Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Insane In The Brain!

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Szuper Insane In The Brain!

    Már régóta gondolkoztam hogy postolgatok majd! Most jöttem egy fél órás gyökérkezelésről és zsibbad a fél fejem! Kíváncsi vagyok milyen így grindelni! Be is ülök gyors! de csak 2 asztalra, mert ha ráfolyik a nyálam a billentyűzetre legyen időm letörölgetni!

    Tegnap is volt egy kis gyökérkezelés: megnyertük a cselzi ellen a szuperkupát. Ziccerben néztem a fan klubbal ahol belebotlottam még gimis koromból ismert skinhead alkesz gyerekkel.

    Egész jól kinőtte magát, tekintve h most a fradit tábor ultrája és büszkén feszít a fali képen ahogy épp Szalai-t folytogatja!

    A dinamo elleni meccs óta megállás nélkül ivott. Ennél fogva már csak 3 mondattal operált:1. Igyunk egy voddkát!/Mitiszó?? 2. Fejeljünk le valakit szamurájkardal! 3. Gyűlölünk titeket!!!

    Izzadtam nem kicsit, hogy normális mederben tartsam a beszélgetést!

    Na beülök meglátom milyen ilyenkor jácccani!
    mattack and csiga19794 like this.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Hajrá
    Riddler1988 and WINAMAXDONK like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Yo!

    Kéne már blogolnom is lassan. Csajos post lesz a következő majd. De ha nem pokerezek épp akkor vagy koncerten vagyok, vagy iszok valami víz mellett/felett a spancikkal, vagy csajszikkal.

    Október 5.- én megyek Kbarcikára a spartan Beastre és az Eplény super megmutatta h rengeteget kell még fejlődnöm és már csak 50 napom van a versenyig! :O Szal max 20 edzés fér bele addig.

    Indulok is edzeni. Nyáron ilyenkor a legjobb pesten a street workout parkokban: friss levegő és sehol senki. Leszámítva pár részeget, vagy csövest, vagy részeg csövest itt - ott.

    Kb. ilyeneket moveolgatok:

    Tegnap egyik csaj mutatott egy tök király helyet. Pagony a neve és Budán van. Régen a Gellért fürdő része lehetett, mert medencékBEN voltak az asztalok ahová ülni lehetett. Open air hely és látszik a kivilágított Gellért szobor is. Nagyon romi. Ajánlom ha valami hangulatos randi helyszínt kerestek!

    GL!
    Utoljára módosítva: Riddler1988 által: 2019. 08. 17. 03:54
    szroli, Tir-X and crazy3317 like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Rettegek a péntektől. Először kell beszélnem egy csajjal józanul saját magamról és a köztünk lévő dolog hová fajulásáról. És nem a jófiús énemet akarja..

  5. #5
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Igyál előtte!

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Minden képpen igyál előtte valamit.

  7. #7
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Szerintem is minden képpen igyál meg előtte jó Magyar mód jára.
    banoster and mindigszomoru like this.

  8. #8
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Tényleg ne most kezdj el buz.iskodni, csapj le egy brandyt 2 kacér jeges ászokkal, azt úgy már minden rendben lesz!
    banoster, Riddler1988 and Marcow like this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ne legy buza, hogy pia nelkul felsz 1 csajtol, aki a rosszfius enedet akarja.
    Jozanul beszeljetek meg, hogy te dugni akarod rendszeresen, ez a lenyeg, aztan utana johet a pia es a kikotozes! GL!
    Riddler1988 likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Köszi srácok a tanácsokat! :P Úgy érzem hiba lenne részegen találkozni vele. Úgy is lereadelné a szitut és az meg szerintem gáz. + a spartan beast-ig no alkohol. Ez egy személyiségfejlesztő gyakorlat lesz számomra. Tudatosan, józanul a lényegre kell térnem ahogy Ibiza írja és pusholni neki szépen a dolgokat! Alig várom a showdown-t! :P
    Ibiza likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •