Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Hali!

    Az nem tűnik fel senkinek hogy a bebiztosított potoknál (ha csak egyik fél kéri) akkor PS-nek érdekében áll hogy a biztosítással élő játékos vigye a potot?! Ez csaláselmétekre ill csalásra adhat lehetőséget.

    Pl valaki kikéri a potból a 60% EQ-jét. Ha jól értem amikor a biztosítással élő bukik azt PS a saját zsebéből fizeti (-60%-a potnak), viszont ha nyer akkor a pot egy része (+40%) PS zsebébe megy. Szóval duplán megéri hogy a bebiztosított nyerjen.

    Vagy esetleg én nézek be vmit nagyon csúnyán???!
    pourpres likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Egy valami szól ellene de az eléggé. A véletlen generátor működéséből adódóan a leosztás már eldőlt mielőtt allin mentek a versenyzők. A pakli ugyanis le van generálva tehát nem akkor dől el az utolsó lap. Nyilván megoldható a dolog informatikai szempontból csak nem éri meg. A véletlen generátor az egyik core komponens és a cseréje marha drága.
    Nem szólva arról hogy egy eltérítés nagyon könnyen látható lenne egy akár pár ezres mintából. Nyilván nem fogok meggyőzni senkit, mindenki tudja hogy a föld lapos a terem meg csalik.
    pourpres, Tir-X and kacsa1st like this.

  3. #23
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért érné meg? ez csak variaciát csökkent(ene), de mivel 1% a díja, ezért hosszútávon bukod a pot 1%-t, ha kéred sztm.

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg szep, hogy nem eri meg. Massziv -EV, nem is kerdes.
    Kisebb csoda, hogy PS meg csak most koppintotta le az azsiaiaktol.

    ha normálisan fut az ember, akkor nyilván masszív -EV.

    viszont aki egy éven keresztül bk. 20%-ban nyeri a neki 80/20-at, annak masszív +EV...
    ebben az időszakban nekem a bad beat jackpotot is kiadta volna vagy tízszer, ha lett volna a starson!

    az nem kérdés, hogy a terem ebből profitál, amúgy nem vezetnék be, ebből következik, hogy a többségnek -EV...
    Utoljára módosítva: kry által: 2019. 08. 14. 13:57
    djeleven likes this.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Egy helyzetet el tudok képzelni amikor hasznos lehet, amikor egy nagy fish-el sikerül all-in kerülni mondjuk 80+ %-al. Ha jól értem a működést, ilyenkor ha lemákol akkor feldupláz ratjunk, de a mi stackünk is növekszik a biztosított %-al (minusz a stars 1%-a ugye)
    Ez után deep-en tudunk majd nekimenni a következő handekben, ami akár meg is érheti. Szerintetek ez így működhet?

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy valami szól ellene de az eléggé. A véletlen generátor működéséből adódóan a leosztás már eldőlt mielőtt allin mentek a versenyzők. A pakli ugyanis le van generálva tehát nem akkor dől el az utolsó lap. Nyilván megoldható a dolog informatikai szempontból csak nem éri meg. A véletlen generátor az egyik core komponens és a cseréje marha drága.
    Nem szólva arról hogy egy eltérítés nagyon könnyen látható lenne egy akár pár ezres mintából. Nyilván nem fogok meggyőzni senkit, mindenki tudja hogy a föld lapos a terem meg csalik.
    Szia!

    Gondolom ez nekem szól. Ty a választ. Nem tudom h működik az rng, ha így akkor nyilván nincs gond.
    Sosem voltam csalik hívő (és a Föld nem lapos mivel ha megnézed a bakancsod orrát nem éri a földet és ennél egyértelműbb bizonyíték nem is kell ) csak arra mutattam rá, hogy így már lenne értelme (érdekükben állna) ha manipulálnának. Nyilván ha kiderül akkor rábaszás van.

    Viszont ha PP is bevezeti és nincs hh-d ellenőrizni vagy PS is megszünteti a hh-t akkor is simán megbízunk bennük?
    illese likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Jeck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy helyzetet el tudok képzelni amikor hasznos lehet, amikor egy nagy fish-el sikerül all-in kerülni mondjuk 80+ %-al. Ha jól értem a működést, ilyenkor ha lemákol akkor feldupláz ratjunk, de a mi stackünk is növekszik a biztosított %-al (minusz a stars 1%-a ugye)
    Ez után deep-en tudunk majd nekimenni a következő handekben, ami akár meg is érheti. Szerintetek ez így működhet?
    Nekem ez korrektnek tűnik
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Jeck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy helyzetet el tudok képzelni amikor hasznos lehet, amikor egy nagy fish-el sikerül all-in kerülni mondjuk 80+ %-al. Ha jól értem a működést, ilyenkor ha lemákol akkor feldupláz ratjunk, de a mi stackünk is növekszik a biztosított %-al (minusz a stars 1%-a ugye)
    Ez után deep-en tudunk majd nekimenni a következő handekben, ami akár meg is érheti. Szerintetek ez így működhet?
    Lehet,hogy a bankrollodhoz írja fel.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Viszont ha PP is bevezeti és nincs hh-d ellenőrizni vagy PS is megszünteti a hh-t akkor is simán megbízunk bennük?
    Ez egy logikus kérdés. Amiben mint szoftveres bízom az az emberi butaság, hanyagság és a szoftvercégek rendetlensége. Én a magam részéről nem mernék a csapatomnak kiadni egy ilyen feladatot mert elég ha egy elszólja magát. Egy ekkora szoftver fejlesztésében és tesztelésében több tucat ember vesz részt. Szerintem egyszerúen nincs annyi pénz a dologban hogy megérje.
    Ráadásul az RNG átesett egy független auditon https://www.pokerstars.com/poker/rng/ Szóval azt mondanám hogy ha aggódni akarunk, akkor aggódjunk a Higgs mező spontán bomlása miatt, az nagyobb szívás
    Utoljára módosítva: illese által: 2019. 08. 14. 22:28
    kacsa1st likes this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Nagyon nem éri meg. pl a river előtt van mondjuk 75% esélyed hogy megnyerd a potot, ezt a ps neked kifizeti ha kéred, majd még ebből levon 1%-ot, utána meg hiába nyered meg mondjuk a partit a többit már nem kapod meg

  10. #30
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Ha a sok EV alatt futó grafikont és sírást és variancia miatti downswing magyarázatot tekintjük, akkor ha minden ilyen esetre kéred-megkötöd a biztosítást, utána el lehet felejteni az EV alatt futok ennyi meg annyi buyinnel panaszokat, mert nem tud majd az ember 1%-nál nagyobb mértékben az EV-je alatt futni.
    Csaláshívők, EV alatt futók, paranoiások előnyben.
    Utoljára módosítva: djeleven által: 2019. 08. 15. 21:12 Oka: a betű lemaradt
    pourpres, Flush67 and ivanesz like this.
    A fish aki fejlődni akar

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •