Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree8Likes
  • 1 Post By kacsa1st
  • 6 Post By daniboy
  • 1 Post By prolifigyelő

Téma: Így tűnik el a HUD az online pókerből?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Így tűnik el a HUD az online pókerből?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    A címmel kicsit vitatkoznék, nem hiszem h kedvenc téma jobban örülnénk ha fel sem jött volna

    Ai ipoker speed asztalain nem szándékos h csak 1 asztalon műxik, csak balf@szok ill nem érdekli őket így nincs is nl20 feltt mozgás.

    Az MPN meg ráébredt, hogy rossz döntés volt a hh-któl megszabadulni és vissza hozzák(ták) a hh-kat.

    Re: Official MPN - Microgaming Poker Network Thread
    HAND HISTORY POLICY CHANGE

    Hi everyone,

    There has been a great deal of debate about hand histories, HUDs and tracking software in recent weeks. It’s something we have discussed extensively at MPN HQ, both among our management team and with our customers.

    We will elaborate further on this decision in the coming days, but the short version is that, after reviewing all of the feedback we have received since the launch of our new software, and considering the ongoing debate, we have come to the conclusion that our current policy on hand histories is not right. Therefore, we are going to make some changes.

    The general principles behind these changes is that players should be able to track their own game, learn, and improve. We also want to be more transparent, and allow players to verify that we are doing a good job of keeping the games free of cheating. Finally, we want to comply with the law around data portability.....

    1. Request Hand Histories

    From tomorrow, June 18th, players will be able to request a download of their hand histories. To request this, players should contact their poker room’s support team, specifying the date range for which they would like the hand history file(s). Hand histories from the last 3 years are available.
    ....

    2. Hand History Files in Prima

    In the future, most likely in Q4 this year, we will add support to our new software to download hand history files to your device. Currently, we plan for the download to be available after a short delay (e.g. 24 hours) to strike a balance between tracking your own results, and enabling HUDs.

    Hand History files in the older ‘classic’ software will not be changed.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    "A botoknak adatbázisra és letölthető leosztásokra van szüksége"
    Mizu a gto botokkal?!

    Na jó többet nem kötekedek ezzel a cikkel. Nagy része pontos infókat tartalmaz és sokaknak biztos informatív is ill összességében jó cikk de kicsit jobban kéne informálódni mielőtt a végleges forma az olvasók elé kerül
    prolifigyelő likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #4
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Ami nem került bele a cikkbe és szerintem aggályos, hogy ha az adatbázisokat elérhetetlenné teszik, akkor mennyiben lesz bármelyik terem is megbízható/átlátható? Tudom-tudom vannak felügyeleti szervek meg minden... jól körülhatárolt jogkörrel és eddig is nagyon sokat segítettek a kétes esetek tisztázásában...
    Gordon, djeleven, Greyboy and 3 others like this.

  5. #5
    Újonc Alfie avatara
    Csatlakozott
    2019. 04. 26.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    A Partypokeren továbbra is fut a HUD az omahával.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 11.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Ha leultok előbenz, akkor sem lát semmilyen infót a másikról, hacsak nem ismeri

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Itt az online pókerről van szó.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 09. 02.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A botoknak adatbázisra és letölthető leosztásokra van szüksége"
    Mizu a gto botokkal?!

    Na jó többet nem kötekedek ezzel a cikkel. Nagy része pontos infókat tartalmaz és sokaknak biztos informatív is ill összességében jó cikk de kicsit jobban kéne informálódni mielőtt a végleges forma az olvasók elé kerül
    Mizu bármilyen bottal? Elég sok bot screenscraping alapokon működik, azaz magát az asztalt "befotózza", mintákat keres rajta, amiből megállapítja, milyen handed van, milyen akció történik, ilyesmi. Amennyiben ezt megtetted, le tudod gyártani a HH-t. A komoly botterek pedig tudják, hogyan kell olyan rendszeket építeni, amikkel nem buknak le a terem előtt, van sok accountjuk, hogy ne 0-24 tolják, stb. Csak a statokkal lehet megfogni őket valamennyire.

    Álom szituáció ez a bottereknek, nem lesznek többet kellemetlenkedő bejelentgető regek.

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami nem került bele a cikkbe és szerintem aggályos, hogy ha az adatbázisokat elérhetetlenné teszik, akkor mennyiben lesz bármelyik terem is megbízható/átlátható? Tudom-tudom vannak felügyeleti szervek meg minden... jól körülhatárolt jogkörrel és eddig is nagyon sokat segítettek a kétes esetek tisztázásában...
    Lásd fent.

    Idézet Alfie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Partypokeren továbbra is fut a HUD az omahával.
    Elvileg a maces kliensen holdemen is van hud, de ezt csak olvastam, nem próbáltam mac hiányában
    kacsa1st likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Egyrészről örülök másrészről nem.
    Amúgy milyen áron megy most a teljes PT4?
    Én még anno 99.99$ vettem.
    Eladnám.
    Utoljára módosítva: musli25 által: 2019. 08. 20. 20:47

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 06. 26.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    A Bitcoinhoz nem kell HUd, csak meg kell venni és várni 5 évet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •