Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    djeleven, ez nem így van, nem 1%ot bukik... ha cash outolsz 95%ot akkor bukod az 5%ot is plusz a pot nagy részét ha úgy lesz mint az ázsiai termekben, ott ha 100$ allin mész és biztosítod, majd elbukod akkor 95$ kapsz vissza, holott a pot 200$ !!! A stacked biztosítod nem a potot, de lehet hogy rosszul tudom, 1 éve még tuti így volt!

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Bandi1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    djeleven, ez nem így van, nem 1%ot bukik... ha cash outolsz 95%ot akkor bukod az 5%ot is plusz a pot nagy részét ha úgy lesz mint az ázsiai termekben, ott ha 100$ allin mész és biztosítod, majd elbukod akkor 95$ kapsz vissza, holott a pot 200$ !!! A stacked biztosítod nem a potot, de lehet hogy rosszul tudom, 1 éve még tuti így volt!
    He?????
    Tehát azt mondod,hogy betesztek 100-100 dolcsit a potba. Van 95% esélyed,fizetsz biztosítást és,ha behúzod,akkor is csak a te pénzed 95%át kapod vissza? És villain pénze hova lesz? Nem nagyon hihető. Ha félreértettem valamit,akkor bocsi.

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    He?????
    Tehát azt mondod,hogy betesztek 100-100 dolcsit a potba. Van 95% esélyed,fizetsz biztosítást és,ha behúzod,akkor is csak a te pénzed 95%át kapod vissza? És villain pénze hova lesz? Nem nagyon hihető. Ha félreértettem valamit,akkor bocsi.
    dehogyis, az aktuális pot 95%-át nyered meg és majd abból vonnak még le 1%-ot
    HeroCallNogood likes this.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    igen úgy értettem ahogy Csiga írja mert GG-n úgy volt!!! Ha biztosítottam az csak az én pénzemre vonatkozott!

  5. #35
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet Bandi1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen úgy értettem ahogy Csiga írja mert GG-n úgy volt!!! Ha biztosítottam az csak az én pénzemre vonatkozott!
    Igen, de ott ha megnyerted a potot meg is kaptad az egészet (kivéve a biztosítást ami drága volt ott), starson meg mind1, h nyered e, kicashelsz 70%ot akkor annyit kapsz akkor is ha nyered

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Amúgy nekem tetszik ez a feature. Ez egy olyan hal/fishreg barát intézkedés ami pont nem fáj senkinek, és még kap a PS is plusz egy százalékot. Egyébként még egy nem backelt jó játékosnak is használhat ha shotolgat felfelé. Gondold meg, normálban NL25-öm játszol, meg is van a rollod, de találsz egy orosz látnokot NL50en 200bb vel. Beülsz mellé és sikerül betenni a KQs ellen 120USDt az AA-val. Ekkor nem biztos hogy butaság megkötni a biztit...

  7. #37
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    PLO szemszögből szerintem 1% elég sok annak fényében, hogy gyakori a stackelődés és az esetek nagy részében 60/40-40/60 szituációkban. Mivel kisebb téteken (PLO100 alatt) a rake környezet így is elég magas, ezzel a plusz 1%-kal tovább csökken az edge és ez a feature csak egyszerű rake növelés.
    Mintha nagy mintán kötnék biztosítást pénzfeldobásra...

    Részemről több kérdést vet fel:

    - Hogyan érdemes alkalmazkodni? A non SD-n többet kell hozni, ami viszont alapjaiban más játékot igényel mint amit a legtöbb micro-, low- és midstakes játékos GTO alapú, de expolitív megközelítéssel jelenleg ért és csinál
    - Konkrétan ez a lehetőség kinyit egy olyan kaput, hogy mondjuk egy NL50 játékos beül NL500-ra, a lehető legpasszívabban kiül egy 80/20, 70/30 mutatást, cashout-ol és szevasz, "tervezett amortizációs stratégiával" pénzt nyomtat rövid távon, szét****** a játékdinamikát
    illese likes this.

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Sztem itt a kalkuláció a következő ha bekapcsoljuk: rake (ami 4,5% NLHE-nél) + 1% vagyis 5,5% jut a PS-nek. Minden más marad a régiben. Nincs mit ezen túlkomplikálni.

    Aki shotolgat annak megérheti az shotolgatás elején hogy ne bukjon nagyokat, tovább kitarthat a shotolásra szánt puffer-pénz (x buyin).
    Aki nit annak nem éri meg, mert a nitek szinte mindig előlről rakják be a pénzt és csak buknának vele.
    Aki laza annak megérheti, mert ezt bekapcsolva lehet növelni az aggressziót és a varianciát (vagyis ha bekapcsoljuk, akkor az csökkenti az amúgy megnövelt varianciájú játékot).
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2019. 08. 16. 17:39
    csabacz likes this.

  9. #39
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Vágja valaki, HM2-ben hogyan "kezelhető" egy olyan HH, amiben vannak cashout handek?

    Ugyanis én ráálltam a biztosításra, miután ~1.5 éve azt nézem hogy szopatnak sz@rrá minden shot-olásomkor a szombat éjjeli 2 outer-es fishek, nincs kedvem 1 milla hand után is még a hosszú távra várni, hogy EV-re kerüljek... Csak a mélyebb partikban alkalmazom kb. 80% EQ+, már most 2-3 nap alatt qrva sokat nyertem, hogy nem bíztam a szerencsére a turn 90%-aimat Persze csak említem... épp szerencsém volt, tudom jól, azt is hogy mínuszos hosszú távon az 1% fee miatt.

    HM-hez visszatérve: a hand replayer úgy mutatja, mintha nem is lenne ez a funkció, ez OK, a review hand-nél látható a kivett összeg, ill. kis pop-up szerűen még a fee is, stb. egyéb adatok. Report-oknál be lehet tenni kis statokat: "Cashout Net", "Cashout" és "Cashout Fee". Kérdés, hogy ha már jegyzi ezeket a HM, lehet e olyan grafot megjeleníteni, ami a valós profitot mutatja? Hogy számolhatom ki ezekből az adatokból a valós profitot? Azt sem értem, miért van különbség a net won-net won USD; EV $-EV USD között....(?) pedig frissítve vannak HM-ben az aktuális árfolyamok is, van az aktuális HH-ban font, dollár és euró game is.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Multiway potban nem szabad kikérni, mert nagyon nem reális a %-os kifizetés sztem a pot mérete es a tobb jatekos különböző stack rendszerrel, de lehet hülye vagyok. Más is gondolta már igy?

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •