Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Hová lehet ezeket még fokozni

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Valaki felvilágosithatna hogy ez miért is jó a teremnek mert gondolom az a lényeg és nem az hogy mi jól járjunk vagy ezek után egyre többször fogok kikapni 95 százalékos Equetivel……….

  4. #4
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Csak 1%?!
    csiga19794 likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet rolhun88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki felvilágosithatna hogy ez miért is jó a teremnek mert gondolom az a lényeg és nem az hogy mi jól járjunk vagy ezek után egyre többször fogok kikapni 95 százalékos Equetivel……….
    Jó a teremnek, mert:

    1. a fishek pénze tovább tart, ha az all-inekből többször részesülnek legalább a pot egy részével
    2. az 1%-okból is becsurran-cseppen
    3. pozitívabb játékélmény lehetőségét adja mindenkinek, mert kevésbé fogja azt érezni valaki, hogy csal a terem, ha következetesen minden potban ezt az opciót választja
    banoster, Greyboy and kry like this.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    azt tudja valaki h GG-n ez mennyibe kerul?-egyébként GG-n te fizeted meg-amennyiben nyersz a biztositassal, levonják a rake-edből (ami egyébként sem a true rake lol), emiatt ugye a RB-d is kevesebb lesz, csak FYI
    Lefty Gekko likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    naggeri, ha pedig vesztesz a biztosítással akkor hozzáadják, milyen jó hogy PS-en nincs rakeback

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    amúgy most ez mit jelent? pl van egy 100$os potom ahol turn került be a pénz 95%ra akkor 3% rake plusz 1% a biztosítás, szóval 95-4= 91$ kapok meg ha lemákolnak ha nem ? van mi van a maradék 5$al? azt a fish kapja meg a potból? illetve ha nekem van 5-10%om akkor azt is le tudom védeni és kapok az 100$ potból 5-10$-t ? megjegyzem GGn ez nem a potra van hanem csak a te stackedre, legalábbis amikor játszottam ott 1 éve kb akkor így volt, hogy biztosítottam és vesztettem akkor a befektetett pénzem mínusz a biztosítási díj kaptam kb vissza és nem a pot azon részét amire az EQm vonatkozott sajnos... pl 100$ allin 95%ra a pot 200$ kikaptam akkor nem a 200$nak kaptam meg a 95%át hanem a 100$nak, szóval 95$-t
    Utoljára módosítva: Bandi1234 által: 2019. 08. 13. 15:40

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Nem, az az 5$ a Starsé. Csak akkor tudsz ilyennel élni, ha legalább 60%-os favorit vagy, hátulról tudtommal nem lehet ezt igénybe venni.

    *(de lehet hátulról is igényelni)

    Idézet Bandi1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van mi van a maradék 5$al? azt a fish kapja meg a potból? illetve ha nekem van 5-10%om akkor azt is le tudom védeni és kapok az 100$ potból 5-10$-t ?
    Utoljára módosítva: Madarász által: 2019. 08. 13. 16:36

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    ha van köztünk egy profi cash gameer, őt megkérném hogy írja már le legyen szíves hogy megéri e ez nekünk? és ha megéri akkor miért éri meg? 60%nál lehet megkötni oké, magyarul 10% profit a biztos olyankor amiből lejön a rake és az 1% biztosítási fee akkor alig nyerek valamit, igaz? ellenben ha 40%ra teszem be és bukok akkor mind a 40%ot elbukom... szerintem nem éri meg ha így nézem

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •