Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree10Likes
  • 1 Post By Zolispin
  • 2 Post By Admin
  • 1 Post By mattack
  • 6 Post By castor11

Téma: Jeleztem nekik, hogy szívesen lennék a csapatuk tagja – és az lettem!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás „Jeleztem nekik, hogy szívesen lennék a csapatuk tagja, – és az lettem!”


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Na az ilyen interjúnak kb. semmi értelme nincs.... Ja de kettő is,így megjelent egy új cikk,meg egy kis promó a fő partnereteknek....
    Jymaster111 likes this.

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Zolispin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na az ilyen interjúnak kb. semmi értelme nincs.... Ja de kettő is,így megjelent egy új cikk,meg egy kis promó a fő partnereteknek....
    Köszönjük a visszajelzést.

    Sajnáljuk hogy nem tetszett ez az anyagunk.

    Igyekszünk többféle típusú hírt publikálni. Az a célunk hogy kiszolgáljuk a magyar eredményekre kíváncsi olvasók figyelmét és hírt adjunk a nemzetközi történésekről is.

    Természetesen kiemelkedő cél hogy az online pókertermek fő eseményeiről is beszámoljunk (nagyobb versenyek, szoftvert érintő változtatások, új játékostípusok stb.) és sok egyéb más érdekes pókeres hírt is igyekszünk megírni.

    Összességében igyekszünk hasznos tartalmat szolgáltatni számotokra, de néha biztosan megjelenik egy-egy anyag, ami kevésbé tetszik neked/nektek. Amennyiben megírod akár itt, akár live chaten vagy bármelyik másik ügyfélszolgálati csatornánkon, hogy számodra mik a legérdekesebb típusú hírek, azt mindig szívesen vesszük. Tőled és bárki mástól is.
    ivanesz and Ilovefishnchips like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Mindenféle nyalás nélkül, nekem tetszett, skacok.
    Aladar likes this.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Én sem kötekedésből írtam,rákattintottam elolvastam. És a végén konstatáltam,hogy semmi információ nincs benne. Ha kitakarnám a nevet ezt az interjút úgy is megírhattátok volna,hogy az előzőből átírjátok az adatokat újakra.... Így ez egy sima reklám "ismert" pro játékossal készült interjúba bújtatva....

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Törölhetitek.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    egynek elmegy, de hude erdekesnek azert nem mondanam...

  8. #8
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Egy ideje tagja vagyok a fórumnak és láttam az "aranykort" láttam a lecsengést, láttam a trollba fordulást.
    Azt kell mondanom, hogy az utóbbi pár hónapban elég erősen látszik, hogy a tulajdonosok igyekeznek megindítani felfelé a színvonalat. Többféle cikk is megjelenik, ami a kezdőtől a haladóbbakig is jó információ vagy összefoglalás lehet. Természetesen lesznek benne olyan cikkek is, amelyek reklámok vagy egyszerűen csak a totál kezdőknek bírnak jelentős információértékkel, viszont ez teljesen rendben van így.
    Szerintem ez egy jó irány, szóval csak így tovább!
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje tagja vagyok a fórumnak és láttam az "aranykort" láttam a lecsengést, láttam a trollba fordulást.
    Azt kell mondanom, hogy az utóbbi pár hónapban elég erősen látszik, hogy a tulajdonosok igyekeznek megindítani felfelé a színvonalat. Többféle cikk is megjelenik, ami a kezdőtől a haladóbbakig is jó információ vagy összefoglalás lehet. Természetesen lesznek benne olyan cikkek is, amelyek reklámok vagy egyszerűen csak a totál kezdőknek bírnak jelentős információértékkel, viszont ez teljesen rendben van így.
    Szerintem ez egy jó irány, szóval csak így tovább!
    Köszönjük szépen, nagyon örülünk hogy átmegy a célunk! Igyekszünk!

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Szerintem jo

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •