Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree3Likes
  • 2 Post By daniboy
  • 1 Post By Bandi1234

Téma: Én kockáztattam a legtöbb pénzt a Triton Millionon - Bryn Kenney interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Én kockáztattam a legtöbb pénzt a Triton Millionon - Bryn Kenney interjú


  2. #2
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Csak nekem ellentmondásos néhány helyen amit nyilatkozott? Az egyik oldalról már épp a határán van a túlzott magabiztosság és arroganciának. De ez nem feltétlenül lenne gond, egyrészt lehet hogy minden alapja megvan rá, másrészt mindenkinek más a személyisége.

    Viszont ugyanezt:

    "Összességében a bankrollom körülbelül 30-40%-át kockáztattam ezen az egy versenyen, amire mindenki azt mondta, hogy "őrült vagy". De nem érdekelt. Ha vesztek, simán elfogadom. "

    ugyanígy fogalmazná meg akkor is ha elfüstölte a rollja 40%-t? Nem kétlem, hogy van az a szint ahol ezt megoldják egy vállrándítással, de éppenséggel nem tűnik túl bölcs döntésnek (most épp jól jött ki belőle)

    A másik: "Aaron Zang megkérdezte, nem akarok-e alkut kötni. Én meg úgy gondoltam, hogy bár nálam van a legtöbb zseton, őrültség lenne, ha nemet mondanék erre, hiszen 7 millió dollár a tét a párbajban. Nem akartam gamblerkedni, hiába a zsetonelőny, könnyen el tud menni egy rossz szériával a stack."

    Mindenkinél magabiztosabb vagyok, mindenkinél többet kockáztattam és én vagyok a legjobb. De ahol a legtöbbet lehetne nyerni, ahol biztos edge is van, ott pont szembe megy az egész cikkben vetett parasztvakítással. Tehát félreértés ne essék, egész biztos nem rossz döntés ez a részéről, csak ami image-t szeretne közvetíteni a mondanivalójával azzal nekem ez a döntés pl totál nem fér össze.
    van Gerwen and training like this.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    nem egy szimpatikus ember az tény, a feje is tenyérbemászó ezzel a bagoly szemüveggel, de az is tény hogy 10x akkora nyerő mint Probirs
    MrChaotic likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Szedd ki neki

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ja, elég tenyérbemászó interjú. Eltervezte, hogy megnyer egy 1 milliós versenyt. Ehhez elment pár hetet pihenni, túrázni és enni. Ez meg is hozta a gyümölcsét, oda ért a döntő asztalra. Ott meg már könnyű volt, mert, a flipeket sokat gyakorolta korábban. De azért első nem akart lenni, mert benne is van emberség, megsajnálta Zanget, aki nagyon rossz körülmények között él. Kenny filantróp oldalának kifejeződése az elbukott HU.

  6. #6
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

  7. #7
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

  8. #8
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

  9. #9
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •