Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 9101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (116) összesen
Like Tree46Likes

Téma: PCF poker

  1. #101
    Bannolt
    Csatlakozott
    2018. 10. 21.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Nekem live chat azt írta hogy visszaadják accountom, csak emailbe kellett igényelnem.

  2. #102
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez fura, nekem volt számlám, de pár éve elérhetetlen.
    Azt javasoljuk, hogy várj az újraélesztéssel egy picit. Amennyiben inaktív a számla akkor jó eséllyel be tudjuk kötni az Akadémia alá és részt vehetsz az exkluzív promóciókon is.

  3. #103
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Kedves Pokerakadémia, a PCF kivonul Magyarországról ügyben mire jutottatok?
    thx
    szandika456 likes this.
    A fish aki fejlődni akar

  4. #104
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 08. 08.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Remélem, nem vonulnak ki!! https://hu.flatfy.com/
    Utoljára módosítva: szandika456 által: 2019. 08. 23. 10:08

  5. #105
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet djeleven eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Pokerakadémia, a PCF kivonul Magyarországról ügyben mire jutottatok?
    thx
    Köszönjük a türelmet a kérdést illetően.

    A terem vezetője az imént megerősítette hogy a jelenlegi döntés az, hogy nem fogadhatnak magyar játékosokat. Plusz információ még hogy ez nem a terem döntése, hanem a platform szolgáltatójuké. Jelenleg azon dolgoznak, hogy olyan szolgáltatójuk legyen, ami a magyar piacot is engedélyezi, amint ez megvan, újra nyitnak magyarok felé is. És akkor egy kis promóciós ajánló azoknak, akik itt játszottak és új helyet keresnek:

    Aki a PCF-en játszott és maradna az MPN-nél, annak két dolgot ajánlunk:


    1. RedStar Poker: itt egy nagyon régóta futó exkluzív stabil chase promóción vehettek részt és magyarok is játszhatnak. Terembemutató itt - Chase promóció itt
    2. Várjatok még pár napot és jön egy új terem (Guts) exkluzív promócióval - Ezt érdemes megvárni és megnézni, mielőtt ide regisztráltok, jó promóció várható.


    Amennyiben másik hálózat is érdekes lehet:

    Unibet - Szeptemberben is az €5000-os race a valószínű - Klikk ide az augusztusi race-hez.
    partypoker - 10%-os extrával számolhatsz a chase miatt - Klikk ide
    GGNetwork - GGPoker - 25-35%-os chase - Klikk ide
    iPoker - Betfair - Sok-sok race - Klikk ide, de ennél jóval több race elérhető ha tőlünk regisztráltok.

    Minden dealnél él a legjobb deal garancia. Vegyétek fel velünk a kapcsolatot ha esetleg jobbat találtok és kimatekozzuk nektek a legnyerőbb dealt.

    Amennyiben kérdéseitek lennétek akár a PCF-ről, akár arról hogy mi mit ajánlunk nektek, vegyétek fel velünk a kapcsolatot és személyre szabottan a piacon elérhető legjobb ajánlatot adjuk számotokra.

    Klikk ide a kapcsolatfelvételhez
    vagy egyszerűen használjátok az élő chatet a jobb alsó sarokban.
    djeleven likes this.

  6. #106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet szandika456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem, nem vonulnak ki!!
    már kivonultak

    Dear Hungarian PCF Players,



    Due to licensing requirements from our platform provider, iGP, we are no longer able to accept players from Hungary at this time. We are hopeful however that in the coming months we will be able to continue doing business in the Hungarian market.



    In the meantime, please be assured that your funds are safe and available to be withdrawn using the same methods you have previously used to deposit. The individuals associated with PlayPCF have a long and unblemished reputation in the gaming world, we will process payments by any means necessary. I am personally confident we will have this resolved within a few days and everyone will receive their entire balance.



    It has come to our attention that some Hungarian players are not seeing all of their withdrawal options in the cashier. We are aware of this issue and are actively working to remedy this in the cashier ASAP.



    Should you experience any issues, please don’t hesitate to reach out to our poker team directly at support@pcfpoker.com. We apologize for any inconvenience this has caused.



    Sincerely,



    Jeremy E.
    PCF Poker Manager

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    volt egy kifizetésem kb 2 hete.
    nem jött a pénz, mindig más időpontot mondtak, hebegtek-habogtak aztán az egyik baromarcú kibökte, hogy nem fogadnak magyar játékosokat. aztán megkérdeztem, hogy likviditási problémáik vannak-e. ezután kiutalták 2 perc alatt a rollomat.


    sajnálom, mert ilyen gyenge mezőnnyel sehol sem találkoztam - csak sajnos a support is ugyanilyen gyenge volt minden egyes alkalommal, amikor kapcsolatba kerültem velük.

  8. #108
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Nos ez így kissé már para, Nekem még nem ért ki a zsé, de eddig csak azt hittem, a normál ügymenet lépései miatt.
    Ujjaim most csuriban.
    GL!DJ
    A fish aki fejlődni akar

  9. #109
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Megjött a pénz. Mastercardról ment a deposit, de arra nem tudtak fizetni, így kellett csinálnom Netellert és oda rendben fizettek. A support kicsit lassú, de segítőkész.

  10. #110
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én is most vettem ki. Nekem teljesen jó tapasztalatom volt a supporttal. Dicső $18-om hevert bent, a kiutalási minimum meg $20. Szóltam, perceken belül levitték a minimumot, és simán kiutaltam. Könnyebbség volt, hogy Netellerrel fizettem alapból be.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •