Oldal: 23 / 39 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (387) összesen
Like Tree266Likes

Téma: Roroo 2k -> 10k challenge

  1. #221
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Ket loyality tornament volt , az egyikben 65/2.ik lettem a masik meg 150/1 , ,volt deal.

  2. #222
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Ez milyen comeback mar , próbara tett az biztos , ez korulbeul 2050 ooora , es az elso 1000h break even , az volt a tavalyi évem , átlag órabaer 0.5£/h ,bankrollnak sem tett joot , mert kolt kozben az ember. Ez mntalissan teszi prooobara az embert , egy évig breakeven , de kozben legyel pozitiv, erezd jool magad. Nem mindig papsajt ez a pokerbusiness.

    lejjebb ezz a tornat osztottuk el 4en , lehet pusyi voltam , mert nalam volt 40 vak , tobieknel kb 10 , 10 , 10 , uugy voltam vele h adjak ide a 16.5 aztan menjunk haza , mert hamar valtozhat a helyzet es azert nagy kulonbseg szamomra , mert ha tovabb jatszok akkor max 20at nyerhetek , de uugy is alakulhat h csak 7et . Ez iigy torntent . Ma ismet egy masik varseny .
    Ebben a graphban nincs ez a verseny , mert elotte elhagytam a telefonom , az mar az ujjban van , a masik tornaroool nincs fonykep az egy 30k verseny volt ott 2.ik lettem . Iigy menne mindig a jatek...
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: rorooen által: 2019. 08. 04. 09:42

  3. #223
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nehezedre esne valaha helyesen leírni egy mondatot? Értelmetlen katyvasz az egész.

  4. #224
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Divat marni a a közösség legendáit.Kicsinyes percemberek szólogatnak be olyan embereknek akik azért már letettek ezt-azt az asztalra.

  5. #225
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Megtaláltad a K betűdet, félnótás csatlósom?

  6. #226
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    füstöl a kémény roro, király. mondjuk ahogy látom holdemben búgatsz, nem is tudom omahat akkor miert nem hagyod inkább ha oldschool holdemben igy hányja a zsuga.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #227
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Az omaha az szerelem. És előbb utóbb beadja a derekát.
    rorooen likes this.

  8. #228
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Heyy

    1: Erdekesnek talaltam ma egy konyvben h a kissebb rundwonak jobb eq.je van a top3% ellen , mint a legjobb rundownak , en akkor is inkább egy nitet aki nyit 5%ban utgbol inkabb 3betelném kqjtds el mint 6789ds , mert ha csak megadjak akkor jobban teljesiitunk a magassabb lapokkal , de ha 4betet kapunk amire joo esely van akkor jobban teljesiit az alacsonyabb lap.


    2: nem kell ide diploma , a riveren legyen joo lapunk oszt csookolm , (4b pot)


    3: Minden rendben van , legalabb valami politigany a fejét használja.

    Good day
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #229
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Feszes range ellen jobb 3betelni 6789ds mint KQJTds, utg callozo rangeben lesz akk,kk ami szetdominal pl, merg amikor 4betet kapsz, akkor beszoptad...Minel szelesebb a range annal inkabb a kqjtds a 3bet
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2019. 08. 16. 20:02
    CsabiST likes this.

  10. #230
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Több embör is mögmondta nekem, h ne olvassak pokerkönyvet , mert általában az elavult es a múltból való . Kérdezem én . Tud valaki könyvet a jövööbööl? Én úgy vagyok vele hogy a Fb.on és az index típusú irományokon kívul , mindent hasznos elolvasni , mert megszűri az emberi elme és szélessebb rálátása van a világra.

    A képrol , ezt tegnap ezt érdekesnek találtam , meg tudtam én ezt a gondolataimban , de mégis amikor szembesultem vele , hmm ez tényleg így van.

    Alles gut pajtások , szép napot.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: rorooen által: 2019. 08. 18. 11:00

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •