Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree49Likes

Téma: Czuczor Marci 2. lett az EPT Barcelona Main Eventen!

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sokan örülnénk ha hasonló helyzetben őket röhögnének ki a fórumokon és a közösségi oldalakon. Ezeket a kérdéseket valahogy mindig azok tudják a legjobban megválaszolni akik legfeljebb a tévében láttak hasonló versenyeket...
    nem tudom... azt sem tudom hogy milyen dolog ilyen helyzetben lenni, azt tudom csak hogy ha ICM szerint, matematikailag kiszámolnak valamit hogy mi az ami jár akkor nem fogok ott 1% miatt ******kodni, hogy dehát én vagyok a nagymenő pokeres és igaz hogy 1millió 200 ezret kapok ICM szerint, de fizessetek már 11ezret még? EPT 2. és 3. helyre sem amatőrök jutnak el, így velük szemben ez már tiszteletlenség és valószínűleg az igazságos az lett volna ebben az esetben ha HUban sem dealelnek és elvisz 800ezret 1.2 millió helyett! Szurkoltam neki tévedés ne essék, de ez nem volt szimpatikus dolog... Illetve ha úgy érzi hogy van komoly edge akkor se 11ezren kezdjen ott pampogni, hanem mondja azt hogy srácok 100ezret kérek még vagy nincs deal... de ez a 11ezer olyan kevés a kockáztatott pénzhez képest mintha 300ezer forintos nyereményemnél a Dunában elkezdenék 500 forintért lobbizni. Ha szerinted ez egy gentleman tulajdonság akkor...

  2. #22
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Bandi1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom... azt sem tudom hogy milyen dolog ilyen helyzetben lenni, azt tudom csak hogy ha ICM szerint, matematikailag kiszámolnak valamit hogy mi az ami jár akkor nem fogok ott 1% miatt ******kodni, hogy dehát én vagyok a nagymenő pokeres és igaz hogy 1millió 200 ezret kapok ICM szerint, de fizessetek már 11ezret még? EPT 2. és 3. helyre sem amatőrök jutnak el, így velük szemben ez már tiszteletlenség és valószínűleg az igazságos az lett volna ebben az esetben ha HUban sem dealelnek és elvisz 800ezret 1.2 millió helyett! Szurkoltam neki tévedés ne essék, de ez nem volt szimpatikus dolog... Illetve ha úgy érzi hogy van komoly edge akkor se 11ezren kezdjen ott pampogni, hanem mondja azt hogy srácok 100ezret kérek még vagy nincs deal... de ez a 11ezer olyan kevés a kockáztatott pénzhez képest mintha 300ezer forintos nyereményemnél a Dunában elkezdenék 500 forintért lobbizni. Ha szerinted ez egy gentleman tulajdonság akkor...
    Marcit és az őt támogató embereket, csapatot a magam részéről maximálisan elismerem, az eredmények bőven igazolják őket. Egyszerűen úgy gondolom hogy ott és akkor (az akkori információk birtokában) a legjobb döntést akarták meghozni és megvolt az okuk hogy úgy döntsenek ahogy tették. Én így látom a magam részéről.
    csiga19794 likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek sokszor nem szólnak másról mint az egorol, Marcinak pedig minden oka megvolt többet kérni, szerintem ezt a dealt utólag Rui Sousa bánta a legjobban
    Öööööö, minden tiszteletem Marcié a kevés szerethető és hiteles játékos között van számomra, de nem értünk egyet. Egyáltalán nem volt oka többet kérni, és igen valóban pitiáner hozzáállás volt, különösen annak fényében, hogy neki már régen nem kenyérre kell a pénz. Egy szatelitről bejutott, első nagy élő scorért játszó playernél abszolút elfogadható, de nála nem.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok, nem lehetne egyszer-kétszer (video)interjú ezekkel a játékosokkal? Akárhogy is nézzük, omaha4rolls, béla, noirduck, probirs és a többiek világszínvonalú játékosok, kis túlzással mintha federer meg nadal meg djokovic is magyar lenne. És azért video, mert ott egy kicsit a személyisége is átjön, jobban megismerhetjük őket.
    Én szeretem a magyar pókeres világot, fantasztikus figurák vannak benne:
    https://youtu.be/XzE5QvRbZZY?t=394
    Zoli82, szroli, Iteopepe88 and 5 others like this.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öööööö, minden tiszteletem Marcié a kevés szerethető és hiteles játékos között van számomra, de nem értünk egyet. Egyáltalán nem volt oka többet kérni, és igen valóban pitiáner hozzáállás volt, különösen annak fényében, hogy neki már régen nem kenyérre kell a pénz. Egy szatelitről bejutott, első nagy élő scorért játszó playernél abszolút elfogadható, de nála nem.
    Egy pókerest a megnyert címek és a megnyert pénz jellemeznek leginkább.
    Egy sportolóról a megnyert címek és az elért idők mutatják meg, hogy milyen sportoló.
    Olyan mintha azt mondanád egy futónak, hogy már így is tök jó időt futottál, most mit tepersz azon, hogy még egy tizeddel vagy századdal jobb időt fuss.
    Szerintem meg minden helyzetből ki kell hozni a legjobbat. Ő azt gondolta, hogy tud szerezni extra 11k-t, nem jött be. Ennyi.

  6. #26
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    valószínűleg azért top prok és tartanak ott, ahol, mert minden helyzetben a legnagyobb EV-re törekszenek, akár a varianciával dacolva is. nagy CL-ként kezdte a 3-handed játékot, ha azt gondolja még edge-e is van a másik két játékoson, miért ne próbálná meg kimaxolni a helyzetet?

    ez a szitu is jól példázza a különbséget: ahol a micro-tétes fórumozók bólogatva dealeltek volna, ő nemet mondott és keresett kb még pár buy-int ott, ahol más nem keresett volna. gondolom párszor már előfordult életében. hogy egy 100 dolláros versenyen vagy egy 5k-son az teljesen mindegy.
    Easyf86 and csiga19794 like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #27
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szeretem a magyar pókeres világot, fantasztikus figurák vannak benne:
    https://youtu.be/XzE5QvRbZZY?t=394
    De rég láttam már ezt az örök klasszikust, nagyot ment a "kis Fenyő", maradjunk annyiban, hogy nem ő volt a legélesebb kés a versenyen. Azóta lehet tudni, hogy mi van velük, tolják-e még, mármint ő meg Taki?
    MrChaotic likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szeretem a magyar pókeres világot, fantasztikus figurák vannak benne:
    https://youtu.be/XzE5QvRbZZY?t=394
    Beszarok, mekkora vagy!!! Köszi!
    Aszongya: "Nehogy már összevesszetek, mind a ketten nagyszerű játékosok vagytok"
    MrChaotic likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    ****, 20perce röhögök..

    hestegezmiyenkól

  10. #30
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    Grat!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •