Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree59Likes

Téma: Szavazás - A barátnőd/párod/feleséged azt mondja: Drágám válassz, vagy én vagy a pók

  1. #11
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Errol az a klasszikus jut eszembe, hogy "bé, béé, bé"

  2. #12
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Akinek esetleg nincs meg:
    https://youtu.be/bHD83Y6O4CM
    Ibiza likes this.

  3. #13
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Lehet hogy nem lesz túl népszerű a véleményem, de én a következőképpen látom.

    Én úgy irányítom az életemet, hogy ilyen jellegű kérdéssel soha nem kell majd találkozzak. Talán szerencsésnek mondhatom magam, mert a párom tizenx év után is teljes mellszélességgel támogat mindenben amibe belekezdek. Jól választottam. Ez nem azt jelenti hogy támogatna valami atom baromságot is, de ugye olyanba alapból nem is kezdenék bele. A pókerben is támogatott már a kezdetek óta. Amikor évekkel ezelőtt elfüstöltem x beülőt és őrjöngtem hogy kitiltatom magam és soha többet nem játszom ő volt az aki azt mondta, hogy ülj ki, nyugodj le és majd pár hét alatt visszanyered.

    Ha mégis előállna a helyzet és választanom kellene, hogy póker vagy a párom (és itt nyilván értendő a vele járó dolgok, mint a gyerek, az életünk, stb) akkor a pókernek lehelletnyi esélye sem lenne, a másodperc tört része alatt választanám a páromat és mondanám hogy akkor a bús picsába innentől kezdve a pókerrel. Nem a póker az életem! Az élet nem szólhat egy játékról, sportról, hivatásról, mert akkor eléggé meg van baszva az az élet az én véleményem szerint. Az nagyon jó ha talál az ember valami olyasmit ami örömet okoz neki, de azért a helyén kell kezelni a dolgokat és egészséges egyensúlyt tartani közöttük.

    Mondom mindezt úgy hogy imádom a pókert, és a szenvedélyeim közül talán a legkomolyabb! Hála az égnek ilyen jellegű döntést sosem kell majd hoznom

  4. #14
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy nem lesz túl népszerű a véleményem, de én a következőképpen látom.

    Én úgy irányítom az életemet, hogy ilyen jellegű kérdéssel soha nem kell majd találkozzak. Talán szerencsésnek mondhatom magam, mert a párom tizenx év után is teljes mellszélességgel támogat mindenben amibe belekezdek. Jól választottam. Ez nem azt jelenti hogy támogatna valami atom baromságot is, de ugye olyanba alapból nem is kezdenék bele. A pókerben is támogatott már a kezdetek óta. Amikor évekkel ezelőtt elfüstöltem x beülőt és őrjöngtem hogy kitiltatom magam és soha többet nem játszom ő volt az aki azt mondta, hogy ülj ki, nyugodj le és majd pár hét alatt visszanyered.

    Ha mégis előállna a helyzet és választanom kellene, hogy póker vagy a párom (és itt nyilván értendő a vele járó dolgok, mint a gyerek, az életünk, stb) akkor a pókernek lehelletnyi esélye sem lenne, a másodperc tört része alatt választanám a páromat és mondanám hogy akkor a bús picsába innentől kezdve a pókerrel. Nem a póker az életem! Az élet nem szólhat egy játékról, sportról, hivatásról, mert akkor eléggé meg van baszva az az élet az én véleményem szerint. Az nagyon jó ha talál az ember valami olyasmit ami örömet okoz neki, de azért a helyén kell kezelni a dolgokat és egészséges egyensúlyt tartani közöttük.

    Mondom mindezt úgy hogy imádom a pókert, és a szenvedélyeim közül talán a legkomolyabb! Hála az égnek ilyen jellegű döntést sosem kell majd hoznom
    Sokban igazad van(a párod is egy meglehetősen ritka pozitív eset), viszont ha a csaj annak ellenére akarna választás elé állítani hogy jól keresel és biztos anyagi háttered van, akkor nincsenek neki otthon.
    CsabiST likes this.

  5. #15
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    xD

    xd.PNG

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 04. 25.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    ja hogy nektek van csajotok!? mekkora ballerek vagytok már!

  7. #17
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    A téma nagyon érdekes, de a kérdés helyesen nem igy hangzik, hanem:
    "Ha a barátnőd/feleséged valasztási helyzet elé állít, ahol döntened kell, hogy vagy őt, vagy a pókert valasztod, akkor aznaptól mikor kezded a sessionjeidet?"

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondom mindezt úgy hogy imádom a pókert, és a szenvedélyeim közül talán a legkomolyabb!
    Egy szenvedélyt lehet leteszel és kérni is fogja, h tedd le. Ha ez a munkád akkor nem hagyod abba és nem is fogja kérni, h hagyd abba.

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    B,b,b,b!!!

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    es ha mindketten pokerezunk olyankor mi a helyzet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •