Oldal: 667 / 709 ElsőElső ... 167567617657665666667668669677 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.661 - 6.670 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6661
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, infót/segítséget szeretnék kérni:

    Általában skrillről fizetek be és oda is küldöm ki a nyereményeimet. Mivel a Revolut kártyámat használom többnyire vásárlásra, ezért skrillről oda szoktam átküldeni pénzt. Azt vettem észre, hogy utalások alkalmával hipp-hopp eltűnik 2000 forint/alkalom. Skrill forintalapú, Revolut elvileg GBP, illetve a másik 3 leggyakrabban használt pénznem. (HUF, USD,EUR) Mi az oka a pénz eltűnésének?
    Szia, skrill kártyádról töltsd fel a revolout számlád, skrill kártya pénzneme egyezzem meg a revolut számla pénznemével (de mivel sok pénznemben lehet számlád revolouton, így ez könnyen megoldható szerencsére). Kifogja majd írni, hogy angol font alapúnak érzékeli a skrill kártyád, akkor is ha mondjuk eurosban hoztad létre, de az csak bug lesz, ne törődj vele.

  2. #6662
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Sajnos próbáltam, először forintban (skrillem forint sajnos) aztán utána fontban, mindkétszer -2000 Ft. lett az eredmény. 40-45k forint nyeremény mindkettő.

  3. #6663
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos próbáltam, először forintban (skrillem forint sajnos) aztán utána fontban, mindkétszer -2000 Ft. lett az eredmény. 40-45k forint nyeremény mindkettő.
    Ha skrill kártyád forintos, akkor a forintos revolout számládra küld a pénzt, ne a fontos revolout számládra, úgy elvileg nem kéne levonnia.

  4. #6664
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Skrill MC nem lehet forintos, csak euro, dollar, font, zlotyi vagy yen. Ha a számlád forintos, akkor a karid euros, de lehet akár fontos is. Egy a lènyeg, Skrill MC nem lehet forintos csak a Skrill számla.

  5. #6665
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    ria05, akkor lehet, hogy a számla és a kártya között vész el ez a pénz? (Igen, a számla a forintalapú)

    Mi lehet a megoldás?

  6. #6666
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Skrillre fizettem be otps mastercardról amit ugye utólag kiderült nem enged befizetni betkings terembe. Vissza olvastam a fórumban , hogy másnál is volt ilyen. Ott azt javasolták hogy vagy crypto valutára kell váltani és úgy visszaváltva enged beutalni pókerterembe vagy a másik amit irtak hogy valakinek átküldeni aki visszaküldi és így beutalni.
    Kérdésem az lenne hogy ezek működnek így?
    Vagy esetleg van valami más lehetőség a befizetésre?

  7. #6667
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Úgy tudom a kriptós hack működik
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #6668
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Koszönöm a cryptos valutával mininmális vesztességgel működik a dolog.

  9. #6669
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Ha tegnap este kiutaltam kb 9kor akkor ma megjöhet a pénz bankszámlára(otp-s)?!

  10. #6670
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Igen. nekem tegnap pár óra alatt kint volt otps számlán.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •