzésed.

    A 10% -os partypoker chase jelenlegi visszatérítési szintje valójában kiemelkedően jó (ha tudsz olyan partypoker promóciót mutatni, ami jobb, kérlek jelezd nekünk privát üzenetben vagy vedd fel velünk a kapcsolatot egyéb csatornáinkon).

    A chase-re váltás 10%-os szintje (még azt is figyelembe véve hogy valójában nem mindenki éri el ugye pont a 10%-os határt) az elmúlt 6 hónapot (vagy akár hosszabb időszakot) figyelembe véve talán még egy picit jobb is, mint a korábbi race-ek voltak ha utánaszámolsz és az igazat megvallva mind a játékosoknak mind számunkra kiszámíthatóbb, így most augusztusra is maradtunk a chase-nél.

    Idézet sendyouhome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkor még 25%-os rb-t kapott az első helyezett.
    Sajnos maga a race az utóbbi években biztosan nem adott egyetlen első helyezettnek sem 25%-ot vissza, bár ilyennel dicsekedhetnénk (mi vagy akár bárki más), de ez az utóbbi évek partypokeres változásait figyelembe véve sajnos ez teljesen irreális. Megértjük hogy frusztráló hogy a partypokeres exkluzív promóciók már nem adnak vissza 25%-ot, de ez nem miattunk van, sokkal inkább a piaci változásokat kell okolni miatta.

    Továbbra is tartjuk: A partypoker chase promóciónk kiemelkedően jó promóció, kérünk jelezd privát csatornáink valamelyikén ha ennél jobbat tudsz. Célunk hogy a legjobbat adjuk.
    sendyouhome likes this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Elnézést kérek az alpári hangnemért. Pont egy komoly Ds-t kaptam, és itt vezettem le. Utánananéztam az rb ajánlatoknak a piacon, és nem találtam kedvezőbb promociót. Még egyszer elnézést!

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet sendyouhome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek az alpári hangnemért. Pont egy komoly Ds-t kaptam, és itt vezettem le. Utánananéztam az rb ajánlatoknak a piacon, és nem találtam kedvezőbb promociót. Még egyszer elnézést!
    Fordulj hozzánk bármikor bizalommal akár itt akár más csatornákon, szívesen segítünk, ez a dolgunk.
    sendyouhome likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •