Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree14Likes

Téma: EPT Barcelona 2019 - Katzor 18. lett a National High Rolleren

  1. #11
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Tekintve, hogy szerintem közülünk senki nem látott tőle egyetlen leosztást sem és soha nem is beszélt vele pókerről, senki nem tudja megítélni, hogy jó játékos-e, nem is erről van szó.

    Arról van szó, hogy MTT-ben akkora a variancia, hogy ha megnyerne zsinórban öt high rollert, az sem jelentene semmit, mint ahogy az sem jelent semmit, ha valaki öt high rollerről zsinórban elsőként esik ki.

    Ilyen alapon akkor mindig az épp utolsó high roller eredményei határozzák meg ki mennyire jó játékos?

    Ha valaki játszik egy cash game session-t és nyer, akkor ő jó játékos? Ha a következő session-ben bukik, akkor elfelejtett játszani? Cash game-ben is több száz k leosztás alapján lehet csak következtetéseket levonni valaki eredményéből, MTT-ben ezt miért gondoljátok másképp?
    S0nnyB1ack likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tekintve, hogy szerintem közülünk senki nem látott tőle egyetlen leosztást sem és soha nem is beszélt vele pókerről, senki nem tudja megítélni, hogy jó játékos-e, nem is erről van szó.

    Arról van szó, hogy MTT-ben akkora a variancia, hogy ha megnyerne zsinórban öt high rollert, az sem jelentene semmit, mint ahogy az sem jelent semmit, ha valaki öt high rollerről zsinórban elsőként esik ki.

    Ilyen alapon akkor mindig az épp utolsó high roller eredményei határozzák meg ki mennyire jó játékos?

    Ha valaki játszik egy cash game session-t és nyer, akkor ő jó játékos? Ha a következő session-ben bukik, akkor elfelejtett játszani? Cash game-ben is több száz k leosztás alapján lehet csak következtetéseket levonni valaki eredményéből, MTT-ben ezt miért gondoljátok másképp?
    Hát nem is tudom mit gondoljak erről. Ezzel azt próbálod sugallni hogy a pókerben van variancia??? Ha igen, akkor elég gáz hogy erről nem szóltatok korábban.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    A szivarozo Jordan nagyon a szivere vette ezt a temat....
    Nyugi öreg csak csipkelödesböl irtam es persze egy versenyböl nem lehet semmit sem levonni csak akkor is viccesnek tartottam hogy meccs utan lement pötyögni egy 25k-s versenyre ahova vitte a tetkos haverjat is aztan majdnem egymassal Heads-upoltak......erted ugye

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •