Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree4Likes

Téma: HUD és segédszoftver – lásd át egy szempillantás alatt az aktuális helyzetet!

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Már nem sokáig fog menni.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Az mit jelent hogy csak a régi kliensnél vannak segédszoftverek és az újnál nincs? Mármint azt jelenti hogy hamarosan a régi kliensek már nem lesznek használhatóak és akkor onnantól nem használható semmi?

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet krixkrax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent hogy csak a régi kliensnél vannak segédszoftverek és az újnál nincs? Mármint azt jelenti hogy hamarosan a régi kliensek már nem lesznek használhatóak és akkor onnantól nem használható semmi?
    Amig teljesen ki nem adjak az uj microgaming klienst, a user eldontheti h melyik klienst hasznalja. Le lehet tolteni a honlapon a regi klienst.Azt nem tudom h mikor lesz csak az uj kliens, de miota en pokerezem, azota mindig is igy nezett ki a microgaming skin.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Köszi szépen. De ezek szerint az lehet az irány a Microgamingnél is hogy előbb vagy utóbb megszüntessék a segédszoftvereket.

  5. #15
    Idegen Capricornus avatara
    Csatlakozott
    2018. 11. 01.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    micron van realtime HUD
    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott nincs, csak a regi kliensnel
    Én próbáltam HM2-öt, használni, microgamingen (red star) de nálam sajnos nem müxik. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kell beállítani? Régi klienssel, és az összes skint végig próbáltam, de semmi.
    Sites setup-nál megadtam neki a c:\Microgaming\Poker\redstarpoker\ útvonalat, ott van egy GameHistory.dat fájl, de úgy látszik nem nagyon tud mit kezdeni vele. Az auto detect pedig szintén nem talál használható fájlformátumot sehol.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 09. 02.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet krixkrax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen. De ezek szerint az lehet az irány a Microgamingnél is hogy előbb vagy utóbb megszüntessék a segédszoftvereket.
    Csak realtime nem lesznek új infok, egyébként lesz HH, 1 hét késéssel. Onnantól kezdve megoldható. Amúgy partyra is van már hud, nagyon vicces robika kognitív disszonanciája/rosszindulata twitteren

    Idézet Capricornus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam HM2-öt, használni, microgamingen (red star) de nálam sajnos nem müxik. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kell beállítani? Régi klienssel, és az összes skint végig próbáltam, de semmi.
    Sites setup-nál megadtam neki a c:\Microgaming\Poker\redstarpoker\ útvonalat, ott van egy GameHistory.dat fájl, de úgy látszik nem nagyon tud mit kezdeni vele. Az auto detect pedig szintén nem talál használható fájlformátumot sehol.
    1.png
    Ez pt4 ugyan, de nekem ez a konfig teljesen jól működik. Régi kliens, pt4 adminjogokkal fut. Én mondjuk sng-zek, cg-n nem tudom mi a helyzet.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Capricornus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam HM2-öt, használni, microgamingen (red star) de nálam sajnos nem müxik. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kell beállítani? Régi klienssel, és az összes skint végig próbáltam, de semmi.
    Sites setup-nál megadtam neki a c:\Microgaming\Poker\redstarpoker\ útvonalat, ott van egy GameHistory.dat fájl, de úgy látszik nem nagyon tud mit kezdeni vele. Az auto detect pedig szintén nem talál használható fájlformátumot sehol.
    Nem elég a régi kliens, régi hm2-re is szükséged lesz. Fejből nem tudom a verzió számot de hm honlapon (fórumon) megtalálod és onnan kell leszedni is.
    CG-n csak azokat a handeket menti mikor pénzt tettél a partiba, szóval a legtöbb statod totál fals adatokat mutat majd, de handeket tudsz visszanézni. A mtt/sng gondolom rendesen működik bár azokat nem játszom.
    Capricornus likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #18
    Idegen Capricornus avatara
    Csatlakozott
    2018. 11. 01.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Köszönöm!

  9. #19
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Végre, nagyon hiányoltam ezt a funkciót eddig. Már majdnem meg is írtam mint fejlesztési ötletet.
    2019-ben ez már nélkülözhetetlen.

    Örülök hogy van még terem ahol HUD-ot használhatok. De könnyen lehet hogy pár év múlva nem lesz.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •