Oldal: 268 / 281 ElsőElső ... 168218258266267268269270278 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.671 - 2.680 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2671
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @illese: köszi a gyors választ!

    mivel már nem vagyok vip és telefonszámot nem találtam, no meg nem is fluent az angolom (mivel nincs kivel beszélgetnem). ezért a support résznél nyitottam ticketet az ügyemnek (min2 számlán) remélem gyorsak/ügyesek lesznek. kíváncsi leszek az ügy alakulására mert mint írtam nincs ebbéli tapasztalatom (nem is hiányzott )
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #2672
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Hajrá. Sok sikert. Amúgy valszeg nem lesz baj, foglalásokat raknak fel nyakra főre, és ha oszzefuttatjak kiderül. Amúgy bocs, mondanom kellett volna hogy a kereskedőnek is jelezd. Ha vita lesz, ezt kéri majd a bank/pénzügyi szolgáltató is. Mostanság lehet valami a levegőben mert két hotel is úgy gondolta jobb helye van párszáz euronak náluk mint a zsebemben...

  3. #2673
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    A ticketemre kb 5-6 nap múlva válaszoltak. Érdemben kb ezt: chill the fck down! várjak 14 napot aztán ha mégsem kaptam vissza akkor panaszkodjak. A precedenst követő 15. nap minden helyre állt úgyhogy szercsi van

    Kösz a helpet!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #2674
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Hali!

    2 kérdésem van.

    1.: Hogyan működik a Vitrual Card?
    Van vmilyen mód rá, h a számlámról vagy a fizikai kártyámról feltöltsek rá egy bizonyos összeget?
    Vagy csak egyszerűen bármilyen netes vásárlásnál megadom a virtuális kártya adatait és akkor a számlámon lévő TELJES EGYENLEGEM fedezetéig fizethetek vele?

    2.: Miután a fizikai kártyámmal töltöttem fel Revolut-ra, megpróbáltam az ahhoz a számlához tartozó virtuális kártyát is hozzákapcsolni, de az volt a hibaüzenet, h a kártyakibocsátó bank (gondolom a Neteller) elutasította azt.
    Más is próbálkozott már vele?
    Illetve ugyanez működik esetleg Skrill virtuális kártyával?
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  5. #2675
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Netelleren szeretnék küldeni pénzt, EUR to EUR és VIP-ek vagyunk mind2en, szóval free elvileg, és írja is.
    500eurt szeretnék küldeni, és annyi is van rajta, de már 490el is próbáltam és ue a hiba uzenet ami a csatolt képen látható: (nincs elég pénz a számlámon)

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?...eller_hiba.png

    koszi
    Utoljára módosítva: ProAdel89 által: 2019. 10. 03. 21:36

  6. #2676
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Netelleren szeretnék küldeni pénzt, EUR to EUR és VIP-ek vagyunk mind2en, szóval free elvileg, és írja is.
    500eurt szeretnék küldeni, és annyi is van rajta, de már 490el is próbáltam és ue a hiba uzenet ami a csatolt képen látható: (nincs elég pénz a számlámon)

    Képfeltöltés, korlátlan ingyen képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu

    koszi

    Hello!

    Hasonló összeggel a napokban semmi gondom nem volt. Az, hogy a fogadó fél milyen státusszal rendelkezik az úgy gondolom mindegy, hisz a fee, ha nem lennél vip téged terhelne. Érdekes dolog miért nem tudod elküldeni az összeget.

    Korábban nálam olyan volt hogy valamiért az € balance-om VIP volt, és az USD balance-om elvesztette a VIP státuszát. de írtam a VIP supportnak, és pár óra alatt megoldódott az ügy.

    Esetleg ezt tudom tanácsolni Neked :

    support címe : VIP@neteller.com
    ProAdel89 likes this.

  7. #2677
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás Nem lehet kiutalni pénzt(Euro)forintban ezentúl????

    "NOTICE:
    Local currency bank withdrawals to your country of registration are no longer supported. You can register and withdraw funds to a bank account if EUR is your selected currency."

    Neteller fiókomban ez van kiírva.

  8. #2678
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Akkor lehet, hogy ez is csak engem érint....


    Thank you for contacting us.

    You can use your Net+ card as it is active and our system did not register any declined or failed transaction attempts. Please test the card on multiple points of sale (POS) before declaring it damaged. You can try both on physical and virtual points of sale. Note that some merchants do not accept payments from prepaid cards and require only bank issued cards. This should be checked with each merchant individually.

    The reason why you see both banners are regarding a withdrawal change due to a business decision. We no longer process withdrawals in HUF currency, but if you register a HUF bank account in EUR currency on our website we will be able to send you funds by processing them in EUR to your HUF account. If your account is in EUR, you can add it and use it for withdrawals.

    Note that in case of currency conversion we will add 3.99% foreign exchange fee.

    Should you have any further inquiries, please do not hesitate to contact us back.

    Kind regards,
    Dragomir
    NETELLER Team
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Baliyy által: 2019. 12. 13. 11:20

  9. #2679
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Baliyy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "NOTICE:
    Local currency bank withdrawals to your country of registration are no longer supported. You can register and withdraw funds to a bank account if EUR is your selected currency."

    Neteller fiókomban ez van kiírva.
    Szia!

    Nem csak téged érint, nálam is ez az üzi olvasható a honlapon de nem szoktam bankszámlára kiutalni így nem izgat
    Baliyy likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #2680
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Nem csak téged érint, nálam is ez az üzi olvasható a honlapon de nem szoktam bankszámlára kiutalni így nem izgat
    De ettől még lehet felvenni Euro-s neteller számláról atm-nél HUF-t?
    Szerintem teljesen félreértettem ezt az egészet...
    Utoljára módosítva: Baliyy által: 2019. 12. 13. 12:22

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •